• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Genç kadının esnafa yaptığı hareket ortalığı karıştırdı

Kırşehir'de F.E. isimli bir kadın sokakta telefonuyla uğraşan Muzaffer Çalışır isimli esnafa arkadan yaklaşarak ensesine tokat attı. F.E'nin kardeşi Y.E'nin de olaya dahil olmasıyla bir anda ortalık karıştı.

Yeniakit Publisher
2020-01-28 14:17:00 -
Genç kadının esnafa yaptığı hareket ortalığı karıştırdı

Kırşehir'deki tarihi Uzun Çarşı'da bir kadının, telefonla uğraşan adamın ensesine tokat atması ile kavga çıktı. Çıkan kavgada kadının eline aldığı kürek ile adama saldırması güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Ortalık bir an da karıştı

Edinilen bilgiye göre, Kırşehir'deki Uzun Çarşı'da meydana gelen olayda F.E. isimli kadın, dükkanın önünde cep telefonu ile uğraşan Muzaffer Çalışır'a arkadan yaklaşarak ensesine tokat attı. Muzaffer Çalışır, F.E.'ye tepki gösterirken aynı çarşıda dükkanı bulunan F.E.'nin kardeşi Y.E. de tartışmaya karışınca kavga çıktı.

 

Kürekle saldırdı

Çıkan kavgada F.E. ve kardeşi Y.E. Muzaffer Çalışır'a yumruklarla saldırmaya çalıştı. Çıkan kavgada F.E., bir dükkanın önünde bulunan küçük küreği alarak Muzaffer Çalışır'a savurdu. Kavga anı bir iş yerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.

"Adalete güveniyorum"

Olay sonrasında savcılığa suç duyurusunda bulunan Muzaffer Çalışır, F.E. ile aralarında husumet bulunduğunu ve 'Tehdit ve Hakaret' suçundan kendi aleyhine mahkemece tedbir kararı alındığını ve bu kararı ihlal ettiği için 3 gün cezaevinde kaldığını anlatarak, "Bundan dolayı haklı olduğum olaydan dolayı mağdur durumdayım. Bu olay iki komşunun arasındaki tartışmada aracı olmaya çalıştım. Aralarında husumet olmaması için aracı oldum. Bu olay sonrasında komşum olan şahısların beni takip ettiğini gördüm. Ben mağdurum. Şu anda adli süreç devam etmekte. Adalete güveniyorum" diye konuştu.

Muzaffer Çalışır, güvenlik kameralarına yansıyan olayın ise Ekim 2019'da meydana geldiğini söyledi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Kadına yönelik şiddet diye yırtınan cazgırlar bu görüntüye ne diyeceksiniz. Neden sesiniz çıkmıyor çünkü kadın bu çirkin hareketi yapan değil mi.... Benim için kimin yaptığının önemi yok ama bazı şeyler ülkemizde sulandırılıyor aile yapısı yok edilmeye çalışılıyor.
 • Yanıtla

Öztürk ÖZİSLAM

şimdi bu adam haklı olarak bu kadına vursa KADINA ŞİDDETTEN Mİ YARGILANACAK? Bu ne adaletsizliktir. Adalet kadın lehine değişmeye başladı. Nerede eşitlik zırvaları parçalayanlar?
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23