• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Gündeme bomba gibi düştü! Burgazada'ya giden Ahmet Davutoğlu bakın kimin evinde kaldı

Yeni parti çalışmalarını sürdüren Ahmet Davutoğlu'nun Burgazada'da birtakım görüşmelerde bulunduğu ve burada eski danışmanı Etyen Mahçupyan’ın evinde kaldığı iddia edildi.

Yeniakit Publisher
2019-08-23 15:22:00 -
Gündeme bomba gibi düştü! Burgazada'ya giden Ahmet Davutoğlu bakın kimin evinde kaldı

Yeni parti çalışmalarına hız veren ve geçtiğimiz günlerde parti binasını tuttuğu iddia edilen eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Burgazada'da birtakım görüşmelerde bulunduğu iddiası gündeme bomba gibi düştü. 

Geçtiğimiz günlerde parti binasını tuttuğu belirtilen Ahmet Davutoğlu'nun dün de bazı görüşmelerde bulunduğu iddia edildi.

Etyen Mahçupyan’ın evinde kaldı

Milli gazetede yer alan habere göre; Davutoğlu, Burgazada’da eski danışmanı Etyen Mahçupyan’ın evinde geçirdi. Burada önemli görüşmeler gerçekleştirdiği belirtilen Ahmet Davutoğlu'nun yeni parti için son düzenlemeleri yapmaya başladığı iddia edildi.

Eski Başbakanı evinde ağırlayan Mahçupyan ise görüşmenin bir aile ziyareti olduğunu savunurken, siyasi bir görüşme olmadığını dile getirdi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Millet

Aferin Amet . Sen ne imişsin be Amet. Ben yüzde 49 aldım diyon o zaman direnip istifa etmeyeydin . Bu millet oyu sana değil Reise verdi , işte meydan karnından konuşmayı bırak ortaya çık ta boyunu görelim
 • Yanıtla

Oktay

Davut daha ermeniden medet umuyon baslamadan sonu getiren bu olurermeny gul ermeney davut
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı