• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

İYİ Partili Andican uçtu! 'Bunlara cevap vermeye kalkarsan motorları yakarsın'

Yeni Akit Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Ali İhsan Karahasanoğlu, terör örgütü PKK'nın siyasi kolu HDP ile işbirliği içerisindeki İyi Parti'de İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Ahat Andican'ın haddini ve boyunu aşan ifadelerine tepki gösterdi.

Yeniakit Publisher
2022-05-18 14:55:00 -

 

Murat Alan'ın sunumu ve Yeni Akit Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Ali İhsan Karahasanoğlu'nun yorumlarıyla Akit TV'de seyirci karşısına çıkan Manşetlerin Dili programı gündem belirlemeye devam ediyor.

Karahasanoğlu, İyi Parti İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Ahat Andican'ın haddini ve boyunu aşan ifadelerini değerlendirdi.

Ali İhsan Karahasanoğlu şu ifadeleri kullandı:

"Ahat Andican'ı uzun uzun konuşmak isterim. Kalkmış ahlaksızca, kendi Genel Başkanı (Meral Akşener) nasıl ki, 'S-400'ler Külliye'yi korumak için alındı' diyecek kadar şapşal bir açıklama yapıyorsa Ahat Andican da tırnak içinde kullanıyorum, 'İsterse dava açsın bana' diyorki; 'İstanbul Havalimanı zarar ediyor. orayı satmak istiyorlar. Orayı satmak için de Atatürk Havalimanı tekrar faaliyete geçirilmeyeceğini isteyen şeyhler, Katarlılar söz istiyor. Onun için mecburen pistler delik deşik ediliyor.' 'Be kafadan çatlak adam diyim' ben sana." 

Karahasanoğlu, sözlerine şu ifadeyle noktayı koydu: 'Bunlara cevap vermeye kalkarsan motorları yakarsın'

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

samimi

Önce adınızı değiştirin...ahad size isim olamaz...o isim Allah'a Has isimdir...tek demektir.. 

Çıkmadık candan umut kesilmez ama

Motorlar çoktan yanmaya başladı 2023 seçiminde tam yanacak
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23