Hulusi Akar'ın oğlu Selim Akar, ilk kez görüntülendi

Başkan Erdoğan'ın Kayseri'de gerçekleştirdiği toplu açılış törenine Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'ın oğlu Selim Akar da katıldı. İlk kez görüntülenen Selim Akar'ın töreni dikkatlice takip ettiği görüldü.

13 Ekim 2018 Cumartesi 17:28
Hulusi Akar'ın oğlu Selim Akar, ilk kez görüntülendi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kayseri Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen toplu açılış töreninde vatandaşlara seslendi.

Toplu açılış töreninde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı yalnız bırakmayan isimler arasında Kayserili olan Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar da vardı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı tören öncesinde Kayseri Havalimanı'nda karşılayan isim de Bakan Hulusi Akar oldu.

Töreni prokotolden takip etti

Habertürk'ten Çimen Çetin'in haberine göre Kayseri'deki toplu açılış töreninde bir isim daha dikkat çekti.

Bu isim töreni protokolde izleyen ve ilk kez objektiflere yansıyan Akar'ın oğlu, Selim Akar'dı. İlk kez görüntülenen Selim Akar'ın töreni dikkatlice takip ettiği görüldü.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 13 Ekim 2018 Cumartesi 17:28

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    24 Mart 2019