İşte merak edilen ilçenin anket sonucu!

Gezici Araştırma, Şişli için yaptığı anket sonucunu açıkladı. Buna göre DSP'nin adayı Mustafa Sarıgül, yüzde 51 oy oranı ile "CHP'nin kalesi"nde ipi göğüslüyo

15 Mart 2019 Cuma 16:10
İşte merak edilen ilçenin anket sonucu!

Şişli genelinde Gezici Araştırma Şirketi'nin 3200 kişi ile yüz yüze görüşme metodu ile yaptığı araştırmada DSP adayı Mustafa Sarıgül yüzde 51.63 oranı ile yarışta önde gidiyor.

Seçmenin verdiği cevaplara göre CHP adayı Muammer Keskin %24.75 ile ikinci, AK Parti adayı Nihal Yıldırım ise %17.22 ile üçüncü sırada yer alıyor.

Ankete verilen cevaplarda kararsızların oranı ise %6.4 olarak görünüyor.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 15 Mart 2019 Cuma 16:10

YORUM YAZ

  • şişlilişişlili4 gün önce
    şişlide anket sonucu yanlış..bizim anketlerde ak parti chp yi zorluyor..hatta birinci olabilir süpriz çıkabilir..ak parti adayı alabilir şişliyi..sarıgül 13 lerde..sarıgüle giden oylarda chp den zaten ak paritye yaradı.ayrıca ist dada şişli sarıgülden 1 puanlık chp aleyihne durum var buda imamoğlu önde olsada zorluyor..

Günün Özeti

Günün Karikatürü

20 Mart 2019