• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Koç Üniversitesi'nde rezalet! Ahlaksızlar yarı çıplak geziyor

Koç Üniversitesi’nde ortaya çıkan yeni görüntüler, üniversitede ahlaksızlığın ulaştığı son noktayı ortaya koyuyor.

Yeniakit Publisher
2017-04-05 17:13:00 - 2017-04-06 00:41:36
Koç Üniversitesi'nde rezalet! Ahlaksızlar yarı çıplak geziyor

YENİAKİT.COM.TR - Genç nesilleri ülkeye faydalı birer birey olarak yetiştirme görevi verilen üniversitelerde zaman zaman skandal görüntüler ortaya çıkmaya devam ediyor. Bunun son örneği ise Koç Üniversitesi'nde yaşandı. Binlerce öğrencinin eğitim gördüğü Koç Üniversitesi’nde çekilen ve elimize ulaşan görüntüler, üniversitede ahlaksızlığın ulaştığı son noktaya ışık tutuyor. Fotoğraflarda, öğrencilerin kampüs içinde 'yarı çıplak' şekilde serbestçe dolaştıkları görülüyor. Öğrencilerin kampüs içindeki ahlak ve edep sınırlarını aşan görüntüleri görenleri şaşkına çevirirken, böyle bir eğitim kurumunda milli ve ahlaki değerlerine bağlı bir neslin nasıl yetiştirileceğini de sorgulatır hale getiriyor.

SAPKINLIĞI EĞİTİM KURUMLARINA YERLEŞTİRİYORLAR

Fotoğraflarda bir öğrencinin giydiği çorap oldukça dikkat çekerken, söz konusu öğrencinin sapkın eşcinsel topluluk LGBT üyesi olduğu anlaşılıyor. Sapkınların üniversitede bu kadar rahatça dolaşabilmesi, ahlaksızlığı eğitim kurumlarına yerleştirme amacı güdenlerin ekmeğine adeta yağ sürüyor.

ÖĞRENCİLER VE VELİLER SKANDAL GÖRÜNTÜLERDEN RAHATSIZ

Koç Üniversitesi’nde ortaya çıkan ahlaksız görüntüler, üniversitede okuyan birçok öğrenciyi rahatsız ederken, bu durum zorluklara göğüs gererek evlatlarını okutmaya çalışan velileri de endişelendiriyor. Veliler, yetkili mercilerin bir an önce harekete geçmesini bekliyor.

Görüntülerde o kadar rezalet bir durum söz konusu ki fotoğrafları ancak flulayarak yayınlayabiliyoruz. Yetkili mercilerin harekete geçmesi durumunda da fotoğrafları kendilerine orijinal haliyle sunabileceğimizi belirtiyoruz.

x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23