• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

İstanbul'u yöneten İmamoğlu'nun Diyarbakır'da işi ne? Kulisleri sallayan bomba iddia Kılıçdaroğlu'nu kızdıracak

Cumhur İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı Devlet Bahçeli'nin de desteğiyle Cumhurbaşkanı Erdoğan iken Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı belirsizliğini koruyor. Millet İttifakı'nda belirsizlik devam ederken İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun il il dolaşması ise kulislerde "Kılıçdaroğlu'na gözdağı" olarak yorumlandı.

Yeniakit Publisher
2021-10-15 20:14:00 -
İstanbul'u yöneten İmamoğlu'nun Diyarbakır'da işi ne? Kulisleri sallayan bomba iddia Kılıçdaroğlu'nu kızdıracak

Millet İttifakı'nda Cumhurbaşkanı adaylığı konusunda Kemal Kılıçdaroğlu kendi ismini ön plana çıkarsa da, ittifak ortaklarını ve parti içinde yıldızı parlayan isimleri ikna edemedi. Bu noktada, adaylık konusunda iddialı isimlerden biri olan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'ndan ilginç bir hamle geldi.. Bu son hamle, siyaset kulislerinde "Kılıçdaroğlu'na gözdağı" olarak yorumlandı.

İmamoğlu'ndan ilginç hamleler

2023 yılında yapılması planlanan Cumhurbaşkanlığı seçimlerine geri sayım sürerken CHP'de hesaplar iyice karıştı. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu 2023'te aday olmak istediğini söylese de, bir dönem daha belediye başkanlığı yapmasını arzu ettiği Ekrem İmamoğlu ilginç adımlar atmaya başladı.

Diyarbakır'da vatandaşlarla buluşacak

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı İmamoğlu, 16 Ekim Cumartesi günü Diyarbakır'a bir ziyaret programı gerçekleştirecek. 

İmamoğlu, sanatçı Ahmet Güneştekin’in “Hafıza Odası” sergisine katılmak üzere Diyarbakır'a gidecek.

16 Ekim Cumartesi günü Keçi Burcu’nda açılacak olan sergiye katılacak olan İmamoğlu, sergi öncesinde Dağkapı Meydanı'nda Diyarbakırlılarla buluşacak. İmamoğlu, saat 18.30’daki sergi açılışından sonra, gece sanatçının onuruna verilecek resepsiyona katılacak.

Kaynak: Superhaber

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Nur

Ya bu adam maşa gerçekten maşa ibb başkanın diyarbakırda ne işi var ne yapmak istiyor bu hdpnin başına mı geçecek .hani yakışırda eminim devlet zamanı geldiğinde ekrem müdafanın tepesine binecek çevirdiği dolapları bilmemelerinin imkânı yok istibharatımız ne güçlü biliyoruz millete görün bunların rezaletlerini diyor iktidar oldukları takdirde tc nin ne olacağını az çok anladı her kes
 • Yanıtla

Ne Güzel

Reis'in sınırları olan, Sivas'ın ötesine geçmesi çok güzel.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23