• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Kenan İmirzalıoğlu'ndan Ümmü Gülsüm itirafı

Katıldığı yarışmadaki başarılı performansı ile tüm Türkiye'nin takdirini kazanan Ümmü Gülsüm ile ilgili açıklama yapan programın sunucusu Kenan İmirzalıoğlu, "Gülsüm'ü düşünürken kendimi ona dua ederken buldum" dedi.

Yeniakit Publisher
2020-01-14 17:46:00 -
Kenan İmirzalıoğlu'ndan Ümmü Gülsüm itirafı

Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster'in son bölümünden bir ilk yaşandı. Konuşma yetisini kaybeden bir yarışmacı için format değiştirildi ve sorular yazı tahtası üzerinden cevaplandı. Hayata karşı duruşuyla ekran başındakileri kendine hayran bırakan Ümmü Gülsüm, yarışmadan 125 bin TL ödül kazanarak ayrıldı.

"Kendimi ona dua ederken buldum"

Kenan İmirzalıoğlu, "Kim Milyoner Olmak İster" yarışmasında gösterdiği başarılı performansla dikkat çeken Ümmü Gülsüm ile ilgili yaptığı açıklamada, "Gülsüm ile 2 saat baş başa vakit geçirdik ve çok etkilendim. O kadar güzel ve tertemiz kalmış bir insan ki, insan kendini sorguluyor. Gülsüm'ü düşünürken kendimi ona dua ederken buldum. O yürek olduğu sürece hiçbir engel tanımıyorsunuz. Onu yetiştiren herkesi emeğine sağlık" ifadelerini kullandı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Wollastonit

Toplumun 7 den 77 ye zihni istismar edildi. Hemen hemen temiz düşünmek mümkün değil , çünkü kimden ne tehlike geleceği artık bilinmiyor. İster istemez , teyakkuz halinde olmak gerekiyor. 20 Yıl öncesine kadar toplumun büyük kesimi böyleydi. O nesilin büyük kısmı rahmetli oldu. Bunun yerini maddeye tapan bir nesil büyük oranda geldi. Allah sonumuzu hayretsin.
 • Yanıtla

Teşhis yanlışsa...Tedavi yanlış olur.

Minaralli kardeşim.. Teşhisin yanlış. Eksik .. Tam değil. ve belli ki son 20 yıl diyerek A KE PE iktidarına fatura etmek istiyorsun. Bir kere bu durumu 20 yıla hapsedemezsin. Bu nesil sence sadece A KE PE iktidarında mı yetişti? Maddeci bir nesil çıktı ise bunda iktidar kadar muhalefetin de, hatta onların (kim oldukları belli) daha fazla suçu var.. Dindar nesil yani maneviyatı bilen bir nesil yetiştirilmek istenince 'Aha işte gerici yetiştiriyolar.' diyenlerin ve tarihte onların fikir babası olanların hiç mi suçu yok? Bir insan maddeci nasıl olamaz; solculukla mı, liberalizmle mi, laiklikle mi neyle, açıklayın da bilelim.. Adam hasta, tamam da... ilaç ne?
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23