• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
 • VAV TV CANLI YAYIN

FETÖ imamı belediyeleri hortumlayıp metresine yedirmiş!

FETÖ'nün belediyeler imamı olarak bilinen ismi Erkan Karaarslan'ın gayrimeşru ilişki yaşadığı Özlem Bayraktaroğlu'nu Aydın Büyükşehir Belediyesi’ne Genel Sekreter Yardımcısı yaptırdığı ve bu isme villa, daire ve son model cip satın aldığı ortaya çıktı.

Yeniakit Publisher
2021-04-20 12:44:00 -
FETÖ imamı belediyeleri hortumlayıp metresine yedirmiş!

FETÖ'nün belediyeler imamı olarak bilinen ve FETÖ/PDY'ye finans sağlama ve terör örgütüne üye olmak suçundan 38 ay tutuklu kalan Erkan Karaarslan'ın yasak aşk yaşadığı Özlem Bayraktaroğlu'nu ihya ettiği ortaya çıktı. Karaarslan'ın, Sarıyer Belediyesi'nde nikâh memuru olarak görev yapan sevgilisi Özlem Bayraktaroğlu'nu Aydın Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcılığı'na getirdiği ve muhtelif zamanlarda yaklaşık 150 bin lira para transfer ettiği belirlendi. Karaarslan'ın ayrıca sevgilisine Kuşadası'nda bulunan ve piyasa değeri 1 milyon lirayı bulan bir sitede villa satın alıp, hediye ettiği de MASAK raporlarına yansıdı. Karaarslan ile olan gönül ilişkisi yaşadığını doğrulayan Özlem Bayraktaroğlu daha önce verdiği ifadede, Karaaslan'ın 2016 yılı Şubat ayında kendisine İstanbul Ataköy'den bir daire ve lüks marka cip satın aldığını belirtti.

Cezaevinden her pazartesi mektup gönderdi

Karaarslan'ın cezaevine girdikten sonra bir arkadaşına mektup yazarak her hafta pazartesi günleri Özlem Bayraktaroğlu'na çiçek göndermesini ve çiçek üzerinde kendi adının yazılmamasını rica ettiği de kayıtlara girdi. Karaarslan, gönderilecek çiçeğin üzerine her hafta yazılacak olan mesajları da mektubunda belirtti.

Mektupta Karaarslan, "1. Hafta: Beş yıldır olduğu gibi bu haftaya da seninle başladım, iyi haftalar canım benim", "2 Hafta: Kaderimsin", "3. Hafta: Sevdiğinin düşmanlarına inat bu hafta daha güçlü ol, canım benim" yazılmasını istedi. Olaylardan haberdar olan Erkan Karaarslan'ın eşinin boşanma davası açtığı öğrenildi.

Belediyeden binlerce lira aktarmış

CHP'li birçok belediye başkanının danışmanlığını yapan FETÖ'nün Belediyeler İmamı Erkan Karaarslan'ın Ataşehir Belediyesi'nden Aydın Büyükşehir Belediyesi ASKİ Genel Müdür Yardımcılığı'na getirdiği Nermin Canyurt'a da belediyeden aldığı iş karşılığında binlerce lira aktardığı tespit edildi.

Karaarslan'ın Canyurt'u göreve getirir getirmez danışmanlık hizmeti alım ihalesi açtırdığı; ihale kapsamında 192 bin 340 TL değerindeki ihaleyi kendi şirketi olan Muhkem Muhasebe ve Kamu İhale Mevzuatı Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti.'ye aktarttığı belirlendi. Karaarslan'ın aldığı ihaleler karşılığında Nermin Canyurt'a birçok kez para transfer ettiği raporlara yansırken, olayın ortaya çıkmasının ardından kamu zararı nedeniyle açılan davada Canyurt'un 192 bin 340 lirayı faiziyle ödemesine karar verildi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Veli

Bence bu fetöciler Ahirettede boş durmaz ..  
 • Yanıtla

1905

128 milyar nerede diye gündemi meşgul eden chp muhalefet önce bunların hesabını versin her tarafınızdan pislik akıyor bunları ört bas edemezsiniz günlü yeni vakalar var belediyelerinizde körmüsünüz,sağırmısınız!!!
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23