• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Emekli istihbaratçı Coşkun Başbuğ'dan kritik iddia

Terör ve Güvenlik Uzmanı Coşkun Başbuğ, Rusya, BAE ve Fransa'nın Türkiye'ye bir tezgah kurduğunu iddia etti.

Yeniakit Publisher
2020-05-25 22:19:00 -
Emekli istihbaratçı Coşkun Başbuğ'dan kritik iddia

Terör ve Güvenlik Uzmanı Coşkun Başbuğ, Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) ve Fransa'nın Türkiye'ye bir tezgah kurduğunu iddia etti.

Başbuğ, sosyal medya hesabından şunları yazdı:

"Rusya’dan kirli oyun... Rusya’nın Beni Velid havaalanından Wagner paralı askerlerini alırken kırmızı bültenle aranan iki DAEŞ'li terörist Ebu Menacil ve Ebu Rakabe Cellad ile adamlarını Suriye’den getirip Hafter güçlerine teslim ettiği yönünde kuvvetli iddialar var.

Tiyatroya göre Hafter sözde UMH saflarında savaşan teröristleri esir almış olacak, Türkiye ve UMH de sözde DAEŞ'e destek veren ülke konumuna düşürülecek. Haberi dünyaya servis edecekler de BAE, Fransa. Düzmece tiyatronun haberi Hafter yanlısı El Hadis Libya Kanalında verilecek."

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

iskender1a*

yeryüzündeki şer güçler bir merkezden yönetiliyor ! iki sistem varmış gibi (kapitalizim ve sosyalizim) aslında ikisinin başı D E C C A L yahudi . # deccal iki dağı yanına alıp yürüyecek birinde bol ağaç ve meyva,dğerinde ateş ve duman,yani terör bozgunculuk fitne.
 • Yanıtla

Xxxx

fransayarusyayabaene yakahhar ya Muntakim YaMuzill yakahhar ya Muntakim YaMuzill yakahhar KATİL haftere YaMuntakim Hafidu ya mümit Ya Muntakim kâfirlere fırsat verme YARABBİM
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı