• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Feminaziler PKK’nın izinde

Yazar Sema Maraşlı’yı darp etmek için Akit Medya’ya saldırı girişiminde bulunan Kadın Kolektifi adlı feminist grubun, PKK’nın terör yöntemlerini uyguladığı ortaya çıktı. Hendek sürecini “öz savunma” olarak adlandıran kolektifin, “öz savunma atölyeleri” kurarak “isyanı her alana taşıyacağız” ifadelerine yer verdiği belirlendi.

Yeniakit Publisher
2019-10-19 10:03:00 - 2019-10-19 10:03:57
Feminaziler PKK’nın izinde

Türkiye’de kadın hakları savunuculuğundan öte marjinal örgüt çizgisinde hareket eden feminist oluşumlar iyice zıvanadan çıktı. Feminizm karşıtı kadın yazar Sema Maraşlı’yı darp etmek için Akit Medya merkez binasına saldırı girişiminde bulunacak kadar gözü dönen Kadın Kolektifi adlı feminazi oluşumunun, terör örgütü PKK’nın şiddet eylemlerinde uyguladığı “öz savunma” tatbikatlarına başladığı tespit edildi.

İyice gözleri döndü

Ailelere kazdıkları manevi hendeklerle yetinmeyen Mor Çete’ler, şiddet eylemlerine başvurmaya başladı. Daha önce Akit Medya Genel Merkezi’ne boyalı saldırı düzenleyen küçük çaplı Kadın Kolektifi isimli feminist grubun geçtiğimiz akşam kadın yazar Sema Maraşlı’yı darp etmek üzere bir kez daha Akit’e saldırması, feminist tehlikenin boyut değiştirdiğini gözler önüne serdi. Ailenin ve genç neslin korunması için yayın yapılmasını istemeyen, bu uğurda kadın yazarlara fiili saldırı düzenleme girişiminde bulunacak kadar azgınlaşan feminist Kadın Kolektifi’nin, PKK’lı teröristlerin yöntemlerini uyguladığı belirlendi.

PKK’nın ‘öz savunma’ sırası feminazilerde

Güneydoğu şehirlerine hendek kazıp barikat kurduğu kanlı süreci “öz savunma” olarak adlandıran, teröristlerine ise “öz savunma birlikleri” adını veren terör örgütü PKK’nın izinden giden Kadın Kolektifi’nin “öz savunma atölyeleri” isimli kalkışma yuvaları oluşturduğu tespit edildi. İstanbul’da “öz savunma atölyesi” kurduğu belirlenen feminazi oluşumunun duyuru metinlerinde alenen “isyanı her alana taşıyacağız” ifadelerine yer verdiği belirlendi. Feminist kadınlara yönelik üye formu oluşturduğu saptanan Kadın Kolektifi’nin öz savunma atölyelerine çağrı metninde şu tehlikeli ifadeler yer alıyor: “İstanbul’da feminist öz savunma atölyeleri yakında başlıyor. Birlikte güçlenip dayanışmayı büyütecek, kendimizi, birbirimizi savunarak isyanı her alana taşıyacağız.

Feminist çetelerin söz konusu öz savunma uygulamasını “savunma sporu” kılıfıyla faaliyete geçireceği düşünülüyor.

Suça teşvik ediyor!

Akit’in 19 Ağustos 2019’daki “Feminazi kadınları suça teşvik ediyor” başlıklı haberinin haklılığını teyit eden bu gelişme, terör antenmanı yapan feminazi yılanına karşı yetkili mercilerin acil tedbirlere başvurmasının gerekliliğini ortaya koyuyor. Akit’in haberinde feminist akımın gelişip güçlenmesinin kadınları fıtrat dışına çıkararak cani eylemlerle anılır hale getirdiğine değinilmişti. Haberimizde, ‘feminazi’ nefretinin etkisindeki kadınların kocalarını kesici aletlerle öldürdüğü, bebeklerini gözlerini kırpmadan katlettiği, boşanıp nafaka alabilmek için türlü yalanlara başvurduğu çeşitli somut örneklerle gündeme getirilmişti.

Yeni Akit Gazetesi

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

ayaktakımıCHE

Komünist zihniyetlilerin klasik taktikleridir; önce laf kalabalıklığı ile karşındakini sustur, başaramazsan sürü halinde kaba kuvvet ile saldır. Yani, saldırganlık, anarşizm ve terörizm; bunların genlerinde var...
 • Yanıtla

Beybars

Bu kadin örgütlerinin hepsinin hdp ve chpyle iliskileri var zaten amaclari musluman ailesini yikip topki batidaki gibi kari koca arasina guvensizlikle baslayip karsilikli cikar iliskisine dayali iliskiler olusturmak avrupada mesala adam 20 senedir beraber yasadigi kadina resmi nikah yappmadan yasiyor ilerde birgun ayrilirlarsa nafaka derdinden kurtulmak icin herkes bu yolu secmek zorunda kalmis belki bu sistem avrupalilarin hayat tarzina uyar ama musluman turkiye aile yapısına uymaz insanlarin nafaka korkusuyla resmi nikahsiz yasadiklari bir toplum türkiyenin ahlak ve maneviyattan cökusu demek bunu basarirlarsa maddende cokertirler bunun sonucunda hertaraf babasiz cocuklar kocasiz kadinlar kadinsiz erkeklerle dolup tasar tipki avrupadaki gibi
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23