Erdoğan: Ben Kılıçdaroğlu'nun ne mal olduğunu bilirim

Kılıçdaroğlu'nun hastane iddiasını yalanlayan Erdoğan, "Ben onun ne mal olduğunu bilirim" dedi.

12 Ekim 2018 Cuma 15:15
Erdoğan: Ben Kılıçdaroğlu'nun ne mal olduğunu bilirim

Isparta'da toplu açılış töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bir hastanede maddi imkansızlıktan dolayı ameliyatların yasaklanması talimatı verildiğini iddia eden CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu yalanladı. Erdoğan, "Ben onun ne mal olduğunu bilirim. Senin SSK Genel Müdürü olduğun zaman, hastanelerde bir röntgen için 8 ay sonra randevu veriliyordu." dedi. 

Erdoğan şöyle konuştu:

Onu SKK'nın başında olduğu zamandan beri. SSK'yı nasıl çökerttiğini iyi bilirim. Ameliyatların durdurulduğu iddiası tamamen yalandır. Sen bittin, tükendin. Aziz milletim sana öyle bir ders verecek ki.

AYRINTILAR GELECEK...

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 12 Ekim 2018 Cuma 15:15

YORUM YAZ

  • aa5 ay önce
    şimdi de durum pek farklı değil
  • Şeref KazanŞeref Kazan5 ay önce
    Bir rontgrn için 8 ay şimdi bir ultrason için 2 ay bazen 3 ay sonraya gün veriliyor Kemal döneminde o kadar Çalıyorlardıki cihaz yoktu Şimdi Özel hastanelerepara aktarmak içinözele gidilmesi için her yol deneniyor şimdi daha kötü hemvatandaş soyuluyor hem devlet

Günün Özeti

Günün Karikatürü

24 Mart 2019