Gündemi sarsacak ifadeler! Kılıçdaroğlu, Demirtaş ve İmamoğlu'nun eşlerinin buluşmasındaki ABD detayı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, hapisteki Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun eşlerinin bir araya gelmesinin arkasında bir ABD planının olduğu iddia edildi.

22 Ağustos 2019 Perşembe 18:52
Gündemi sarsacak ifadeler! Kılıçdaroğlu, Demirtaş ve İmamoğlu'nun eşlerinin buluşmasındaki ABD detayı

Aydınlık gazetesi yazarı İsmet Özçelik, Kılıçdaroğlu, Demirtaş ve İmamoğlu'nun eşlerinin buluşmasıyla ilgili olarak "Özellikle açık yapıldı. Mesaj verildi. ABD’nin 'CHP ile HDP’yi birleştirme' planı yürüyor" ifadelerini kullandı.

Aydınlık gazetesi yazarı İsmet Özçelik, 'Hanımlar neden gizli değil de açık buluştu?' başlıklı bugünkü yazısında Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, hapisteki Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun eşlerinin buluşmalarına değindi.

Buluşmanın mesaj vermek amacıyla 'özellikle açık yapıldığını' belirten Özçelik, ABD’nin 'CHP ile HDP’yi birleştirme' planı yürüyor" dedi.

Özçelik'in yazısının ilgili kısmı şu şekilde:

"Geçtiğimiz günlerde ilginç bir buluşma yaşandı. Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, Selahattin Demirtaş'ın eşi Başak Demirtaş; İmamoğlu’nun eşi Dilek İmamoğlu; Demirtaş’ın kardeşi Aygün Demirtaş;

Bakırköy'de bir restoranda buluştular. Başak Demirtaş’ın doğumgününü(!) kutladılar.

Neden gizli yapmadılar?

Bu buluşma gizli de olabilirdi. Neden açık yapıldı? Kulislerde konuşulanlara göre özellikle açık yapıldı. Mesaj verildi. ABD'nin 'CHP ile HDP’yi birleştirme' planı yürüyor."

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 22 Ağustos 2019 Perşembe 18:52

