İmamoğlu siyaseti: Reklamda başörtülüleri kullan, seçilince eşcinseller için komisyon kur!

Beylikdüzü’nde FETÖ ile ortaklık yapıp her türlü haramı yiyen, mazbatasını aldıktan sonra da İBB Belediye Meclisi’nde eşcinseller için komisyon teklifi veren CHP’li Ekrem İmamoğlu, muhafazakarlardan oy devşirmek için başörtüsü istismarcılığına devam ediyor.

24 Mayıs 2019 Cuma 16:27
İmamoğlu siyaseti: Reklamda başörtülüleri kullan, seçilince eşcinseller için komisyon kur!

 yeniakit.com.tr  CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, oy için atılmadık takla bırakmadı. Beylikdüzü’nde FETÖ’nün Belediyeler İmamı Erkan Karaarslan ile birçok ortak iş yapan, aynı belediyede akıl almaz yolsuzluklara imza atan, mazbatasını aldıktan sonra da AK Parti’nin icraatlarının üzerine konarak yalan söyleyen ve eşcinseller için komisyon kurmaya çalışan İmamoğlu, reklam filmlerinde ve piar çalışmalarında başörtülü kadınları yanından ayırmıyor.

Reklam filminde sadece başörtülüler var

İmamoğlu’nun son reklam filminde, kendisine destek verdiği görünen kadınların tamamı başörtülü ve yaşlı. Hem yaşlı insanları kullanarak duygu sömürüsü yapan hem de başörtüsünü istismar eden İmamoğlu, İslam’a muğayir faaliyetlerini unutturmaya çalışıyor.

Yolsuzluk, eşcinsel destekçiliği, yalan siyaseti...

İmamoğlu, 2015’te Beylikdüzü Belediye Başkanıyken gasp haberleriyle gündeme geldi. Belediye printerlarında bile “bakım masrafı” diyerek yolsuzluk yapan, mazotu 15 TL’ye kullanan, kişi başı 3 bilgisayar göstererek paraları iç eden, FETÖ’ye sayısız ihale vererek yönettiği ilçeyi beton yığınına çeviren ve bu yüzden, “Beton Ekrem” lakabı alan İmamoğlu, bu skandallarına devam edeceğini 18 günlük mazbata işgali sırasında da gösterdi.

Beylikdüzü’nde burnuna kadar yolsuzluğa batan İmamoğlu, İBB’nin yolsuzluk yaptığını iddia etti

İmamoğlu, 18 günlük İBB Başkanı görevinde, eşcinselliği artırmaya yönelik, “Toplumsal Cinsiyet Eşitliği” projesi için komisyon kurmaya çalıştı.

İşte İmamoğlu’nun 18 gün içindeki gerçek icraatı! Bundan başka bir şey yapmadı

İmamoğlu'ndan eşcinsel sapkınlara destek!

Aynı zamanda AK Parti’nin İBB Başkan adayı Binali Yıldırım’ın seçimden önce vaat olarak sunduğu suda indirim projesini, AK Partili adayların İBB Meclisine getirmesiyle sağlayan İmamoğlu, bunu da kendi başarısı olarak gösterdi.

İmamoğlu’nun yalan siyasetine en büyük örneklerden biri de, şehit çocuklarına ulaşımda indirim yaptığı yönündeki rezil beyanıydı. İmamoğlu şehit çocuklarına ulaşımda indirim yaptığını zannetse de, AK Parti gerekli şartlara sahip şehit çocuklarına ulaşımı zaten ücretsiz yapmıştı...

Şehit çocukları üzerinden prim yapan İmamoğlu ve saz arkadaşları böyle rezil oldu!

Yunan’ı görünce şarap içti, seçimi görünce Yasin okudu!

CHP’li Ekrem İmamoğlu, Beylikdüzü’nün başındayken, ilçeyi ziyaret eden Yunanistan eski Başbaşkanı Yorgo Papandreu ile kafayı çekmişti. İmamoğlu’nun eşi rakı tercih ederken, kendisi şarap içmişti. İşte o toplantıdan görüntü:

 

İmamoğlu 31 Mart seçim sürecinde, Eyüpsultan Camii’ne giderek Yasin-i Şerif okumuştu.

Takiyyede çağ atladı

İmamoğlu ve yardakçıları, İslam’a uymayan her türlü faaliyeti yürütüp muhafazakarlardan oy almak için başörtülüleri kullanıyor. Kendi tarafına adam çekebilmek için savunmadığı değerleri okşayan İmamoğlu, takiyyede adeta çağ atladı.

İmamoğlu’ndan takiyyeye devam! Bir yanda ÇYDD’ye bağış iste, bir yandan başörtüsüne sarıl

