Hanımca Derneği'nden LGBTİ'li sapkınlara sert tepki

LGBTİ'li sapkınların sözde 'Onur' Yürüyüşü'ne ilişkin değerlendirmede bulunan Hanımca Derneği Genel Başkanı Meyra Arslan, "Toplumu dejenere ederek aile yapısına dinamit koyuyorlar. Ailelere çocuklarına verecekleri eğitim konusunda büyük sorumluluk düşüyor." dedi.

03 Temmuz 2019 Çarşamba 22:08

 Taha Emre Özdemir  Ankara 

Yeniakit.com.tr'ye konuşan Hanımca Derneği Genel Başkanı Meyra Arslan, LGBTİ'li sapkınların toplumdaki var olma çabalarına ilişkin değerlendirmesinde, "Söz konusu yürüyüşler dışarıdan müdahalelerle oluşmaktadır. Biz de Hanımca Derneği olarak bu tür oluşumları asla tasvip etmiyoruz." dedi.

LGBTİ'li sapkınların toplumu dejenere ettiklerini belirten Arslan, şunları söyledi:

"Bu topluluk aile yapısına dinamit koyuyor. Bunlar zaman zaman karşımıza çıkacaktır. Bu tür sapkınlıklara karşı eğitimin ailede verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Toplumumuzda yaygın bir görüş var. Çocuk belli bir yaştan sonra dışarı atılarak öteleniyor. Ötelenen çocuklar da bu tarz topluluklarda özentilikler ediniyor."

Avrupa Birliği ile birlikte CHP ve HDP'liler tarafından da sapkınlara destek verildiğini hatırlatan Arslan, sözlerine şöyle devam etti:

"CHP ve HDP'nin de hayata bakış açısı böyle. Özgürlük adı altındaki rezilliklere destek veriyorlar. Toplum olarak hepimizin bu konuda daha dikkatli olması gerekiyor."

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 03 Temmuz 2019 Çarşamba 22:08

YORUM YAZ

  • pınar demirpınar demir2 ay önce
    yetkililer göreve

Günün Özeti

Günün Karikatürü

22 Eylül 2019