İmamoğlu İslam karşıtı, aile düşmanı feminist politikalar izleyecek! İşte kanıtları

CHP'li Ekrem İmamoğlu'nun mazbatasını aldıktan sonra kullandığı feminist ifadeler, kendisini destekleyen aile düşmanı feminist şahıslar ve eşi Dilek İmamoğlu'nun sosyal medya hesabından yaptığı aile karşıtı paylaşımlar, İstanbul'da önümüzdeki 5 yılda izlenecek politikayı gözler önüne seriyor!.. Aynı zamanda Dilek İmamoğlu'nun aile karşıtı feminist gönderilerinin yanı sıra açıkça İslam'ı hedef alan paylaşımları da dikkat çekiyor.

18 Nisan 2019 Perşembe 14:45
İmamoğlu İslam karşıtı, aile düşmanı feminist politikalar izleyecek! İşte kanıtları

 yeniakit.com.tr İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, dün mazbatasını aldıktan sonra İBB binasının önünde CHP’lilere konuşma yaptı. İmamoğlu’nun konuşmasındaki feminist ifadeler dikkat çekerken, akıllara eşi Dilek İmamoğlu’nun feminist paylaşımları geldi. Avukat Altun gibi aile karşıtlığı dikkat çeken feministlerin 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri’nde CHP’yi desteklemesi, Ekrem İmamoğlu’nun sözleri ve Dilek İmamoğlu’nun paylaşımları, şimdiden İstanbul’da belediye eliyle aile düşmanı feminist politikaların izleneceğini gösterdi.

İmamoğlu’ndan feminist vaat!

YSK’nın kararına rağmen İl Seçim Kurulu’nun alelacele mazbatayı verdiği CHP’li İmamoğlu, İBB eski Başkanı Mevlüt Uysal’dan başkanlık mührünü aldıktan sonra İBB binasının önünde CHP’lilere hitap etti. Otobüs üzerinden kendisini seçen kitleye seslenen İmamoğlu’nun feminist sözleri dikkat çekti. Kendisini İstanbul’un bebeklerine, çocuklarına ve kadınlarına adayacağını belirten Ekrem İmamoğlu, “Bu şehrin kadınlarına eşimin huzurunda söz veriyorum; bu şehir kadın dostu olacak.” dedi.

Dilek İmamoğlu’nun hem İslam karşıtı hem de feminist paylaşımları

Ekrem İmamoğlu’nun sözleri, akıllara eşi Dilek İmamoğlu’nun geçmişte yaptığı paylaşımları getirdi. Dilek İmamoğlu, aile düşmanı, feminist paylaşımların yanı sıra, açık açık İslam’a saldıran, Allah’a cinsiyet isnad eden skandal paylaşımlarda bulunmuştu.

Allah’a -haşa- cinsiyet isnadı!

Dilek İmamoğlu, Sözcü yazarı Özlem Gürses’in, “Allah Ana” başlıklı yazısını kendi sosyal medya hesabından paylaşarak, içinden beğendiği bir bölümü başlığa taşımıştı. Dilek İmamoğlu’nun söz konusu paylaşımı:

 

Aile düzeninin yıkılmaya çalışıldığı yazıyı paylaştı

Cumhuriyet yazarı Mine Söğüt’ün yazdığı, “Bırak evi bok götürsün” başlıklı rezil yazısını da paylaşan Dilek İmamoğlu, aile düşmanı feministlerin değirmenine su taşımıştı. Yazıda anneliğin kutsal olduğu lafıyla kadınların uyutulduğu, itaat edilmemesi gerektiği gibi skandal, rezil ifadeler yer alıyor.

İşte o paylaşım:

Millete hakaret

Bir diğer paylaşımındaysa İmamoğlu, Aziz Nesin’in halkı aşağılayan sözünü anımsatarak şu ifadeleri kullanmıştı:

 

“Cübbelerinizle zafer narası atın”

Kemalistlerin sosyal medyadan AK Partilileri ve Müslümanları hedef alan fotoğraflarını da kendi hesabından paylaşan İmamoğlu, klasik “makarnacı-kömürcü” edebiyatı yapmanın yanı sıra cübbe giyen kesimi de hedef alan paylaşımda bulunmuştu.

O paylaşım şu şekilde:

 

Allah’ın kanunlarına açık saldırı!

Dilek İmamoğlu’nun Allah’ın kanunları demek olan Şeriat-ı Garra-i Muhammediyye’yi de açıkça hedef alan, tesettür düşmanı paylaşımları ortaya çıktı. İmamoğlu, “Ben Kemalist Türk Kadınıyım!..” başlığıyla yayınlanmış yazıyı paylaşarak İslam düşmanlarının ekmeğine yağ sürdü. Yazıda, “Takamam yüzüme peçeyi, saramam bedenimi kara çarşafa ve ihanet edemem yüce ataya” ifadelerinin yanı sıra, “Ben cumhuriyet kadınıyım, laik yaşamak varken şeriat diye bağıramam” gibi rezil sözler yer alıyor. İşte o skandal paylaşım:

 

Aile düşmanı, feminist, İslam karşıtı politikalar mı izlenecek?

Ekrem İmamoğlu’nun halka hitap ederken kullandığı feminist ifadeler, eşinin de aile düşmanı ve İslam’ı hedef alan paylaşımları mütedeyyin kesimi rahatsız etti. Bu olaylar, İmamoğlu’nun belediye başkanlığı döneminde açık açık İslam karşıtı ve aile düşmanı politikalar izleyeceğinin kanıtı olarak görüldü.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 18 Nisan 2019 Perşembe 14:45

YORUM YAZ

 • RecepRecep1 ay önce
  Allah'tan dilegim en kısa zamanda karı koca belanızı bulursunuz, İnşallah..
 • BerzanBerzan1 ay önce
  Ay ağzınızdan bal damlıyor
 • milli mücadelemilli mücadele1 ay önce
  milli mücadele milli cihad. küresel cete ve onlarin ülkemizdeki her tür uzantisina artik rahat nefes hakki yok.
 • aslan akbeyaslan akbey1 ay önce
  chp yapsa bu zaten chpliler böyle deriz. ama 16 yıldır akparti kutsal aile kurumunun ve erkeklerin canına okumadı mı zaten. o yüzden bu habere canım ğekte sıkılmadı. mevcut aile bakanı, 6284 nafaka, velayet, mevcut feminist politikalar varken erkeklerin kaybedeckleri pek bişey kalmadı artık. belki iç organlarımızda da hak talep eder kadınlarda onu verirler ancak. yoksa donumuza kadar kadınların hakkı olmuş durumda zaten.
 • KenanKenan1 ay önce
  Allahım bu kadını helak et
 • Hamit Sev.Hamit Sev.1 ay önce
  Dilek İmamoglu rezilliği. Tek kelimeyle rezalet!
 • mert memet mert memet 1 ay önce
  soyadı imam kendihocası gibi papaz kemalist görünümlü fetöcüyü başkan yaptın istanbul gözün aydın
 • ismetismet1 ay önce
  bu düşüncede olan anlayış iman zayıflığından gelir kadın özgürlügü dillerinde olan icraata tersinini yaparlar mesela kadının teşhir müstehcen reklamı yapılıp fuhuşa özendiren nefsi hayvandan daha aşşağlık olan anne baba dan islami 1 düşünce beklemek mucize olur
 • ALLAH ANA ALLAH BABA HAŞAALLAH ANA ALLAH BABA HAŞA1 ay önce
  Allahu tealayı tanımadığınız için ona haşa ana baba diyorsunuz eğer tanısaydıniz yerini hiçbirşeyin dolduramayacağini bilirdiniz analık babalık onun şanınin yanında hic ama hiç birşey ifade etmiyor peygamber efendimiz sav as ben seni övmekten acizim sen ancak kendini övdüğün gibisin derken boş laf etmemiştir dilerim onu tanıma şerefine erişir ve haklıymişsin ya rasulallah dersiniz inşallah allaha emanet olun
 • KanunîKanunî1 ay önce
  Kabinede dört Trabzonlu bakan var, İstanbul'a Trabzonlu bir başkanı çok görmeyin. Bak Yasin'i şerifte okuyor. Bakanlardan ben daha Fatiha bile dinlemedim henüz. Hanımının başı açıkmış , varsın olsun . Biz ne Kavurmacı kar gördük. Melih beyin hanımının da başı açıktı ama beş dönem başkan eşi öldü.....
 • HasanHasan1 ay önce
  "Erkekler olarak kadınlar üstündeki otoritemize saldırılıyor! Devletim koru bizi, ayrımcılık yap!" diye diye kendi eşlerinizi kendinizden soğutup soyunuzu da tüketeceksiniz inşallah.
 • AhmetsAhmets1 ay önce
  Sanki çıkarılan kanunlar çok farklıya. Bu gün bayanların arkasından yürümek bile sakıncalı maşallah dönüp bu bana laf attı dese herkes kadınlara hakverecek. Takı kadınların bir çoğu bunu yapıp yalancı çoban olana kadar.
 • fetösavarfetösavar1 ay önce
  kimsenin hayatına müdahale etmedikten sonra sıkıntı yok . herkes özgür kim ne isterse yapsın
 • MMMMMM1 ay önce
  Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti döneminde kadınların istihdama katılma oranlarının yüzde 28'den yüzde 38'e yükseldiğini açıkladı.
 • CemCem1 ay önce
  Kadin dostu sehir ifadesini feminist dusunce olarak gormek ancak sizin gibi ozgur kadin dusmanlarina yakisir.
 • NihalNihal1 ay önce
  Kendi iğrenç düşüncelerine Allah niye karıştırırlar.Evet bende çalışan bir kadınım ama bu düşünceleri desteklemiyorum.Anne ve eş değilim yinede iğrenç buluyorum bu paylaşımlarını. Allaha havale ediyorum Ahlaksızca paylaşımlar her çalışan kendi ayakları üzerinde duran kadınböyle düşünmüyor.....
 • AnigzelAnigzel1 ay önce
  Aile bakanımız sevinsin.
 • nizamettin cakirnizamettin cakir1 ay önce
  tamda istanbula deprem olacak denilen bir vakitte..vardir bir hayir
 • aliali1 ay önce
  iki haber öncesi de aile bakanı ile ilgili
 • MehmetMehmet1 ay önce
  Fevkalade ifadeler kullanmışsınız bu haberde. Sizi bu yüzden tebrik ediyorum
 • AliAli1 ay önce
  Sanki şimdi farklı?3 haber öncesinde aile bakanı ile ilgili haber var.biri ak partinin bakanı diğeri CHP ki Başkan?Özlem zengin gibiler sağolsun
 • aaaaaaaaaaaa1 ay önce
  Değerli dostlar, adam tabi ki uygulayacak. Onların var olma misyonu bu. Şimdi elimizi vicdanımıza kayalım. Akparti aile konusunda hangi İslami anlayışı uyguladı?
 • Hasanali koseHasanali kose1 ay önce
  Arkadaşlar böyle kafirlerin soyledigi sözleri neden koyuyorsunuzki kafir götunuşlü munafiklar bunlar bunlar cehdnnem bile Allaha u Tealaya siginacak ama su bir gercekki Allahu Tealanin hesabi ni kimse dusunemiyor millet neye laikse o olacak bitti
 • cccccc1 ay önce
  Bunu Musulu, Kerkük'ü ve 12 adayı santanlar mı söylüyor....
 • cccccc1 ay önce
  Bende Anti Kemalist Sonuna Kadar Osmanlı Torunuyum. Ruh ve Beden olarak kendinizi Haçlı ve siyonizme kaça sattınız...
 • şenay doğan şenay doğan 1 ay önce
  içinden insan çıkaran bir insanı erkek kavrayamaz asla!!! allaha andolsun ki benim eşim beni de benim için iyi olanı da benden daha iyi biliyor ERKEK !!!allaha emanet olun
