• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

İmamoğlu siyaseti: Reklamda başörtülüleri kullan, seçilince eşcinseller için komisyon kur!

Beylikdüzü’nde FETÖ ile ortaklık yapıp her türlü haramı yiyen, mazbatasını aldıktan sonra da İBB Belediye Meclisi’nde eşcinseller için komisyon teklifi veren CHP’li Ekrem İmamoğlu, muhafazakarlardan oy devşirmek için başörtüsü istismarcılığına devam ediyor.

2019-05-24 16:27:00 - 2019-05-24 16:33:41
İmamoğlu siyaseti: Reklamda başörtülüleri kullan, seçilince eşcinseller için komisyon kur!

 yeniakit.com.tr  CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, oy için atılmadık takla bırakmadı. Beylikdüzü’nde FETÖ’nün Belediyeler İmamı Erkan Karaarslan ile birçok ortak iş yapan, aynı belediyede akıl almaz yolsuzluklara imza atan, mazbatasını aldıktan sonra da AK Parti’nin icraatlarının üzerine konarak yalan söyleyen ve eşcinseller için komisyon kurmaya çalışan İmamoğlu, reklam filmlerinde ve piar çalışmalarında başörtülü kadınları yanından ayırmıyor.

Reklam filminde sadece başörtülüler var

İmamoğlu’nun son reklam filminde, kendisine destek verdiği görünen kadınların tamamı başörtülü ve yaşlı. Hem yaşlı insanları kullanarak duygu sömürüsü yapan hem de başörtüsünü istismar eden İmamoğlu, İslam’a muğayir faaliyetlerini unutturmaya çalışıyor.

Yolsuzluk, eşcinsel destekçiliği, yalan siyaseti...

İmamoğlu, 2015’te Beylikdüzü Belediye Başkanıyken gasp haberleriyle gündeme geldi. Belediye printerlarında bile “bakım masrafı” diyerek yolsuzluk yapan, mazotu 15 TL’ye kullanan, kişi başı 3 bilgisayar göstererek paraları iç eden, FETÖ’ye sayısız ihale vererek yönettiği ilçeyi beton yığınına çeviren ve bu yüzden, “Beton Ekrem” lakabı alan İmamoğlu, bu skandallarına devam edeceğini 18 günlük mazbata işgali sırasında da gösterdi.

İmamoğlu, 18 günlük İBB Başkanı görevinde, eşcinselliği artırmaya yönelik, “Toplumsal Cinsiyet Eşitliği” projesi için komisyon kurmaya çalıştı.

Aynı zamanda AK Parti’nin İBB Başkan adayı Binali Yıldırım’ın seçimden önce vaat olarak sunduğu suda indirim projesini, AK Partili adayların İBB Meclisine getirmesiyle sağlayan İmamoğlu, bunu da kendi başarısı olarak gösterdi.

İmamoğlu’nun yalan siyasetine en büyük örneklerden biri de, şehit çocuklarına ulaşımda indirim yaptığı yönündeki rezil beyanıydı. İmamoğlu şehit çocuklarına ulaşımda indirim yaptığını zannetse de, AK Parti gerekli şartlara sahip şehit çocuklarına ulaşımı zaten ücretsiz yapmıştı...

Yunan’ı görünce şarap içti, seçimi görünce Yasin okudu!

CHP’li Ekrem İmamoğlu, Beylikdüzü’nün başındayken, ilçeyi ziyaret eden Yunanistan eski Başbaşkanı Yorgo Papandreu ile kafayı çekmişti. İmamoğlu’nun eşi rakı tercih ederken, kendisi şarap içmişti. İşte o toplantıdan görüntü:

 

İmamoğlu 31 Mart seçim sürecinde, Eyüpsultan Camii’ne giderek Yasin-i Şerif okumuştu.

Takiyyede çağ atladı

İmamoğlu ve yardakçıları, İslam’a uymayan her türlü faaliyeti yürütüp muhafazakarlardan oy almak için başörtülüleri kullanıyor. Kendi tarafına adam çekebilmek için savunmadığı değerleri okşayan İmamoğlu, takiyyede adeta çağ atladı.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı