Hükümet hala neden kulak tıkıyor? Genç evlilik mağdurundan arşı titreten feryat: Sesimizi duyun artık!

Mahinur Bilmez adlı vatandaş'ın feryadı yürekleri dağlarken 'Kadına şiddet'in bir başka boyutu gözler önüne serildi. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin 15-20 günde oyuncuların mağduriyetinin giderilmesiyle övünülmesine rağmen AK Parti hükümetinin hala mağdurlara kulak tıkaması tepkilere neden oluyor.

23 Ağustos 2019 Cuma 01:38

 yeniakit.com.tr 

Feminist ve sözde kadın hakları dernekleri tarafından dayatılan yasalarla genç yaşta evlenen eşlere devlet eliyle yapılan zulüm, yüreklerleri dağlamaya devam ediyor. 

Kadına şiddetin feminist hali

Genç evlilik mağduru Mahinur Bilmez adlı vatandaşın feryadı, eşleri cezaevine atılarak kadına şiddetin feminist halini gözler önüne serdi. 

"Tek suçumuz erken evlenmek"

Erken evlenmesi nedeniyle 'cinsel istismar' suçuyla eşi hapse atılan genç kadın Mahinur Bilmez, paylaştığı bir videoda, yaşadığı mağduriyeti anlattı ve "Benim eşim sapık değil, tek suçumuz erken evlenmek" feryadında bulundu.

"9 yıl boyunca bana tek kötü söz söylemedi"

Hükümetten yardım isteyen Bilmez, eşinin kendisine bir fiske bile vurmadığını dile getirdi. Kadının beyanı, sadece boşanmak üzere kullanılan feminazi yasalar, 9 yıllık evliliğinin mutlu bir şekilde geçtiğini beyan eden genç kadına işletilmemesi ise dikkat çekiyor.

"Tecavüzcülerle aynı koğuşta yatmasını kaldıramıyorum"

Eşinin tecavüz suçu işlemiş sapıklarla aynı koğuşta kalmasını kaldıramadığını söyleyen Bilmez, "Eşim sapıklarla, tecavüzlerle aynı koğuşta kalıyor. Canilerle birlikte aynı havayı soluyor. Bu durumu inanın kaldıramıyorum" şeklinde konuştu.

"Dışarıda bir başıma kaldım"

Eşinin cezaevine girmesiyle hayatla tek başına mücadele etmek zorunda kaldığını söyleyen Bilmez, "Ben dışarıda bir başıma kaldım. Hem böyle bir zamanda kadın başıma ayakta kalmaya çalışıyorum hem de cezaevindeki eşime bakıyorum" dedi.

Beni nikahlı eşimden koruyanlar, dışarıdakilerden koruyabiliyor mu?

Feminist yasaları dayatan sözde kadın hakları derneklerine ve hükümete seslenen mağdur kadın, "Eşimi cezalandırarak beni korumaya çalıştığını söyleyenlere sesleniyorum; resmi nikahlı eşimden beni koruyanlar, dışarıdaki insanlardan beni koruyabiliyor mu? Eşim 3 senedir cezaevinde yatıyor. Daha önümüzde bu kadar bir süre daha var. Ben daha nasıl ayakta kalırım, inanın bilmiyorum" dedi.

"Gitmediğimiz kapı kalmadı, sesimizi duyun artık"

Tükendiklerini ve psikolojilerinin bozulduğunu da söyleyen Bilmez, hükümete seslenerek "Ne olursunuz artık yardım edin. Sesimizi duyun, çok yorulduk. Eşim bana tek bir kötü söz söylemiş insan değil. Dışarıda zaten çok zorluklar çekiyoruz. Böyle bir zamanda kadın başına ayakta kalmak inanın çok zor. Sesimizi duyurmak için gitmediğimiz kapı kalmadı. Sesimizi bir türlü duyuramıyoruz." dedi.

Zor soru: Mutlu bir yuva kurmuşken eşimi hapse atmanın anlamı nedir?

Severek yuva kurduklarını ve mutlu olduklarını belirten ve kilit bir soru soran Mağdure genç kadın, "Bizle severek yuva kurmuş insanlarız. Cinsel istismar mağduru değiliz. Genç yaşta evlilik mağduruyuz. Bizler bunun suç olduğunu bilmeden aile kurduk, yuva kurduk. Üzerinden 9 sene gibi bir süre geçmiş, mutlu bir yuvamız varken eşimi cezaevine atmanın anlamı nedir?" dedi.

