• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Köprüyü geçtikten sonrasını bir de düşünün... CHP Milli Gazetenin mücadelesini paspas gibi çiğnedi

CHP, Müslüman Türk aile yapısını parçalayan İstanbul Sözleşmesi'nin feshedilmesini büyük sevinçle karşılayan Saadet Partisi'ni ve "Mücadelemiz sonuç verdi" başlığını atan Milli Gazete’nin mücadelesini hedefine koydu. Köprüyü geçene kadar Saadet Partisi’nin oylarına talip olan CHP’den Aylin Nazlıaka ve Feyza Altun, Saadet Partisi ile birlikte girilmesi planlanan seçim sonrası İstanbul Sözleşmesi'ni aynı hafta geri getireceğini ve Milli Gazete'nin mücadelesini yerle bir edeceğini açık açık ifade etti. CHP’nin bu hamlesi sonrası "Saadet Partisi verilen mücadeleyi CHP'nin ayağına paspas mı yapacak?" yorumları yapıldı.

Yeniakit Publisher
2021-10-15 18:52:00 - 2021-10-15 18:53:32
Köprüyü geçtikten sonrasını bir de düşünün... CHP Milli Gazetenin mücadelesini paspas gibi çiğnedi

 yeniakit.com.tr 

Feminaziler tarafından desteklenen ve Müslüman Türk toplumunun temeline dinamit koyan "İstanbul Sözleşmesi" adlı ifsat projesi 20 Mart 2021 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanı Kararı ile feshedildi. Erdoğan'ın imzaladığı kararname ile İstanbul Sözleşmesi'nin yürürlükten kaldırılması aile düşmanı feminist çevreler ve solak güruhu rahatsız ederken, sözleşmenin kaldırılması sonrası Milli Gazete "Mücadelemiz sonuç verdi" başlığını attı.

Haberinde İstanbul Sözleşmesi'nin Türk aile yapısını derinden sarsmasının yanında gayri ahlaki durumların da önünü açtığını belirten Milli Gazete, alınan kararın toplumun kanayan yaralarına merhem olduğunu ifade etti.

Milli Gazete’nin mücadelesine CHP freni

Sözleşmenin kaldırıldığı günden beri ortalıkta tepinen CHP’den bir kez daha şaşırtmayan açıklamalar geldi.

CHP’li Aylin Nazlıaka ve Feyza Altun yaptıkları açıklamada, iktidar olmaları durumunda İstanbul Sözleşmesini 1 hafta içinde yeniden yürürlüğe koyacaklarını söyledi.

İktidar olmak için Saadet Partisi’nin oylarına "köprüyü geçene kadar" talip olan CHP, Milli Gazete’nin İstanbul Sözleşmesi için verdiği mücadeleyi daha şimdiden paspas gibi çiğnemesi dikkat çekerken, Temel Karamollaoğlu’nun tüm bunlara karşın CHP ile ittifak konusuna hala kapıyı açık bırakması "Saadet Partisi ve Temel Karamollaoğlu bile bile kendi ayağına sıkıyor" yorumlarına neden oldu.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Neron11

CHP ' de ulusalcı ve Atatürkçü , ip'te milliyetçi saadette müslüman kalmadıki.
 • Yanıtla

Semerci

Karamollaoğlu seni paspas yaparlarsa otur dua et .  
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23