THY - Güney Avrupa

Huawei Mate 10 Pro çalışırken görüntülendi!

Huawei Mate 10 Pro üzerindeki sır perdesi tanıtım günü yaklaştıkça yavaş yavaş kalkıyor.

06 Ekim 2017 Cuma 09:03
Huawei Mate 10 Pro çalışırken görüntülendi!

Huawei Mate 10 Pro, Evan Blass tarafından atılan tweetle geçtiğimiz günlerde ilk defa karşımıza çıkmıştı. Tasarım çizgilerine baktığımızda son dönemlerin popüler trendlerine uyum sağladığını gördüğümüz Mate 10 Pro, yüksek ekran kasa oranı ve çift kamera dizilimine sahip.

6 inç büyüklüğündeki ekran ön tarafta oldukça şık gözükürken arka taraftaki çift renkli tasarım ise beğeni kazanıyor. İlk defa canlı olarak görülen modelde dikkat çeken detaysa, modelin arka tarafında kullanılan malzemenin oldukça parlak olması ve hatta fotoğrafı çeken telefonun dahi gözükmesi.

Bu doğrultuda Huawei’nin Mate 10 Pro modelinde diğer birçok amiral gemi modelinde olduğu gibi cam bir yüzeyin kullanılacağını söyleyebiliriz. Eğer modelde cam bir arka yüzey kullanılırsa buda Mate 10 Pro modelinde kablosuz şarj teknolojisinin de yer alacağına işaret edilebilir.

16 Ekim tarihinde resmiyet kazanacak olan Mate 10 Pro, yapay zeka teknolojisi Leica çift kamera sistemiyle oldukça iddialı. Ayrıca Huawei’nin 16 Ekim tarihinde Mate 10 Pro’nun yanında Mate 10, Mate 10 Lite ve Mate 10 Porsche Edition modellerini de duyurması bekleniyor.

Haber Tarihi: 06 Ekim 2017 Cuma 09:03

YORUM YAZ

    Günün Karikatürü

    Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 16.03.2018