• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Erdoğan'dan önemli açıklamalar! "Mücadeleden zaferle çıkmak için..."

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan "Türkiye, bugünü ve geleceği bakımından tarihi ve hayati bir mücadele içerisindedir." açıklamasında bulundu.

Yeniakit Publisher
2020-02-29 23:08:00 -
Erdoğan'dan önemli açıklamalar! "Mücadeleden zaferle çıkmak için..."

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi Twitter hesabından yapmış olduğu paylaşımda Türkiye'nin geçmişi ve geleceği bakımından çok önemli bir mücadele içinde olduğunu belirtti.

Türkiye'nin hayati bir noktada olduğunu belirten Erdoğan, ''Türkiye, bugünü ve geleceği bakımından tarihi ve hayati bir mücadele içerisindedir. Neticeleri en az 100 yıl önceki kadar büyük olacak bir mücadeleden, ülkemizin ve Milletimizin menfaatlerini koruyarak zaferle çıkmak için gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz.'' açıklamasında bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, birlik ve beraberliğin önemini vurgulayarak, ''Tarih boyunca hep işgallere, zulümlere maruz kalmış bu coğrafyada, mücadeleden bir an geri kaçarsak, bir an birliğimize beraberliğimize sahip çıkmazsak çok daha büyük bedeller ödeyeceğimizin bilinciyle hareket ediyoruz. Bu büyük mücadeleyi verirken, kanlarıyla bu toprakları bize vatan kılan tüm şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum. Zulme karşı verdiğimiz hak mücadelesi sonuna kadar devam edecektir. Şehitler tepesi boş değildir, boş kalmayacaktır.'' şeklinde konuştu.

Türkiye haklı mücadelesinden hiçbir zaman geri durmayacaktır. Hiçbir şehidinin kanını yerde bırakmayacaktır. Hiçbir ihaneti unutmayacaktır. Milletimiz yanımızda olduğu sürece her zorluğun üstesinden gelecek, ülkemizi köşeye sıkıştıracağını zannedenlere tarihi bir ders vereceğiz.

Putin çıldıracak" target="_blank">
İran'dan Türkiye'ye Rusya'yı devre dışı bırakacak teklif! Putin çıldıracak
İran'dan Türkiye'ye Rusya'yı devre dışı bırakacak teklif! Putin çıldıracak

Dünya

İran'dan Türkiye'ye Rusya'yı devre dışı bırakacak teklif! Putin çıldıracak

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Hüsnü

Allah şehadeti şereflilere nasip eder.

Yahu adamlar Hatay ı istiyor.. Suriye de ne işimiz var

Suriye de ne işimiz var? Ey balık hafızalı Cahil uçağımız düşürüldü Suriye de yoktuk! Kilis e Antep'e binlerce Füze attılar Suriye de yoktuk! Uyduruk kobani kurtarma tiyatrosuyla binlerce Kürt çocuğu kandırıldı kaçırıldı Suriye de yoktuk. Pkkypg yi dünya da legal yapmak için uydurmasyon işit karşıtı gibi cilalıyorlardı Suriye de yoktuk! Türkiye onlarca patlamayı yapan İŞİTYPG kök saldı Suriye de yoktuk! 2015 de kobani yi de kurtardık artık HEDEF TÜRKİYE diyerek 1000 den fazla şehit vermemizin sebebi Hendek kalkışmasında Suriye de yoktuk..! Fırat Kalkanı Zeytin Dalı ve Barış Pınarı Harekatları yapılınca Ne Füze geliyor Ne bombalı Kamyon Emniyet e dalıyor Nede Sur daki gibi yüzbinlerce mermi ele geçiyor... Size Soruyorum? SURİYE DE NE İŞİMİZ VAR...!
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23