İstanbul'da nerede mangal yapılır? İstanbul'da mangal yapılacak yerler! İstanbul’da mangal yapılabilecek en gözde mekanlar

Mangal yakmak hiç şüphesiz alternatif bir tatil geçirmek isteyenlerin en gözde uğraşı. Ailesi ya da misafirleriyle birlikte güzel ve lezzetli bir gün geçirmek isteyenler için İstanbul’da mangal yakılabilecek yerleri sizler için derledik. Gününüzü güzel bir şekilde nihayetlendirmek ve çevreye zarar vermemek için mangalınızı kontrollü bir şekilde söndürmeyi asla unutmayınız ve çok dikkatli davranınız.

15 Ağustos 2019 Perşembe 15:46
İstanbul'da nerede mangal yapılır? İstanbul'da mangal yapılacak yerler! İstanbul’da mangal yapılabilecek en gözde mekanlar

Şehir merkezine çok yakın olması ve 1500 dönüm arazi üzerinde bulunması Fatih Ormanları mangal akmak isteyenler için en ideal yerlerden biri.

 

 

 

 

 

 

Sarıyer ve Levent sırtlarında kurulu Mehmet Akif Ersoy mesire alanı da mangalcıların uğrak yerlerinden biri. Eşsiz bir manzarası ve bakımlı piknik alanları olan mesire yeri güzel bir gün geçirmenize katı sunacaktır.

 

 

 

 

 

Belgrad ormanı içerisinde bulunan Bentler mesire yeri de mangal severlerin tercih ettiği mekanlardan. Piknik için her türlü malzemeyi alabileceğiniz dükkanların bulunduğu alanda bisiklet yolu da mevcut.

 

 

 

 

 

Çekmeköy’de bulunan Taşdelen mesire alanı da ailecek gidilebilecek yerlerden biri. Günün her saati dolmuşlarla ulaşım sağlandığı gibi özel aracınızla da kolaylıkla gidebilirsiniz. Temiz ve bakımlı bir mesire alanıdır.

 

 

 

 

Kartal’da bulunan Saklıdere piknik alanı da mangalcılar için en ideal mesire yerleri arasında gösterilmektedir.

 

 

 

 

 

Eyüp’e bağlı Binbaşı mesire alanı da sizi şehrin gürültüsünden ve keşmekeşinden uzaklaştıracaktır. Göktürk Göleti, Ayvat Bendi Mesire Yeri, Aziz Paşa Mesire Yerleri de Eyüp sınırları içerisindeki piknik alanlarıdır.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 15 Ağustos 2019 Perşembe 15:46

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    18 Eylul 2019