• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
 • VAV TV CANLI YAYIN

Gençleri yutmak isteyen dünyadan pis kokular geliyor! Lerzan Mutlu ve Serengil arasında 'Kevaşe ve motor' kavgası

Gençlere rol model diye pohpohlanan Batı hayranlarının yuvalandığı ve sık sık pis kokuların geldiği seküler mahallede hakaretler havada uçuşmaya devam ediyor. Son olarak Lerzan Mutlu, Seren Serengil'in kendisine yönelik 'Kevaşe ve Motor' gibi sözlerin yer aldığı ses kaydıyla savcılığa başvurdu. Savcılık, Serengil hakkında 2 yıl hapis istemiyle dava açtı.

Yeniakit Publisher
2021-05-01 14:14:00 - 2021-05-01 14:15:44
Gençleri yutmak isteyen dünyadan pis kokular geliyor! Lerzan Mutlu ve Serengil arasında 'Kevaşe ve motor' kavgası

 yeniakit.com.tr 

Gençlere rol model diye pohpohlanan seküler mahallenin sakinleri iğrençlikleri ile gündeme gelmeye devam ediyor. Batı hayranlığının tavan yaptığı sosyete dünyasındaki son vukaat Lerzan Mutlu ile Seren Serengil arasında yaşandı. Birbirilerine giren Mutlu ve Serengil, gençleri yutmak isteyen magazin dünyasının pis kokularını bir kez soluttu.

Olay nasıl yaşandı?

Lerzan Mutlu geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparken. "Başkalarıyla evliyken iki kızını çocuklarını bırakıp başka bir adama kaçan, Türkiye'nin gelmiş̧ geçmiş̧ en büyük kevaşesi' şeklinde bir ifade kullandı. Paylaşım sonrası Seren Serengil ise "Hadi" notuyla paylaştığı videonun altına, 'Motor seslerini duymuyorum' şeklinde bir paylaşım yaptı.

İkilinin arkadaşı olan Gülşah Saraçoğlu, Serengil'e olup biteni sordu. Konuşma devam ederken Serengil, Saraçoğlu'na, Lerzan Mutlu'yu yönelik sözlerin yer aldığı bir ses kaydı gönderdi.

'Kevaşe , O.. Motor'

Ses kaydında Serengil'in, Lerzan Mutlu hakkında, 'Kevaşe , O.. Motor' şeklinde sözler sarf ettiği bildirildi. Saraçoğlu, Serengil'in kendisine gönderdiği kaydı Lerzan Mutlu'ya gönderip durumu anlattı. Bunun üzerine Lerzan Mutlu, savcılığa başvurarak Serengil hakkında şikayetçi olurken, Savcılıkça olayla ilgili soruşturma başlattı.

Davalık oldular

Soruşturma kapsamında, Saraçoğlu'na gönderilen dijital verinin emniyet tarafından incelendi. Raporda, Serengil'İn Mutlu'ya yönelik hakaret içerikli sözler söylediği bildirildi.. Dosya, uzlaştırma Büroya gönderildi. Mutlu, uzlaşmak istemedi. Savcılık, Serengil'in Mutlu'ya yönelik "O..u, F..e, motor" şeklindeki sözlerin müştekinin onur, şeref ve saygınlığını rencide edici boyutta olduğu gerekçesiyle dava açıldı. Serengil'in 2 yıl hapsi isteniyor.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Mehmet

Bizim türbanlı dindar alem bunlardan kalası değil.Esra erika çıkan bazılarımız müslüman değil mi
 • Yanıtla

Adem

Sözde bunları onaylamıyorsunuz. Ama sürekli bir magazin haberi yapar oldunuz.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23