İşgal devletinin Peygamberi hedef alan sözleri doğrulandı! "Kulaklarımla duydum"

1969-1979 yılları arasında İsrail Başbakanlığı yapan Golda Meir’in, Hz. Musa’yı suçladığı ifadeler ortaya çıktı. Söz konusu sözlerin gerçekten bir başbakan tarafından söylendiğini teyit eden Prof. Dr. Mustafa Erdoğan Sürat, konuşmayı long play’lerden kendi kulaklarıyla dinlediğini söyledi.

23 Eylül 2019 Pazartesi 15:39
İşgal devletinin Peygamberi hedef alan sözleri doğrulandı! "Kulaklarımla duydum"

 yeniakit.com.tr  İsrail’in eski başbakanı Golda Meir’in, Hz. Musa’yı suçladığı sözleri ortaya çıktı. Meir, söz konusu sözleri, İsrail’in coğrafi konumu için yapmış!.. Bir peygamberi utanmadan suçlayan Golda Meir’in bu skandal sözleri gerçekten söylediğini teyit eden Prof. Dr. Mustafa Erdoğan Sürat, söz konusu ifadeleri kulaklarıyla duyduğunu aktardı.

“Bizi petrol olmayan tek noktaya bıraktı”

17 Mart 1969 ile - Haziran 1974 tarihleri arasında başbakanlık yapan Golda Meir, bir röportajında şu ifadeleri kullandı:

Gelin size bir İsraillilerin Hz. Musa konusunda canını sıkan bir şeyi söyleyeyim; Bizi tam kırk yıl çölde dolaştırdı ve Ortadoğu’nun petrol olmayan tek noktasına getirip bıraktı.

“Kulaklarımla duydum”

Konuyla ilgili olarak konuşan Prof. Dr. Mustafa Erdoğan Sürat, Meir sözlerini, o dönemlerde long play’lerden dinlediğini söyledi. “Farklılığı buradan geliyor, bu kadının niyeti dinden çıkmak değil” diyen Sürat, “Bizim peygamber önemli bir yanlış yaptı, demek istiyor. Cehennemi de biz çekiyoruz, demek istiyor. Bu kadın kısmeti anlamalıydı, azıcık Tevrat’ı okusaydı isyan etmeyecekti. Buna benzer zaten çok fazla şey de söyledi.” ifadelerini kullandı.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 23 Eylül 2019 Pazartesi 15:39