 • Umut can.Umut can.1 ay önce
  Biz iktidarda iken bile aile düşmanıPolitikalar izlerken muhalefet bize ne yapsa yeridir.
 • C. Yıldırım.C. Yıldırım.1 ay önce
  100 günlük Eylem planında müebbet nafakaya çözüm bulacağız deyip de sonradan Bu konuyla ilgili hiçbir çalışma yapılmadı Bence önce bunların hesabı sorulmalı
 • Olcay T.Olcay T.1 ay önce
  İmamoğlu nun çizgisi belli onlar elbette feminist bir yol izlerler, peki biz beden feminizmin peşinden koşuyoruz.
 • SerkanSerkan1 ay önce
  Bu yasaları kadınların oylarını almak için Ak Parti çıkarttı, şimdide CHP oylarını arttırmak için kullanıyor.
 • BekirrrrBekirrrr1 ay önce
  Üzülmeye gerek yok! 16 yıldır feminizm ve eşcinsellikligin altında, aile kurumu yok ediliyor zaten. Kimseye çamur atmaya gerek yok.
 • Faruk??Faruk??1 ay önce
  6284 sayılı yasayı hangi parti çıkardı???
 • Deniz++Deniz++1 ay önce
  Sanki mevcut aile bakanlarımız farklı politikalar izlediler.
 • Süleyman..Süleyman..1 ay önce
  İmamoğlu nun partisi belli görüşü belli. Peki iktidar partisi nasıl olur da İstanbul sözleşmesi ne imza atıyor. Bence önce iktidara bu sorulmalı.
 • Tarık_10Tarık_101 ay önce
  Sanki hükümet yıllarca farklı bir politika izledi. Yıllarca feministleri ne derse yaptı.
 • AdnanAdnan1 ay önce
  İmamoğlu belki izler belki izlemez, ancak 16 yılda mevcut iktidar İstanbul sözleşmesini imzalamadı mı, feminist ve eşcinsellere sınırsız haklar tanımadı mı?Neden şimdi İmamoğlu suçlanıyor, en azından onu biliyoruz
 • ayşe gülayşe gül1 ay önce
  insanlara dokunacaklar mış ;yani her şeyi beleş yapacaklar . ALLAH ayaklarına dolaştırsın var bu şer de de bir hayr.
 • KeremKerem1 ay önce
  Yav ne iciniz pis insanlarsiniz. Allah size sizin gibi insanlarla yasamayi nasib etsin. Kotusunuz arkadas iciniz kotu. Bir anne olan kadina boyle bel alti haberler anca haysiyet seref yoksunu insanlara uyar
 • osmnshn osmnshn 1 ay önce
  Canin cehennme imamin kizi
 • HarbimiHarbimi1 ay önce
  Ne kafası yaşiyorsunuz.O bir anne bir eş.Ayıp
 • zülfikar Hayberzülfikar Hayber1 ay önce
  1- Kadem ve İstanbul sözleşmesi bu ülkede Aileye vurulan en büyük darbedir.2- İslam karşıtlığı konusunda CHP sabıkalıdır. Lakin İmamoğlu Erdoğan tarzı davaranıp Ülke liderliğine oynamayı düşündüğü için odaİslam reklamı yapacaktır kanaatindeyim3- Paylaşımlara takılmamak lazım başbakanken Erdoğanı küçük düşüren twetler atan, karısı penguen dergisini paylaşan geziyi destekleyen Erdoğanı küçük düşüren adam uşaka belediye başkanı oldu. Bunlarda tövbe etmişlerdir belki...
 • bekirbekir1 ay önce
  istanbullular oy verdiklerine göre sindirirlerde....
 • AkifAkif1 ay önce
  Eeee Allah' ın bahşettiği makamları mevkilerde oturur, vicdanlara hitap edilmezse sonuç bu olur. ALLAH zalimlik yapanları başka bir zalimlerle terbiye eder. Bir hadisi şerif; "KAFİRLERİN İKTİDARLARI ADALETLİ İSE SÜRER, MÜMİNLERİN İKTİDRLARI ADALETSİZ İSE MUHAKKAK YIKILIR"(İşinize gelmezse yayınlamayablirsiniz. Hakikatler güneş gibidir ne örtebilir ne de söndürebilirsiniz. Toplumlar insanlar bir gün ya bu dünya ya da inanan ve inanmayan için ahirette muhakkak yüzleşirler. Bunuda yayınlanmazsanız bir daha yorum yapma gereği duyulmayacaktır. Sizde nefsinize hoş gelen yorumlara yer vermeye devam edersiniz. Huzurla kalın)
 • musamusa1 ay önce
  ya bi gidin Allahınızı severseniz sanki bizimkiler hangi politikaları uyguluyor ki. sözde mümünler lakin uyguladıkları politikalar feminist ve islam karşıtı değil mi.
 • MUHAMMET YILDIZMUHAMMET YILDIZ1 ay önce
  valla bi musluman olarak.gayet guzel şeyler paylaşmış.hic zoruma gitmedi.dedikleri dogru guzel şeyler.
 • sinan arslansinan arslan1 ay önce
  Bizi bu hallere düsüren,dinsiz imansızları belediyelerde iktidara tasiyan gerçek feminist aile bakanıhanımefendidir.önce hatayı kendimizde arayalım.
 • AlperAlper1 ay önce
  Tefeci faizi ile kredi,liyakat,yolsuzluk,kredi adı altında dış güçlere kaynak aktarımı,rüşvet vb.Suud da mı tavan yapmıştı.
 • AlperAlper1 ay önce
  Tefeci faizi ile kredi,liyakat,yolsuzluk,kredi adı altında dış güçlere kaynak aktarımı,rüşvet vb.Suud da mı tavan yapmıştı.
 • ZazaZaza1 ay önce
  Herkes hakkettiği gibi yaşar !
 • abdrhmnabdrhmn1 ay önce
  zaten orta doğudaki olayların baş çıbanı ısrael vede yahudistan abd yi yöneten yahudilerdir. gerek daeş -pkk -pyd-dhkpc - fatöş vesaire terör örgütleri bunların besleyip tc nin vede orta doğunun başına bela ettikleri piçleridir. kahrolsun pislik yahudiler ısrael vede sömürge piçi abd. tc içindeki hıristiyan bilhassa yahudileri çok sıkı denetleyin. chpkk parti değil tc nin içine yahudiler tarafından yerleştirilmiş yahudilerin truva atıdır.chpkk hıristiyanların kurduğu bilhassa yönetiminde yahudilerin türk isimleri altında yönettikleri partidir. atatürkçülük maskeleridir.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

19 Mayıs 2019