Emre Durak kimdir nereli ve kaç yaşında?

Televizyon ekranlarına çıkmasıyla birlikte Emre Durak’ın kim olduğu merak ediliyor.Doğa, orman ve dağ yürüyüş ve sporları ile ilgilenen Emre Durak’ın Youtube kanalı da bulunuyor. Peki Emre Durak kimdir nereli ve kaç yaşında?

25 Nisan 2019 Perşembe 10:12
Emre Durak kimdir nereli ve kaç yaşında?

Televizyon ekranlarına çıkmasıyla birlikte Emre Durak’ın kim olduğu merak ediliyor.  Doğa, orman ve dağ yürüyüş ve sporları ile ilgilenen Emre Durak’ın Youtube kanalı da bulunuyor.

Emre Durak kimdir?

1997 yılında Adana'da dünyaya gelen Emre Durak, Spor Bilimleri Fakültesi'den Doğal Kaynaklar Reaksiyon ve Turizm bölümü mezunu. Aynı zamanda dublörlük de yapan yarışmacı, doğa sporlarına da büyük ilgi duyuyor. Doğa, orman ve dağ yürüyüş ve sporları ile ilgilenen yarışmacının Youtube kanalı da bulunuyor. Emre Durak, ekstrem sporlarda faaliyet gösteriyor.

 

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 25 Nisan 2019 Perşembe 10:12

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    21 Mayıs 2019