• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Erdoğan'dan salonu sallayan sözler: Sizin ipinizi elinde tutan efendilerinizle mücadele ediyoruz

"Yassıada Mahkemesi Yargılanıyor" temalı anma programında konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Türkiye'nin önünde yalan ve iftiralarla 'takoz' işlevi gören muhalefete ayar verdi. Erdoğan'ın "Sizi milletimizin ferasetine havale ediyoruz. Biz, siz kuklalarla değil, sizin ipinizi elinde tutan efendilerinizle mücadele ediyoruz" şeklindeki sözleri sonrası salonda adeta yer yerinden oynadı.

Yeniakit Publisher
2022-05-27 17:12:00 - 2022-05-27 17:31:33

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Demokrasi ve Özgürlükler Adası'ndaki Adnan Menderes Kongre Merkezi'nde 27 Mayıs Darbesi'nin 62. yılı vesilesiyle düzenlenen "Yassıada Mahkemesi Yargılanıyor" temalı anma programında önemli açıklamalarda bulundu.

Sözleri salonu salladı!

Gelişen ve büyüyen Türkiye'nin önünde yalan ve iftiralarla 'takoz' işlevi gören muhalefete ayar veren Erdoğan'ın sözleri salonu salladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Aklınızı başınıza alın. Ülkenize ve milletinize ihanet derecesine varan söylemlerinizi, hırslarınızı, davranışlarınızı, provokasyonlarınızı bir kenara bırakın. Hayırda, hizmette, projede, eserde yarışacaksanız biz sonuna kadar varız. Ama şerrinizi sürdürecek, çirkefliğe devam edecek, iftira, hakaret ve tehdit yoluyla insanları sindirmeye çalışacaksanız bu bizim yolumuz değildir. Sizi milletimizin ferasetine havale ediyoruz. Biz, siz kuklalarla değil, sizin ipinizi elinde tutan efendilerinizle mücadele ediyoruz" dedi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Reis ölümüne yanındayız.

Ben dahi evde müthiş heyecanlandım.

fetösavar

efendileri: baydın, makron, jonson, alman gizli servisi, mossad, iran gizli servisi... tek başına işi götüren bir lider. demek ki büyük lokma ye, büyük söz söyleme: artık muhtar bile olamaz... niye bile? beğenmediğin muhtar, demokrasinin ilk adımıdır. seçimle gelir, alo.. boru değil.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23