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 24 Mayıs 2019 Cuma 16:27

YORUM YAZ

 • Oktay Oktay 1 ay önce
  Milletin gözü açılmalı bunlar toplumun yüzkaralariaile yapısını bozmak için ellerinden geleni yapıyorlar devletinin ekmeğini yiyip avrupaya şikayet edenler bunlar avrupayui çok seviyorsanız gidin orda yaşayın defolun toplumun inancını kültürünü çarpitamayaksiniz
 • LeylaLeyla1 ay önce
  Bu herif bukalemun maymunundan daha kabiliyetlibak sen yarın öbürgünhalka açıkumum evleri açıpkapıya da başıörtülüleri koyabilir
 • emekliemekli1 ay önce
  hırsızlar burayada dadanmış,ekreme metiyeler düzüyorlar şirin gözüküyorlar siz bunu alın chpenınbaşiına getirin orada parlatın. şimdi burda hırsızların kulağına kar suyumu kaçırdım ne kötüyüüm amaaa ...chp nin başına birK.....oğlu yetmez ikinci imamoğlu gerekkkk.bunun yalanları daha güzel
 • akaaka1 ay önce
  takiyyeyi kimden öğrendi. merkezinden fetodan...
 • NurNur1 ay önce
  hemde genç ve kapalı islamı bilip yaşayan testtürlü kadın yabancı bir erkeği öpmez çok yaşlı kadınlara bile Rabbim gençlikte olduğu gibi hateket etmekte yarar var diyor kaldıki bunların çoğu gençdüzmece olduğu kanısıdındayız
 • KEMALİST(DİRENİŞ)KEMALİST(DİRENİŞ)1 ay önce
  SİZ BOŞVERİN BURADA YAZAN İBB ÇALIŞANI ,FANATİK YADA AKP SEVDALISI SİZ DIŞARIYA KULAK VERİN ONLAR NE DİYOR?BU SEÇİM SONRASIİNANIN TÜM AKP'Lİ VATANDAŞLA , TARTIŞMAMIZI HİÇ YAPMADIK BİLE YAPTIRMADILAR ,SADECE KAFALARINI SESSİZCE EĞDİLER KEMKÜM EDEBİLDİLER SADECEÇÜNKÜ BURADA SAVUNULMAYACAK HİÇ BİR ŞEYİN OLMADIĞINI ARTIK ONLARDA GÖRMÜŞTÜLER ONLARDA İMAMOĞLUNU BEĞENDİKLERİNİ GİZLEYEMEDİLER :)) İNANIN BÖYLE ,ŞU SESE KULAK VERİN İMAMOĞLU SESLERİ, SİZİNDE KULAĞINIZA GELMİYOR MU?BİR DİNLEYİN....
 • EgemenEgemen1 ay önce
  Oldum olası ne CHP'yi sevdim ne de orda siyaset yapanları.İşleri güçleri yalan dolan.Tek dertleri aslında İslam.Eskiden laiklik elden gidiyor,sağ partiler dini siyasete alet ediyor diye zırlayıp oy avcılığı yaparlardı,artık bu lakırdıların alıcısı olmadığı için kendileri dini siyasete alet edip oy almaya çalışıyorlarKatranı kaynatmakla olmazki şeker cinsini sevdiğim cinsine çeker.Bunlar hep aynı cinsten.Yalan,dolan,iftira,batı hayranlığı,değerlerimizi ve inançlarımızı küçümseme,hep düşman safında yer alma bunlarda.Bir milyon oyum olsun bir tanesini bunlara vermem!!!
 • KahramanKahraman1 ay önce
  Ey cahil müslüman senin o baş örtünü yarın ayak altına alacak zorla başını açacak hiç haberin yok şuanda onu sevenler hep fetocular onları Allaha havale ediyorum.
 • Özgür türkiye Özgür türkiye 1 ay önce
  Mahoağa maşallah burnun iyi kökü alıyor cinsin ne veya ne kadar mason kokladın sorsan mason ne eh kem küm edecen adım kadar eminim beynin yok fikrin var ona yaniyorum.
 • HanzoHanzo1 ay önce
  bu sapik zihniyete oy veren gurühün coluk cocugundan cikar bunlar. igrenclik sapiklik ötesi.
 • mahoagamahoaga1 ay önce
  Buram buram MASON kokuyor bu İ...oğlu.
 • Serdar Serdar 1 ay önce
  Bunlar i.ne ya bunlar lut kavmi.
 • hizipsavarhizipsavar1 ay önce
  inat etmeyi düşmanlığı bırakın başka türkiye yok. içimizde ki hainleri görün. iktidar yanlış yapıyorsa mhp gibi yanına gidin uyarın yol gösterin. iktidarı zayıflatmak için türkiyeyi azgın azınlık rum ve ermeni kırmalarına bırakmayın. batarken herkes birbirine sarılacak zanetmeyin siz kurutlacaksınız.
 • MisafirMisafir1 ay önce
  Oole veya boole erkezin yasama haki var dimokraaside. Kime ne, sanna ne..
 • NİLHANNİLHAN1 ay önce
  çokk kötü kalplisiniz insanları cinsel tercihleri için sadece ALLAH yargılar
 • istanbulluistanbullu1 ay önce
  YILLARDAN BERİ HOCASI kılıçtaroğlu aynısını yaparak chp nin başında kaldı şimdide imamoğlu hocasından daha hızlı çıktı aptal saf müslümanlar atmasın vermesin oyunu böyle bi zihniyete oy veren allaha hesap veremez
 • Ay Yıldız Ay Yıldız 1 ay önce
  Kabahat Ekremde değil, onca tecrübeden sonra hala aldanıp ona oy verenlerde dır. Müslüman akıllı olur, saf ve hüsnü zan yaptığı için bazen bu sebep ile aldanbilir fakat bir defa olur.
 • AHMETAHMET1 ay önce
  midemi bulandırıyor şu YUNANOĞLU
 • Özgür türkiye Özgür türkiye 1 ay önce
  Onları da ALLAH yarattı ne yaparsın öldürelimmi yoksa hapsini atalım çözüm nedir?
 • ........1 ay önce
  münafik sifatinin bu kadar güzel oturdugu baska bir eleman gömedim

Günün Özeti

Günün Karikatürü

26 Haziran 2019