Hükümeti bu çığlıklara neden kulak tıkıyor?

AB fonundan beslenerek aile kurumunu yıkmaya çalışan feminist derneklerin dayatmasıyla binlerce genç yaşta evlilik mağduru varken AK Parti hükümetinin hala bu çığlıkları duymazdan gelerek harekete geçmemesi tepkiyle karşılanıyor.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 23 Ağustos 2019 Cuma 01:38

YORUM YAZ

 • LATİFLATİF29 gün önce
  Kocası kaç yaşında onu da yazsanıza?
 • AvciAvci29 gün önce
  Bıktım bu akp nin zulmünden bunları müslüman diye tesdekledik.ama hep hayal kirikligi,adami tek başına reis yapti bu millet ama islam adına insanlık adına hiç birşey yapmıyor... lâiklik demokrasi, başka bisey bildiği yok.18 yıldır ramazan pilavi gibi ısıtıp ısıtıp aynı sizleri söylüyor.chp başa geçsin daha iyi enazindan biliyorumki ISLAMIN insanlığın düşmanı bir ideolojiye sahip, huzur gelmiyor bir türlü ya çıkıp deseki biz müslümanız iman ettiğimiz kitaba göre kanun koyalım dese ne olur sanki,
 • MasumMasum29 gün önce
  Başka hiçbir günahı olmasa bile bu ah ,bu feryat müsebbiplerini perişan etmeye yeter. ,
 • VatandaşTRVatandaşTR29 gün önce
  Kadını korumak adına yapılan ve buram buram feminizm kokan bu yaklaşım insan fıtratına aykırıdır. Gençlerin rızası ve ailenin onayı varsa en azından 17-18 yaşındaki gençleri evlenmesine izin verilmeli. Biyolojik yaş kanunlardaki gibi değildir. Her insan Nefis taşımakta ve bunun önünü tıkarsanız Nefis gayri meşru yollara sapar. Yapılan gençleri korumak değil bataklığa iteklemektir.
 • şenay doğanşenay doğan29 gün önce
  Allah'ın peygamberin kitabın islamın tarlası olmayan siyasal islamın arka bahçesi olan İHLlerden bir lider çıkıyor ve Müslümanları sırtından bıçaklıyor anlamak isteyene ne de çok şey anlatıyor allaha emanet olun
 • VatandaşTRVatandaşTR29 gün önce
  Çok yazık olmuş. Nikahıyla namusuyla evlenerek yuva kuranlar vize yok, ama düşüp kalkanlara bir tek söz yok çünkü zina suç olmaktan çıktı.Ama genç diye evlenmek suç. Genç olsun veya olmasının insan fıtratı bu. Her insan Nefs taşımakta ve bu yaşlardaki insanlar volkan gibidir. sel gibidir önünü kesersen set çekersen set taşar. ŞU UNUTULMAMALIDIR Kİ, EVLİLİĞİN VE NİKAHIN ÖNÜNÜ KAPARSANIZ, AHLAKSIZLIĞIN FUHŞUN ÖNÜNÜ AÇARSINIZ.
 • engineerengineer29 gün önce
  Oğuz ata Korkut ata atanınKemiğini sızlattınız yatanınAnasını ağlattınız vatanınÖtelerin ötesinde iz nerdeSoysuzlarda utanacak yüz nerdeDağda bal yiyormuş diyorlar ayıÜzümle beslenir kısrağın tayıKatıksız ekmeği ye memet dayıÇorba kaynıyormuş hanı tuz nerdeSoysuzlarda utanacak yüz nerdeDeli dumrul bir köprüden alırdıAcep kırk köprüden alsa nolurduHaramiler kahır edip ölürdüHelalmiş harammış bilen öz nerdeSoysuzlarda utanacak yüz nerdeKimileri nefsi ile yarıştıŞerefsizce bey dedikçe kırıştıSekiz yıllık dokuz aylık karıştıHükmü ilahidir otuz cüz nerdeSoyzuslarda utanacak yüz nerdeDüğün düğün değil toylar toy değilHanlar ham yıktı beyler bey değilHepisini topla getir şey değilHamlar pişer ama hani köz nerdeSoysuzlarda utanacak yüz nerdeYalan söylüyonuz özünüz koktuRiyakar gözünüz yüzünüz koktuMidemiz bulandı tuzunuz koktuSefaiye verdiğiniz söz nerdeSoysuzlarda utanacak yüz nerde
 • fberfber29 gün önce
  kadına şiddet var. nerede millet. nerede çok bilmişler.....
 • Kızı ElmaKızı Elma29 gün önce
  Devlet ve hükümet sesimizi duymasa yeri ve zamanı gelince bizde kulaklarında çeke çeke gerekeni yaparız...merak etmeyin...
 • GurbetçiGurbetçi29 gün önce
  Akp begenmedigim en kotu icraatı artık yeter bu magdaurlara ses verin anamizun babamızın eskiden evlenme yaşı kacti onbeş geneli öyleydi ne oldu kotu bir evliliklerimi oldu insanın evlenme yaşına karisilmaz nezaman canı isterse ozaman evlenirzina yaşı oniki onuclere inmiş namusuyla evlenene hapis bunun adı zalimliktir böyle bir saçmalık Avrupa dada yok yazık diyorum isde böyle durumlardan oy kaybediyo
 • SüleymançamlıdereSüleymançamlıdere29 gün önce
  Sayın Cumhurbaşkanımız dan bu şekilde mağduriyet yaşayan eşlerinbu sorununu en kısa zamanda bir yasayla çözüme kavuşturmasını istirham ediyoruz .bu haberi reisimize mutlaka ulaştırmasını akit TV'den bekliyoruz ssygılarımla
 • İlkokul beşte terkİlkokul beşte terk29 gün önce
  Çarpık bir adelet ve sistemde hak hukuk aramak iğneyle kuyu kazmaya benzer. Şu lanet sistemde kimin eli kimin cebinde olduğu beli değil. Her türlü ahlaksızlık haysızlık varken. Sistem onlara müsamaha gösterir..Yahubacımız evli eşini içeri almakla şu çirkef düzende onu yanlız bırakmak ona yapılacak en büyük suçtur. BENCE SİSTEM YARGILANIP DERHAL CEZALANDIRMAK LAZIM.
 • Ahmet Y.Ahmet Y.29 gün önce
  Bahsi geçen KAHPE SÖZLEŞME ve yasalarla yapılmak istenen şey, feministliği de geçti. Tamamen Türk aile yapısını, İslami aile yapısını dağıtmaya yönelik, sözleşme ve yasalar serisi oldu. 15 yaşında flort denilen, FUHUŞ serbest ama evlenmek yasak. Bu sözleşme ve yasaları çıkaranlar da, MÜSLÜMAN diye OY VERDİKLERİMİZ. TÜHUUU SİZİN SURATINIZA! YAZIKLAR OLSUN SİZE!!!
 • Abdullah MuratAbdullah Murat29 gün önce
  Laiklik ile cehenneme gerekli raylar döşenmiştir.Bu yolda kim gelirse büyük bir zulum ve ebedi cehennemlik yapan küfür suçunu işler yada bu şuçu işleyen şeytanın çağrısına uymuş olanların peşine (Avrupa uyum yasaları medeni ceza tüm kanunlar) takılır ve aynı akıbeti yaşar. Laiklik yüzçeviriştir Büyük bir zulumdür. Din özgürlüğü asla değildir Kendi helal haram ve farzları vardır Allahın helal haram ve farzları varken bunlara boyun eğmek küfre sebep haram kılınmış yasaklanmıştır Hayatın dinindir. Allahı bırakıp yüzçevirmiş modern hahamlara papazlara (yasa çıkarıcı ve uygulayıcılara) tabi olmak şirke sebep olacak kadar büyüktür. Hristiyanlar ve yahudiler Allahı bırakıp haham ve papazlarını rab edinmişlerdir. ve müşrik olmuşlardır. Ashabı kehyf kafir halktan ya bizi öldürürler yada döndürürler (yani Allahın hüküm konularında kendilerine tabi yaparlar) diye mağaraya sığınmıştır. Allahın hükümlerini istemeyen o hükümlere teslim olmuş anlamındaki müslüman değildir İslamın (dostluk ve kardeşliğin) kurandada bildirilen şartları vardır Allahın hükümlerine boyun eğmek namaz kılmak ve zekat vermektir. ve cennete girmenin bir şartı daha vardır Allahın küfürhükmü verdiği büyük suçlardan uzak durmaktır. Küfür demek ebedi cehennemlik oldun dinden çıktın demektir Cinayet işleyenin kurandaki hükmü budur bir kere işleşe ebedi cehennemlik olur ve lanetlenir ben müslümanımdemesi namaz kılması bu hükmü değiştiremez Böyle büyük suçlar vardır Bunlardan ancak uzak durarak kurtulunur. Allahın hükmüyle yasa çıkarmamakta küfür hükmü verilmiştir