FETÖ: Az kaldı sabredin!

FETÖ’cü hainler, “AK Parti seçimi kaybedecek” algısıyla terör örgütünü ayakta tutmaya çalışıyor. İtirafçı olan bir iş adamı, tutuklu teröristleri ziyaret ederek, “Az daha sabredin, kısa süre sonra selamete kavuşacağız” sözleriyle onları motive etmeye çalıştıklarını söyledi.

14 Haziran 2018 Perşembe 10:12
FETÖ: Az kaldı sabredin!

Terör örgütü, gittikçe çözülen teröristlerinin bir arada tutmak için çırpınıyor.

“İMAMLAR” DEVREDE

15 Temmuz’da milletin tokadını yiyen FETÖ’nün beli kırıldı. Örgüt üyeleri peş peşe itirafçı oluyor. En ağır cezaların kesildiği darbe davaları da yıl sonuna kadar bitecek. Pensilvanya ve firari sözde imamlar talimat verdi: FETÖ’yü güçlü göstermek için “yeni darbe yakında” söylentileri yayılıyor.

MOTİVASYON TURU

Tabandaki hayal kırıklığını gidermek için “24 Haziran ve rüya” yalanları kullanılıyor. İtirafçı iş adamı, cezaevlerine motivasyon turu düzenlediklerini anlattı: Açık görüşlerde “Az daha sabredin, kısa süre sonra selamete kavuşacağız” denilerek örgüt bir arada tutulmaya çalışılıyor.

Kaynak: Türkiye Gazetesi

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 14 Haziran 2018 Perşembe 10:12

YORUM YAZ

 • davincidavinci9 ay önce
  hemen hepsi itirafçı oluyor göreve iade oluyor siz örgüt çözülüyor diyorsunuz.zaten gizli bir örgüt değildiki bunlar fetöcüyüm şucuyum bucuyum diye geziyorlardı ortalıkta.dernekler vakıflar olimpiyatlar fotooğraf veriyorlardı.çok mu saklanıyorlardı ki şunu yakaladık bunu yakaladık deniliyor .itirafçı olun göreve dönün diye talimat alıyordur bunlar.bilemiyorum.bunların yüzünden cezaevinde suçsuz yatan askerleri bi bıraksın devlet önce.darbeyi fetö yaptı.ordudan fetöcülerin 6000 kadar sayıda sanırım atılmaları kararı çıkınca hükümetten isyan çıkardılar.KALKIŞMA ......bir anlamda darbe.peki herşey bu kadar netken fetöyle ilişiği olmayan vatandaşa silah doğrultmamış suçsuz fetöyle ilişiği olmayan onca askerin cezaevinde ne işi var.bunlar itirafçı olup milletin vergisinden tıkır tıkır maaş çekerlerken fetöcü olmayanların başına yıkıldı darbe suçu.
 • mahirmahir9 ay önce
  alçaklarboşdurmuyorlar
 • Yalman GüçYalman Güç9 ay önce
  Şurada seçime 10 gün kaldı.10 gün sonra tavşancıklara ne havucu göstereceksin?
 • Munafik kopekMunafik kopek9 ay önce
  Munafik kopek Fetö selamete NASIL kavuşacak? Turkiyeyi satarak yikarak mi? Erdogan'i katlederek mi? Fetocu derhal infaz edilmeli
 • mağdurmağdur9 ay önce
  size bu haberler nereden geliyor çok merak ediyoruz. kaynak da bildirmelisiniz. sonuçta önde gelen haber sitelerinden birisiniz, takip ediyoruz, her gün okuyoruz. iyigünler.
 • HaceganHacegan9 ay önce
  Hele şu sufata bak pezevengin, sanki çekiç ile yapılmış
 • bozerenbozeren9 ay önce
  yapar Allahsız zombiler!
 • Faruk Faruk 9 ay önce
  diyorum ki Cumhurbaşkanımız Erdoğan 15 Temmuz ruhunu tekrar şahlandırsın yeniden meydanlarda nöbete çağırsın bizi ki şu seçimde hala darbe hayali kuran fetö ve destekçileri yerle yeksan olsunlar şamarımızı bir yesinler...
 • İsmailİsmail9 ay önce
  Bunlarda din iman ar namus vatan bayrak gibi duyguları olsaydı gidip yunanca elin gavueuna sığınmazlardı. Haysiyetsizler
 • mehmetmehmet9 ay önce
  Şeytan hizmetçisi fetö
 • YusufYusuf9 ay önce
  Peki Ak parti kazanirsa ne olucak. Nasil olurda bundan bu kadar emin olabilirler.
 • AhmetAhmet9 ay önce
  Gerizekalılar iktidardaki parti değişse hiç kurtuluşunuz olmaz.2004 mgk da silahlı terör örgütü kararı alınmıştır ve iktidara kim gelirse gelsin bu tarih baz alınarak bu yapıya değen herkes hak ettiğini bulacaktır.Kahrolsun fetoş ve onu başımıza musallat edenler
 • MyavuzMyavuz9 ay önce
  Allah seni kahretsin hain. Tez zamanda geberesin. Kendini de rezil ettin arkana düşenleri de rezil ettin rezil hain. Vatanını satan alçak! Hala insanları dinle aldatmaya çalışıyor kiralık herif.daha çok beklersiniz!
 • Dermanbey Dermanbey 9 ay önce
  Evet az kaldı oda geliyor yakında hapiste kavuşup hasret giderirler NONOŞLAR:-))

Günün Özeti

Günün Karikatürü

27 Mart 2019