YORUM YAZ

 • Abdulhakim karahanAbdulhakim karahan28 gün önce
  Tuvalete gitmek kimin işi hangi gizli güçlerin
 • kalelikaleli29 gün önce
  neden gizli olsun ki zaten öyleler.orada eksik olanlar var aslında ortaklarından biri ve sakallının karısı da olması gerekirdi onlar karede yer almamışlar davet etmemişlerdir.davet etse idiler onlar da orada olurlar idi.olmaları da gerekir idi.
 • ihsanihsan29 gün önce
  hdp pkk yı abd kurmadımı. chp nin başına yine abd terör örgüyü fetö kemal ı geçirmedimi elbette abd komplosu bu buluşma mit emniyet takip et bu kalleş kahpelere fırsat vermiyelim.
 • yazıYORUMyazıYORUM29 gün önce
  Yaw ABD buluştursa ne oacak buluşturmasa ne olacak' HDP DEP HADEP... dediğin siyasi partiler zaten CHP-SHP nin koynunda besleyip büyütüp piyasaya sürdüğü siyaseti CHP okulunda öğrenmiş yapılar. CHP zihniyet olarak herzaman bunların arkasındaydı zaten. Nerede marjinal bir sol yapılanma varsa kazı arkasından chp çıkar, köy enstitüsü mezunları çıkar, halk evleri üyeleri çıkar, solak medyaya bakın bunların nasıl ağız birliği ile hareket ettiklerini görürsün. Amerikayı yeniden keşfetmeye gerek yok!
 • YAŞARYAŞAR29 gün önce
  kemalistler CHP nin hala Atatürkün kurduğu parti zannetsinler. Şu anda CHP etnik kökenli ve terör örgütlerin hamisi duruma gelmiştir. O değilde 5 vakit namaz kılan dini bütün insanlar hangi akla hizmetle CHP destekliyor onu anlamış değilim. Bu bir siyaset savaşından çıkmış, olmak veya olmamak savaşına girmiştir. Türkiye ne zaman gelişmekte bir hamle yapacak olsa Başta Amerikalılar olmak üzere Avrupa hemen duruma müdahele etmek istiyorlar. Bizim gelişmemizi istemeyen bir ülkeler topluluğu ve bunun için ellerinden ne geliyorlarsa yapıyorlar. Ne hikmetse içimizdeki bazı vatandaşlarımız da bilinçli veya bilinçsiz bunlara hizmet ediyorlar.
 • EşrefEşref29 gün önce
  Nekadar abd köpeği varsa Allah belasını versin inşallah
 • okurokur29 gün önce
  1952 den beri Türkiye'de ki tüm olayların arkasında Dünya'da da olduğu gibi bir ABD parmağı var.
 • Komik idalarKomik idalar29 gün önce
  ABD miş te Mış mış ta bırakın bunları Muhafazakar Kürt’ler size gelince ne onları ne adlandırıyorsunuz akp’li Kürt’lermi veya MHP’li milliyetçi kürtlermi ?Sizden olmayan CHP degeri kalan Kürt’leri kendi safına çektiğinde paniklersiniz böyle..
 • BeratBerat29 gün önce
  Neden böyle bir haber yayınlyayınlarsınız aklım...
 • SerenSeren1 ay önce
  Sahtekar lar sizi millete kin nefret tohumları ekiyorsunuz utanmazlar iftiracı lar sizi zaten aksini yazamaz konuşamazsınız
 • HakikatbinHakikatbin1 ay önce
  Eşi hapiste olan bir kadın açık açık medyaya çıkıp doğumgünü kutlamaz. Ulan herşeyiniz plan proje ama hep bi falso veriyonuz.
 • DumanlıDumanlı1 ay önce
  ABD planını olarak kim nerede ne zaman nasılniçin ne yapmış bu soruların cevaplarını içermeyen bir yazı çala kalem kafadan uydurulmuş bir yazıdır. Köşe yazarlığı bu kadar ucuz olmamalı
 • Mesut SarpMesut Sarp1 ay önce
  Sorun degil ilginç bir buluşmada şöyle yaşanabilinirdi. Reiz'in eşisn.Bahceli'nin eşiyle birinindoğum gününü (!) kutlayabilirler.
 • MardinliMardinli1 ay önce
  Ey akit gazetesi yöneticileri hayırlı akşamlar.Bana göre başlıklar bana tuhaf geliyor. Çünkü CHP HDP zihniyetleri aynıdır her ikiside din düşmanıdır bir birinde ferklari yoktur
 • DoğrudurDoğrudur1 ay önce
  “Ayinesi iştir kişinin”ABD ile ağız birliği yapıyor CHP-HDP-PKK...
 • Politik-acıPolitik-acı1 ay önce
  CHPnin HDP tarafından yavaş yavaş eritilmesidir.CHP baraj altına gönderilip HDP anamuhalefet partisi yapılacak.Meclis ve devletteki tüm kurul,komisyon vb yerlere HDP liler rahatlıkla yerleştirilecek.Chp %5-8 oy oranıyla KABUK PARTİ olmaya devam edecek...Burada tenceredeki soğuk suya konan ve altı yavaş yavaş ısıtılan "kurbağa" maalesef CHP dir.
 • turkturk1 ay önce
  butun O... BIRLESMI BIRLESMI ULKEMIZI YIKMAYA BOLMAYA CALSIIYOR. HEPSININ ALLAH BELESINI VERECEK DURUN BAKALIM.
 • NurNur1 ay önce
  Millet salakmı yani zahmet etmişler bizim için chppkk aynır o kadınlara pkknın taşaronudur oy verenler utansın ahirette Allahhesabını sorsun bu partilerede oy verenlerede chp ye hdp ye de bu figuran kadınlarada ellerinde şehitlerimizin kanı varhepsinin
 • hizipsavarhizipsavar1 ay önce
  ayrımıydılar sanki.25+11 eder sana 36 yemez haci şer ittifakı. o chpde hala t.c. her şeyden üstün tutan nsanlar var. bunu asla kabul etmezler. yani bu oluşumun oyu yine %30 larda bile kalmaz.
 • Ali DENİZZ Ali DENİZZ 1 ay önce
  Halkı yokluyorlar! Birleşse deneme hazırlıkları
 • HaticeHatice1 ay önce
  Istanbul yani konstantia yeniden fethedilecek artik kiyametin alametlerinin cogu cikti en buyuklerinden konstantianin fethi kudusun mekke ve medinenin fethi mehdinin ve isa as zuhuru deccalin cikisi siyonizmin ve allah nurunu tamamlarken musluman olmayan yahudi hristiyanlarin yok olusu kiyamet alametlerinin en buyukleri sirayla mehdi cikti haberiyle birlikte bu sehirler bir bir yeniden fethedilecek bu olaylari yasamamiza az kaldi su anda istanbul kudus mekke ve medine isgal altinda demekki allahin izniyle insallah fetihlerine az kalmistir allah vaadinden asla donmez nurunu tamamlayacaktir
 • Ömer Ömer 1 ay önce
  Zaten bunlar ikiz kardeş gibi niçin saklasınlar Amerika’nın da emrindeler CHP işte asla değişmez değişmesi bile teklif edilemez yahu bu anayasanın kaçıncı maddesiydi ben mi karıştırdım
 • Serdar ŞimşekSerdar Şimşek1 ay önce
  Bunların eşlerinin peşinden gidenlere yazıklar olsun.Hiç yüzlerinde nur varmı.
 • Danyal BuyukDanyal Buyuk1 ay önce
  Neden gizli yapilsin ki?Ayip mi? Gunah mi?
 • hercaihercai1 ay önce
  Biraz daha acik giyinseydiniz bayanlar, az olmus!

Günün Özeti

Günün Karikatürü

22 Eylül 2019