Tüm halk demokrasi altında bu işlere bu küfre ortak olmaktadır. vekiller ve hakimler halk tarafından seçilmekte veya seçilenler tarafından vekalet yöntemiyle yapılmaktadır Bu büyük zulme adaletsizliğe ortak olma. Addalet Allahın hükümleridir Kaynağı onun hükümlerini içeren bize gönderdiği kelamı olan kurandır. Kuran hakimlerin kitabıdır öyle olmalıdır. Bunun harici büyük bir zulum adaletsizlik ve Allahın yolunun bozgunculuğudur. Allahın hükümlerinden bir kısmını almak bir kısmını geride bırakmakta mümkün değildir Çünkü bunun hükmü kuranda gene küfür olarak bildirilmiştir Müslümanım diyenin kitabım kuran diyenin Allahın hükümlerine topyekün geçmekten başka bir yolu yoktur. Bunu dilemeyenler dünyadan geçici olarak faydalanır Cennet hayatı sürse bile ahireti ebediyen rezillik olur Lakin dünyada bu suçun etkileri zulum ve haksızlık olarak ortaya çıkmaktadır fakat bazıları bunu göremeyecek kadar kalpleri mühürlenmiş ve imanlarını kaybetmişler ve pislik içinde mutlu bir yaşam sürmektedirler. Evlilik adalet miras dosluk ve düşmanlık savaş ticaret vergi kılık kıyafet yeme içme .. din işidir Kim bunu inkar ederse kuranı inkar etmiştir
 • AliAli29 gün önce
  Kendilerini 14 _15 yasında dünyaya getiren annelerini unutup 25 _30 yaşındaki kızına oğluna bebek muamelesi yapanlardan adaleti idrak beklemek. İman edelim imanda hak arayalım Allah subhanehu ve teala nın hukuku endoğru hukuk.
 • ihsanihsan29 gün önce
  ailelerin onayı varsa size ne oluyor istediği yaşta evlensşinler sapık chp nin ekmeüine yağ sürmeyin.
 • halilhalil29 gün önce
  allah belasını versin işinize geldği gibi kanunlar çıkarın ve bizlere zorla uygulayın zina ve i.neler serbest Allah ın izin verdiği helallik yasak bir kadın 16 yasında anne olabilir ben geç evlendim vallahi profosör diyor erken evlenin diye kadında 20 yasından sonra artık geç kalma başlıyor diye yani çocuğu olmuyor hayatı gariban halka zorlaştırıyorsunuz sonu yakın bunun
 • Abdullah MuratAbdullah Murat29 gün önce
  Ey iman edenler! Allah’ın size helâl kıldığı iyi ve güzel şeyleri haram saymayın, sınırı da aşmayın. Allah sınırı aşanları sevmez.MAİDE87......Allah’a ve peygamberine karşı savaşanların ve yeryüzünde bozgunculuk (Allahın doğru yolunun ve ahlaki yapısının) çıkarmaya çalışanların cezası ancak ya öldürülmeleri veya asılmaları yahut el ve ayaklarının çapraz olarak kesilmesi ya da bulundukları yerden sürgün edilmeleridir. Bu, onların dünyada uğradıkları aşağılayıcı cezadır. Âhirette ise onlar için büyük bir azap vardır.MAİDE33..........O halde insanlardan korkmayın, benden korkun da âyetlerimi az bir bedel karşılığında satmayın. Kim Allah’ın indirdiği ile hükmetmezse (yasama yürütme yargı) işte onlar KAFİRLERİN ta kendileridir.MAİDE44
 • TaceddinTaceddin29 gün önce
  ANLAŞILAN SANDIKTA YEDİĞİ TOKAT AZ GELMİŞ AMA MİLLETİN DE BAŞKA ÇARESİ YOK
 • derdimiz vatanderdimiz vatan29 gün önce
  Prenses hanımlar böyle istiyor çünkü
 • müslüman haklarımüslüman hakları29 gün önce
  hükümet müslüman hakları konusunda ölü gibi sağır leş gibi sessiz
 • ................29 gün önce
  Burada iki tarafın annesi babasının rızası varsa her iki taraf belirli bir ergenliğe ulaşmışsa devletinbunları güzellikle evlendirmesi gerekiyor. Ama iki taraftan birinin ebeveynin müsadesi yoksa bu evlilik yaptırılmamalı gerekli cezalar verilmeli...
