• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

'Erdoğan'a bela okumak ifade özgürlüğüyse Allah senin de belanı versin'

Ahmet Hakan'ın sunduğu tarafsız bölge programında CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik ifadelerinin düşünce özgürlüğü kapsamına girmediğini söyleyen Resul Tosun, "Eğer Canan Kaftancıoğlu'nun bela okuduğu paylaşımlara düşünce özgürlüğü diyorsan, ben de sana Allah belanı versin diyorum." dedi.

Yeniakit Publisher
2019-10-08 10:35:00 - 2019-10-08 10:41:35

CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge'de konuklar arasında yaşanan Canan Kaftancıoğlu polemiği, sert bir tartışmaya döndü.

"Madem ifade özgürlüğü, Allah senin de belanı versin"

CHP'li Kaftancıoğlu'nun sosyal medyadan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a bela okumasının düşünce özgürlüğü kapsamına girip girmediği tartışılırken, konuklardan Resul Tosun, meslektaşı Necdet Saraç'a "Eğer Canan Kaftancıoğlu'nun bela okuduğu paylaşımlara düşünce özgürlüğü diyorsan, ben de sana Allah belanı versin diyorum." dedi.

Necdet Saraç da kendini tutmayıp "Ben de sana iade ediyorum." deyince ortam gerildi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

ahmet

konusma yetenegi ile ses cikarmak, bilgi ve donanimsizlik, mugalata/agiz kalabaligi/demogoji....bos teneke cok ses cikarir misali bu kim oldugu mechul sozde gazeteci, capsiz, militan necdet... ve diger kadrolu guruh
 • Yanıtla

Öztürk ÖZİSLAM

Çok doğru bir söz. CHP liler hiçbir şeyde dürüst olmadıkları gibi FİKİR ve İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ kavramlarının nasıl algılanması gerektiği konularındada dürüst değiller, ahlaksız bir tutum sergiliyorlar. Küfür hakaret içeren beyanları FİKİR ve İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ kapsamı içerisinde değerlendirmek EŞŞOĞLU EŞŞEK olmaya yeter. BU AHLAKSIZLIKTIR, KABALIKTIR. BUNLARIN MAĞARA NUMARASI KAÇ ACABA BİLEN VAR MI? Cumhurbaşkanımıza Allah belasını versin diyenlerin ""Allah BİNBİR TÜRLÜ BELASINI VERSİN."" Buna fikir ve ifade özgürlüğü diyenlerde "NAMUSSUZ, ŞEREFSİZİN ÖNDE GİDENİDİR."
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı