Emekli generalin kızı da tuzağa düşmüş! 'Ben Adnan Hoca ile beraber cennete gideceğim'

Eski Hava Kuvvetleri İstihbarat Başkanı Tümgeneral Mehmet Yılmaz Erdoğan'ın kızı Server Görkem Erdoğan'ın da sapkın Adnan Oktar'ın tuzağına düştüğü ortaya çıktı.

14 Ağustos 2019 Çarşamba 12:29
Emekli generalin kızı da tuzağa düşmüş! 'Ben Adnan Hoca ile beraber cennete gideceğim'

Eski Hava Kuvvetleri İstihbarat Başkanı Tümgeneral Mehmet Yılmaz Erdoğan'ın Adnan Oktar Suç Örgütü'nün mağduru olduğu ortaya çıktı. Emekli Tümgeneral'ın kızı Server Görkem Erdoğan ile ilgili çarpıcı ifadesi örgüt hakkında hazırlanan iddianameye yansıdı.

Sabah'da yer alan haberde, ifadede bir babanın bu suç örgütüne karşı çaresizliği yer alıyor.

Erdoğan'ın müşteki olarak iddianameye yansıyan ifadesi şöyle:

Kızım 1982 doğumlu. Londra'daki ataşelik görevinden ötürü kızım lise eğitimini İngiltere'de tamamladı ve City of West Minister Üniversitesine girdi. 2000'den itibaren eğitimi nedeniyle İstanbul'da yaşamaya başlamıştı.

Kızım eskiden bizi en az haftada bir kez mutlaka arar, yanımıza gelir. Eşim de sıklıkla İstanbul'a kızımın yanına giderdi. Fakat 2007'den itibaren bizi aramamaya, yanımıza gelmemeye ve bizim de onun yanına gitmemizi istememeye başladı. Kızım en son yanımıza 2008'de Adana'da görevli olduğumda geldi. Bir daha hiç gelmedi. Biz yine de onun yanına gidiyorduk.

'Anlattım ama dinlemedi'

2010'dan itibaren fiziksel görünümü de değişmeye başlamıştı. Saçı açıktı fakat kolları vs. kapalıydı. Adeta paçavra gibiydi. Kızımızın bir tarikata girmiş olabileceğini düşündük. Kızım bize Adnan Oktar'ın sohbetlerine katıldığını söyledi. Ben de Adnan Oktar örgütünün örgütsel reflekslerini bildiğim için kızıma tedbir alabilmesi amacıyla bazı bilgiler verdim: Adnan Oktar'ın fiili livata eyleminde bulunduğu, yanına aldığı kadınları cariye olarak kullandığı ve onları her türlü maddi ve manevi olarak sömürdüğü gibi hususları kızıma anlattım. Kızım bize "Böyle şeylere inanmayın. Ben Adnan Hoca ile beraber cennete gideceğim" dedi.

'Tuvalete bile tek gidemiyordu'

Kızımız adeta elimizden kayıp gidiyordu bunu hissetmeye başladı. Kızımız biz geldiğimiz zaman da bize çok soğuk davranıyordu ve bunu hissettiriyordu. 2011'den sonra kızımız ile görüşmelerimiz artık evde olmamaya başladı. Nerede ikamet ettiğini dahi bilmiyorduk. Fenerbahçe Ordu Evi, Harbiye Ordu Evi ya da bir AVM'de gerçekleşiyordu ve yanında mutlaka Adnan Oktar örgütünden olduğunu düşündüğümüz 1 kişi konuşmalarımıza şahitlik ediyordu. Kızım tuvalete bile yanındaki kişiyle birlikte gidiyordu.

Kızım kardeşinin 2015'deki nişanına ve 2016'daki düğün törenine katılmadı. Eşim belki kızını görebilme ihtimaliye A9 TV izliyordu. Kızımı A9 kanalında saçları kazınmış vaziyette gördük. Adnan Oktar'ın ceza verdiği kızların saçlarını kazıttığını basından öğrenmiştik. Kızımızın ailesinden bu kadar uzaklaşması benim ve eşimi psikolojik buhrana uğratmıştı. Kızımız elimizden kayıp gidiyor bir şey yapamıyorduk.

'Etkin pişmanlıktan vazgeçirdiler'

11 Temmuz 2018 günü bu örgüte yapılan operasyonu medyadan öğrendiğimiz zaman ailece çok mutlu olduk. Ancak kızımızla ilgili ne olacağına dair endişelerimiz vardı. Fakat en azından artık kızımızın Adnan Oktar isimli şahsın kontrolünde değil de devletimizin güvenli kollarında olduğunu bilmek bize güven veriyordu. Başlangıçta kızımız etkin pişmanlık hükümlerinden yararlanma konusuna meyilliydi. Ancak örgüt tarafından gönderilen avukatlar ve koğuş arkadaşlarının da etkisiyle vazgeçti. Adnan Oktar ve onun liderliğini yapmış olduğu örgüt bizi veyakın çevremizi büyük manevi zarara uğrattı. Bu sebepten ötürü Adnan Oktar'dan ve onun liderliğini yaptığı örgütten şikayetçiyim."

