Erdoğan açıkladı: Seçimden sonra ilk işimiz...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 24 Haziran seçimlerinin ardından OHAL'in kaldırılacağını duyurdu.

14 Haziran 2018 Perşembe 00:30
Erdoğan açıkladı: Seçimden sonra ilk işimiz...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 24 TV Genel Yayın Yönetmeni Murat Çiçek ve Yayın Danışmanı Ersoy Dede ile 'Cumhurbaşkanı Özel Yayını'nda konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan "OHAL'in kampanyalara yansıyan en ufak yanı yok ki. Bir tane örnek versinler, OHAL nerede hangi kampanyayı engelledi? Bir defa bu OHAL, bizim göreve geldiğimiz zamandaki OHAL değil. Bu OHAL, tam aksine şu andaki terör tehdidi altındaki bölgeleri, bu tehditten kurtarmaya yönelik bir güvenlik tedbiridir." ifadesinde bulundu.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 14 Haziran 2018 Perşembe 00:30

YORUM YAZ

  • İSMAİL AYDEMİRİSMAİL AYDEMİR9 ay önce
    Ohal kalkmasın Reisim. Böyle ohal hiç kalkmasın.
  • vatandaşvatandaş9 ay önce
    Seçimden sonra kaldırmak belki de size nasip olmayacak Reisim.
  • BeytullahBeytullah9 ay önce
    Sayın cumhurbaşkanım düne kadar ohali savunurken ne oldu da muhalefetin isteği olan ohali kaldırmak fikrine katıldınız sizlere oy veren insanlar olarak bilmek isteriz

Günün Özeti

Günün Karikatürü

22 Mart 2019