• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

İsrail’in rehinelerin konuşmasına izin vermemesine şaşmamalı: İsrailli rehineden Hamas’a mektup

Yeniakit Publisher
2023-11-28 13:46:00 -
İsrail’in rehinelerin konuşmasına izin vermemesine şaşmamalı: İsrailli rehineden Hamas’a mektup

İsrail’in rehinelerin konuşmasına izin vermemesinin sebebi bu mektupla ortaya çıkıyor.

İsrailli rehine, Hamas’a yazdığı “teşekkür” mektubu ile gündem oldu. İsrail’in rehinelerin konuşmasına izin vermemesinin sebebi de aslında bu mektupla ortaya çıkıyor. İsrail’in aksine Hamas, rehinelere ve onların çocuklarına kendi çocukları gibi muamele göstermiş. Bu durum karşısında rehine Hamas’a sonsuz teşekkürlerini sunuyor. İşte o mektup:


“Son haftalarda bana eşlik eden generallere, yarın yollarımızı ayıracağız gibi görünüyor, ancak kızım Emilia’ya gösterdiğiniz olağanüstü insaniyetten dolayı size tüm kalbimle teşekkür ediyorum.
Siz onun ebeveynleri gibiydiniz, onu istediği zaman odalarınıza davet ediyordunuz.
Hepinizin onun arkadaşı olduğunuzu, sadece arkadaş değil, aynı zamanda gerçekten sevilen ve iyi olduğunuzu hissettiğini kabul ediyor.
Teşekkür ederim, teşekkür ederim, bakıcı olarak geçirdiğiniz saatler için teşekkür ederim.
Ona karşı sabırlı olduğunuz ve ona tatlılar, meyveler ve mevcut olmasa bile mevcut olan her şeyi verdiğiniz için teşekkür ederiz.
Çocuklar esaret altında olmamalı ama sizler ve yol boyunca tanıştığımız diğer nazik insanlar sayesinde kızım Gazze’de kendini kraliçe gibi hissetti...
Genel olarak kendini dünyanın merkezi gibi hissettiğini kabul ediyor.
Astlardan liderliğe kadar uzanan uzun yolculuğumuzda kendisine nezaket, şefkat ve sevgiyle davranmayan hiç kimseyle tanışmadı.
Ömür boyu sürecek bir psikolojik travmayla buradan ayrılmadığı için sonsuza kadar minnettarlığın tutsağı olarak kalacağım.
Sizin de içinde bulunduğunuz zor duruma ve Gazze’de uğradığınız ağır kayıplara rağmen burada bahşedilen nazik davranışınızı hatırlayacağım.
Keşke bu dünyada gerçekten iyi arkadaş olabilseydik.
Hepinize sağlık ve esenlik diliyorum...
Size ve ailenizin çocuklarına sağlık ve sevgi.
Çok teşekkürler.
Danyal ve Emilia”

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Mesut baba

biri bunu ing çevirip twiterda yayınlayabilir mi?

gerçek zenginlik bu

Bu mektup ve benzerlerini dünya insanları okuyup göremiyor çünki siyonist katiller sürüsü bütün dünyadaki İnternetlerde olsun sosyal medyada olsun hiç birisini dünya insanlarına göstermiyor uyanın dünyanın zengin Müslümanları mala mülke zenginliğinizi daha artırmak kadar Müslümanlara ait dünyanın en güçlü sosyal medya ağalarına sahip olmak için çalışın
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23