• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
 • VAV TV CANLI YAYIN

İşte bu yüzden dikili ağaçları yok! Sözcü’den müthiş başlık

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kanal İstanbul’u yapıp Türkiye’ye inatla hizmet edeceklerini söyledi. Erdoğan’a cevap vermeye çalışan CHP’li İBB Başkan Ekrem İmamoğlu, Kanal İstanbul’u yaptırmayacaklarını ifade ederken, CHP yandaşı Sözcü “İnatla hizmet olmaz” başlığını attı. Sözcü’nün attığı başlık, hizmet etmeyi bilmeyen CHP kafasının bir özeti olarak yorumlandı.

Yeniakit Publisher
2021-02-26 13:16:00 -

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Boğazı'ndaki gemi trafiğini yoluna koyacak ve Türkiye'ye milyarlar kazandıracak Kanal İstanbul projesini yapacaklarını belirterek, "İnatla hizmet edeceklerini" vurguladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sözleri memleket muhaliflerini rahatsız ederken, CHP'li İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu projeyi ihanet olarak yorumlayarak kendince eleştirilerde bulundu.

CHP yandaşı Sözcü ise, İmamoğlu'nun sözlerini manşete taşırken CHP mentalitesini gözler önüne seren müthiş bir başlık kullandı. Sözcü manşetinde, "İnatla hizmet olmaz" ifadesine yer verdi.

Bu manşet, 20 yıldır Türkiye'ye "inatla hizmet eden" AK Parti karşısında CHP'nin neden başarılı olmadığını açıkça ifade etti.

Akit TV'de Murat Alan'ın sunumu ve Yeni Akit Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Ali İhsan Karahasanoğlu'nun yorumlarıyla ekranlarınıza gelen Manşetlerin Dili'nde, Sözcü'nün bu manşeti de masaya yatırıldı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

ök(s)üzcü gazetesi

Sanki koronavirusmikrobu uzmanı bay ke mal hiç bilmiyormuş gibi devlet dükkanları kapatıyor diye laf ediyor. Tüm dünyadaki dükkanların kapanmasındada bizim sağlık bakanlığın parmağı var demek. Laf ebeliğinde Sülo Demireli geçtiniz bay ke mal, tatilci ekrem ve sözde gazete.
 • Yanıtla

ÖGEDAY

İlk Seçimlerde “OY”lar Tekrar Sayılırken Fark Kapanıyordu, Binali Yıldırım’ın Daha Çok Oy Aldığı Sandıklarda Geçersiz Sayılıyordu...Sayımların Bir Gece Operasyonuyla SİYAH MİDİBÜSLE EVLERİNDEN ALINIP ÇAĞLAYAN ADLİYESİNE KANAS CANAN V EKİBİ TARAFINDAN GETİRTİLEN O Sözde Hakimler Tarafından Nasıl Durdurulduğu Hala Muamma!  
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23