 • EnginEngin29 gün önce
  16 yaşında sevgili olup fuhuş yapmak serbest , evlenmek yasak !..
 • enesenes29 gün önce
  Bu kanun şunu söylüyor evlenmeyin ama hafif tabirle yazıyorum beraber yaşayın.
 • MikiforovMikiforov29 gün önce
  Muslumanlara zarar veren akp ye destek vermeyeceğim istanbul sozlesmesine imza atan tmk yı hazırlayıp imza atanlar icat edenler cedaw 6284 kadem hamisi ....istanbul sozlesmesi 6284 suresiz nafaka kalkmasın diye pazar gunu twitter da sosyal medyada feminist pkk lı mor kadın orgutleri eylem yapacak korkak hukumet bunlara nasıl taviz vermişse kaybetmek istemiyorlar ve cirkeflik ustune cirkeflik yapıyorlar hukumette nasılsa müslümanlar saf bir şekilde yutturuz diye düşündükleri için bu politikaları getirmiş kaldırmamakta ısrar ediyorlar
 • İbrahim akİbrahim ak29 gün önce
  Kelimenin tam anlamıyla haksızlık
 • Abdulcabbar Abdulcabbar 29 gün önce
  Asıl sapıklık, bu insanı eşinden, çoluk çocuğundan ayrı tutmaktır.Zinayı mübah Sayan ve genç yaştaGönül rızası ile evlenmeyi ve yuva kurmayı sapıklık Sayan bir sistem kendisi sapıklığa neden oluyor ve yok olmaya mahkûmdur ...İNsan hakları savunucusu solcuların zorlaması ile çıkan bu kanun derhal değişmelidir.
 • HarunHarun29 gün önce
  Hırsızlara arsizlara katillere merhametli davranan devlet mesele islam müslüman olunca sus pus ve sağır oluyor yazzzikkklarrr olsunALLAH CC YAR VE YARDIMCIN OLSUN HAYIRLISIYLA
 • DermanDerman29 gün önce
  Turkiyenin ,ayibiakp kayibi .mor cati mafyami dayimi evlilige deger kaldimi son verin bu zulume kes,sinler yardimi nasil osmanli oluyok.fes istiyok fakat fotor sapka tasiyok hayalimiz osmanli,avrupali gibi yasiyok.
 • K MARAŞLI K MARAŞLI 29 gün önce
  Duymaya dursunlar gelecek seçimde anında duyacaklar.
 • MalatyaliMalatyali29 gün önce
  Memlekette zina almis basini giderken evli ve nikahli kocayi tecavüzcü diye iceri atmak ne anlama geliyor. Bu memleketin ahlakini nasil bozmak istiyorlar anlayin artik. KADEM ve AILE BAKANI nerdesin zinakarlari mi korumak isleriniz goreviniz ne sizlerin.. sanat dunyasindaki olayi evli olmayan iki kisiyi gunlerce konustunuz. Bu magdurlari neden konusmazsiniz.
 • Siyasi kavunSiyasi kavun29 gün önce
  Genç yaşta her türlü cinsel eğlence serbest ama evlenmek suç. Enteresan mis. Aleyna tilki çırılçıplak şarkı söylerken kimse zarar görmüyor ama genc yaşta Allah huzurunda nikah kiyip evlenenler topluma zarar veriyor. Valla kim hazirladiysa bu kanunları Allah'a verecek çok hesabı var.Kanunlar neden dinden bu kadar uzak.
 • GALİPGALİP29 gün önce
  Kanunu bilmemek suç işlemek için mazeret oluşturmaz. Bu kadının mağduriyetini gidereceğim derken onbinlerce çocuk yaşta kızın evlendirilmesine vesile olunmuş ve büyük vebale girilmiş olur. Çocuk yaştaki kızların çoğu para için evlendiriliyor. Bu utanç verici bir insanlık suçudur. Mahinur evlendiği zaman kaç yaşındaymış kocası kaç yaşındaymış? Evlilik çocuk oyuncağı değil insanların alınıp satılacağı bir konu hiç değil.
 • Sen sen***Ben benSen sen***Ben ben29 gün önce
