Kırklarli'ni sağanak yağmur vurdu: Hafta başına kadar sürecek

Kırklareli'nde etkili olan sağanak vatandaşlara zor anlar yaşattı. Hava sıcaklığının 21 derece ölçüldüğü şehirde, yağışın hafta başına kadar aralıklarla sürmesi bekleniyor.

15 Haziran 2018 Cuma 08:54
Kırklarli'ni sağanak yağmur vurdu: Hafta başına kadar sürecek

Kırklareli'nde sağanak hayatı olumsuz etkiledi. Yağışa hazırlıksız yakalanan bazı vatandaşlar, otobüs durakları ile iş yerlerinin tentelerinin altına sığınırken, bazıları da şemsiye, çanta ve poşetlerle yağmurdan korunmaya çalıştı. 

Yağış nedeniyle cadde ve sokaklarda su birikintileri oluştu.

HAFTA BAŞINA KADAR SÜRECEK

Ramazan Bayramı dolasıyla kent mezarlığında kabir ziyaretleri yapan vatandaşlar da ağaçların altına sığınarak yağıştan korundu.

Kırklareli Meteoroloji Müdürlüğü verilerine göre, hava sıcaklığının 21 derece ölçüldüğü şehirde yağışın hafta başına kadar aralıklarla sürmesi bekleniyor. 

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 15 Haziran 2018 Cuma 08:54

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    25 Mart 2019