YORUM YAZ

 • Mehdi aleyhimeselamMehdi aleyhimeselam27 gün önce
  Iraklı kendi petrolüyle yakıp cehenneme çevrilmedi yurdunuz
 • mustafamustafa27 gün önce
  DANGALAK KURAN-I KERİMİ OKUMUYOR BARİ TORAH-I YADA TALMUTU OKUSAYDI. YAHUDİLER KUDURDUĞU İÇİN ÇÖLDE DOLAŞTIRILDI DAHA BUNU BİLMİYOR. SEN YARATANA KAFA TUT SONRADA NEDEN BURDA DURUYOZ DE. HA DANGALAK AYRICA HZ. MUSA KIZACAĞINA FİLİSTİNİ KENDİMİZE DEVLET YAPACAĞIZ DİYE ORAYI İŞGAL EDEN Theodor Herzl DENEN YAHUDİ PUŞTUNA KIZSANA. SİZİ ORAYA GÖTÜREN OYDU. MÜSLÜMANLARI İNGİLİZLERLE BERABER KATLEDİP SİZE DEVLET KURMAYA ÇALIŞTI AMA ONA RAMEN YARANAMIYOR ÇÜNKÜ KARŞISINDAKİ ONLARA HER ŞEYİ VERDİĞİ HALDE ALLAH(CC)A KAFA TUTAN YAHUDİ MİLLETİ NEDE OLSA.
 • (!)(!)27 gün önce
  O yüzden yahudiliği tahrif ettiler!
 • OguzOguz27 gün önce
  Rabbin cihad emrine direnip peygambere sen ve Allah’ın savaşın biz burada duracağız kelimelerini söyledikleri için 40 sene çölde mahsur kaldılar,sonrasında yine fitne çıkardıkları için vadedilmiş topraklar onlara haram kılındı.Binbir şeytanlık ile işgal ettikleri topraklarda bu sefer kendilerine lanet etmiş peygamberi suçluyorlar.Hazır ol ibrahimoğulları sonun çok feci olacaktır.Tarih sizin kötülüklerinizi asla unutmayacak!
 • she-ezshe-ez27 gün önce
  Bu aşagıdaki yorumculara iki lafım var, sizlero kadar beyin yıkaması geçirmişsinizki Yahudiler hakında ve bilakis onları kötülüyicek her çümleye servet buluş gibi atanıyorsunuz.Ey cehalet dolu toplum, eger bu gün yahudilerin dünyaya getirdikleri yenilemeleri ortadan cıkarırsanız taş devrine dünersiniz. 15 yahudinin dünya bilimine ve ilmine katkıları 2ç5 Milyar müslümandan katlarca fazladır, bunu bir Türk ilim adamı yazdı. Ondan dolayı hadinizi bilin ve herkese saygılı olun. Tabii ki bu gazetede bunu yayınlamaga cesaret varsa.
 • ataata27 gün önce
  insanlığın laneti üzerine olan bir kavim ne kadar bahtsızdır.... ne ki dünya kadar altına sahip olsa....
 • Emine Altin Emine Altin 27 gün önce
  Siz Allah'i ve peygamberini suclayacaginiza kendinize bakin nankorluk yaptiniz ceza aldiniz ve hala ayni seyi yapmaya devam ediyorsunuz
 • eymeneymen27 gün önce
  Ey yahudiler,hala kibir yapıyorsunuz, kuru inat yapıyorsunuz. artık kibrinizin farkında olun. Allah dilediği toplumdan peygamber çıkarır.
 • SahinSahin27 gün önce
  Bunlar bosuna lanetlenmediler.lakin hala aynı kafadalar.
 • SerhatSerhat27 gün önce
  Hz musa keyfinden 40 yıl dolandırmadı.söz dinlemez bir kavim oldukları için ALLAH,ın emriyle dolaştırdı
 • Adil kayaAdil kaya27 gün önce
  Bunlar alayi kafayla yemisler Hz musayi nerde görmisler bôyle yalani uyduruyorlar 
 • Hasanali koseHasanali kose27 gün önce
  Ulan tomuz onu gendimi yapti Allahu Tealankn emriyle yapti hz Musa aleyhisselam a selam olsun ziyaret ettik sefaatini Allahu Teala uzerimizden eksik eylemesin amin sizin caniniz cehenneme
 • İMAN İNSANI İNSAN EDER İMANSIZLIK İNSANI MENFAT PERESEDER BUNDAN HERŞEYİNİ ALIRMISIN İMAN İNSANI İNSAN EDER İMANSIZLIK İNSANI MENFAT PERESEDER BUNDAN HERŞEYİNİ ALIRMISIN 27 gün önce
   ULAN İNGİLİZ SEN VARKEN ŞEYTANBİLE KONUŞSAYDI BU BENİ GEÇTİ DERDİ
 • NurNur27 gün önce
  Şu yahudi egosuna bakın peygamberler Allahın emrini yerine getirir .... kadın bunlara vskıf olsaydı yahudiler çöllerde 40 sene dolaştırmazdı Allah sizin birde petrolüz olsa dünya dahada beter olurdu kur'anda şeytanın özelliklerini taşıdığınızdan söz ederRabbim keşki sizi çöllerde toptan yok etseydi .vardır bildiği ne eylerse güzel eyler Rabbim
 • CabirCabir27 gün önce
  Kimi Allah'ı rab edinir,kimi de Yahudiler gibi parayı put edinir, dünya bir imtihan yeridir kazanan da olacak kaybeden de.
 • AhmetAhmet27 gün önce
  Dinden çıkmış bile, bir Peygamber hakkındaki bu edepsizce konuşması ile
 • imamimam27 gün önce
  Hiç bir peygamber Allahın emrine aykırı davranmaz. Bunu bilmesem "keşke hepinizi Kızıldenize dökseydi de oraya da getirmeseydi" derdim. lanetli kavim.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

20 Ekim 2019