  Şunuda yazmayı unuttum. O Aile ve çalışma bakanı tüm illerde bulunan AİLE MAHKEMELERİNİN birisine geçiyordum uğradım gibi gitsin sadece beş dakika beklesin ve aileler bir dakika içinde nasıl YIKILIYOR, YOK EDİLİYOR kendi gözleri ile görsün. Tabiki hâlâ görecek gözleri varsa. Ayrıca asgari ücretle geçinen birisinin evine çat kapı girsin GERÇEKLERİ görsün. Lakin nerede öyle bir insan, bende yazıyorum işte HIH.
 • Sen sen***Ben benSen sen***Ben ben29 gün önce
  Şu an 23.08.2019 Saat 02.35 buradaki haberlerle ilgili görüş belirtiyoruz lakin iyi bir tartışma ortamı olmuyor. Ben sen siz biz 18 yıldır Akpartiye oy verdik iktidara taşıdık, yapılan bir çok iyi icraatları görünce bizde dedik ki bizi Akparti hükümeti yönetiyor. Ey Akpartili yetkililer kulaklarınıza kurşun dökülmüş, gözlerinize perde çekilmiş. Artık göremez duyamaz olmuşsunuz. Çoğunluğunuzun çoğunluğu aynen bu tarife uyuyor. Şunu hiç unutmayın Başkan ERDOĞAN olmasa sizin hiç biriniz bulunduğunuz mevki ve makamda olamazsınız. Maalesef bulunduğunuz yere ve TÜRKİYE*ye ve dolayısı ile oy veren bizlere İHANET ediyorsunuz. Yoksa biz Akparti diye TÜRKİYE düşmanlarına mı oy verdik diye düşünüyoruz. Aile ve çalışıma bakanı diye bir şahsiyet var. Bu bakan hanım tam bir aile düşmanı, tam bir çalışan düşmanı. Gayrı meşru hayat sonrası ufak tefek çizik şeklinde darp edilen birisine hertürlü desteği veren ama esas kadın cinayetlerine çanak tutan, eğer bu cinayetler basına yansımasa hiç duymayan birisi, çalışanlara gelince ; güya enflasyona ezdirmeyecekmiş, verdikleri zama dilenciler bile gülüyor. Bizde kendisini ilk gördüğümüzde tamam kadın gibi bir kadın bakan oldu, çözülemeyen sorunları çözer diye sevindik. Ama boşa. Gerçekten sorsan yetiştiremiyorum yetişemiyorum diye abuk subuk açıklaması olur. O halde o makamda ne işin var? Defol git evine kır dizini eşini ve çocuklarını bekle. Sn. Başkan ERDOĞAN benden söylemesi; senin kuyunu kazıyorlar. Korkarım 2023 hedeflerine ulaşamayacağız. Hükümeti, çeşitli mevki makamda olanları gözden geçir. Milletin isyanını duyun görün. Artık devlet yönetiminde birtakım abuk subuk saçma sapan kuruluşların etkisinden kurtulun. Yine de siz bilirsiniz. Benden SÖYLEMESİ. Bu işin sonu KARANLIK bilesin.
 • müminmümin29 gün önce
  bu zulümdür
 • KızgınKızgın29 gün önce
  ...aile dağıtmak yuva yıkmak için ellerinden geleni yapıyorlar ...
 • Selmani BEKİROĞLUSelmani BEKİROĞLU29 gün önce
  Yeter bu zulüm...
 • Said aslanSaid aslan29 gün önce
  böyle şey mi olur.devlet tecavüzcülere bile ceza vermiyor. ben şook. ayrıcA akitin bunu haber yapmasına da şaşırdım.adalet yok ya ülke de ondan dedim..
 • OsmanOsman29 gün önce
  Reis bu işi çöz seviyorsa kabul ettiyse kim karışır en az üç çoçuk mantığına da ters bu kadem de de sıkıntı var. Anam babam 16 yaşında evlenmişler kırk yıldırda muhteşem bir evlilklerı var .bu iş değişmeli kadına sorulmalı zorlamı evlendın razı mısın gibi
 • abdrhmnabdrhmn29 gün önce
  25 kuruşluk naylon poşet kanunu olsaydı ooooo hemen ele alınırdı işin ucunda para vardı. bu ne tu kaka bedava işlerle akp uğraşmıyor. sonrada seçimlerde milleti korkutup beka meka meselesi deyip oy istiyor. akp eski akp değil.
 • Orkun YaylaOrkun Yayla29 gün önce
  Yazık ki ne yazık. Ne günlere kaldık artık... Unesco'nun kriterleri, BM kararları binlerce yıllık Türk töresine de, Allah'ın gençlere tanıdığı haklara da üstün tutuluyor. 17 yaşındaki genç neden evlenemesin!?

Günün Özeti

Günün Karikatürü

21 Eylül 2019