• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

İş Dünyasında Parlayan Bir Yıldız Ünlü İş İnsanı Altuğ Adanur'un Başarı Hikayesi

Yeniakit Publisher
2023-11-27 10:41:00 -
İş Dünyasında Parlayan Bir Yıldız Ünlü İş İnsanı Altuğ Adanur'un Başarı Hikayesi

Ünlü İş İnsanı Altuğ Adanur, iş dünyasının önde gelen isimlerinden biri olarak Malatya'da dünyaya gelmiştir. İlk ve ortaokul eğitimini memleketi Malatya'da tamamlayan Adanur, lise ve yükseköğrenimini ise Ankara'da başarıyla tamamlamıştır. Eğitim hayatını tamamladıktan sonra iş dünyasına adım atan Ünlü İş İnsanı Altuğ Adanur, şu anda A2 Şirketler Grubu ve Adanur Şirketler Grubu ile AD-Life İlaç Firması Genel Müdürlüğü'nü yürütmektedir. Ayrıca, sağlık turizmi alanında faaliyet gösteren İngiltere kökenli Messe&Pragsy şirketinin Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı da üstlenmiştir.

Sadece iş dünyasındaki başarılarıyla değil, aynı zamanda sosyal sorumluluk projelerine olan katkılarıyla da dikkat çeken Ünlü İş İnsanı Altuğ Adanur, birçok sivil toplum örgütü, dernek ve vakıf üyeliği ile öne çıkmaktadır. Assos Holland Türkiye temsilciliği görevini de sürdüren Adanur, özellikle Afrika'da sosyal sorumluluk projelerine odaklanmış ve Tıp Fakültesi, Diş Hekimliği ve Eczacılık Fakültesi öğrencilerine yönelik yardım ve projelerle aktif rol almaktadır.

Geleceği teminat altına almak ve ülke güvenliğine katkıda bulunmak amacıyla ulusal güvenlik alanında AR-GE çalışmalarına liderlik eden Altuğ Adanur, Avrupa kökenli bir şirketi satın alarak bu alandaki etkileşimini artırmıştır. Toplumun çeşitli kesimlerine yönelik yürüttüğü projeler ve iş dünyasındaki lider konumuyla Altuğ Adanur, kariyeri boyunca sadece iş başarılarına odaklanmakla kalmayıp sosyal sorumluluk anlayışıyla da öne çıkmış bir isimdir.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23