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 14 Ağustos 2019 Çarşamba 12:29

YORUM YAZ

 • BalamirBalamir2 gün önce
  Görkem Erdoğan gayet kültürlü okumuş neyin yanlış veya doğru olduğunu anlayabilen bir insan.Kimse kimseyi zorla tutamaz.Bu iddia çok çok şaçma
 • SenaSena2 gün önce
  Tuzağa düşmek ne demek? Aklı başında, eğitimli bir kadın neyin ne olduğunu bilmiycek mi? Herhangi bir kötülük gelse neden hâlâ hapiste neden şikayet etmiyor? Çünkü öyle bir şey yok
 • BuseBuse2 gün önce
  Kültürlü eğitimli bir bayana kendi isteği haricinde kimse zorla bir şey yaptıramaz. Bu bayanlar zorla tutuluyor dediniz 1yıldır tutuklular. Bu işte bir gariplik var doğrusu. Basın konuları saptırıyor gibi görünüyor
 • Deniz kalenderDeniz kalender2 gün önce
  Kızınızz sizi gormek istememiş.Kardeşleriyle birlikte Adnan Oktar'ın yaninda gayet mutlular.Adnan Oktar'ın videolarinı izlemiştım.Hep Allah'tan Kurandan dinden bahsediyor.Kaliteli,nezih,modern,imanli arkadaşlarinin yanindan ayrılmak istememiş olabilir
 • fetösavarfetösavar3 gün önce
  yazık ama bu yolu dini eğitimi tam manasıyla veremiyenlerde görüyoruz. ne yolu? sapıklar yolu!!! kimi kurs adı altında, kimi cemaat adı altında, kimi loca adı altında insanları koyun gibi güdüyor..ama ironiye bakın istihbarat ile gizli örgüt buluşması.... tabii o istihbarat başka ama yine de ironik bir durum..
 • Emre BayındırEmre Bayındır3 gün önce
  Adamın sıradan geçirmediği kalmamış yani :))) Yürü be, kim tutar seni. Dünya senin gibi şerefsiz kahpelerin dünyası..
 • CHP eserlerinden biriydi.CHP eserlerinden biriydi.3 gün önce
  Bu AKP'nin değil CHP'nin eseridir. CHP eserleriyle gurur duysun. CHP ülkeyi ne hale getirdi. CHP, bunların hesabınıAllaha nasıl vereceksin? Sadece CHP, değil CHP'ye oy verenler de eserleriyle gurur duysun.
 • FERYATFERYAT3 gün önce
  OKTARIN ... YIYENLERIN CENETTINE DAHA KIMLER GITMEK ISTER FETONUN BOK YIYEN CENETTINE DAHA KIMLER GITMEK ISTERLERSE BOK YIYEN CENETINDE YER COOOK .
 • MEHMET ABİMEHMET ABİ3 gün önce
  allah yavrunu kurtarsın selamete çıkarsın sana kuranı hatmetmeni ve hatimden sonra allaha canı gönülden yalvarmanı tavsiye ederim duan kabul olacaktır inşallah kuran da bir insanın hidayet sebebi olmaktan ötürü çok sevinecek ve kendisini bu yolda yar edindiğin için senden razı da olacaktır inşallah kuran öğrenmek çok kolay bilen birine rica et zevkle kabul edecektir sana öğretsin veya internetten çalış araplar gibi telafuz edememekten korkma allahu teala arap olmadığı için kuranı olması gerektiği gibi okuyamayanlar için melek yarattı o kulun yanlışlarını düzeltir ve kulun okuyuşunu mükemmel şekilde allaha ulaştırır felak nas ve fussilet 53ü çok zikret allah yavrunu kurtarsın selamete çıkarsın bizler de dua edelim inşallah allahın yardım etmediğine artık yardım edecek kimse yoktur selametini Allahtan dileyelim allaha emanet ol
 • En akıllısı direkte bağlıEn akıllısı direkte bağlı3 gün önce
  Hava kuvvetleri istihbarat başkanına bak: kendi de aynı kızı gibi bir dingil! Yaa, devlet kimlere kimlere teslim be!
 • HbbbbnHbbbbn3 gün önce
  Devlet Haydar baş örgütüne ne zaman dur diyecek izliyor da acaba haberimiz mi yok
 • Tufan Tufan 3 gün önce
  Rabbim hidayet nasip etsin inşallah tez zamanda kızınıza kavuşursunuz. Böyle tuzaklardan da cümlemizin çocuklarını korusun.
 • şenay doğanşenay doğan3 gün önce
  tapınmak allahın fıtrata koyduğu bir özelliktir bu nedenle her insan tapınmaya ihtiyaç duyar yemek ihtiyacını karşılarsınız giyecek ihtiyacını barınma ihtiyacını karşılarsınız çocuğunuz iyi bir meslek sahibi olsun diye kendinizi parçalarsınız yaşı gelir en şaşalı düğünü yapmak için ceplerinizi boşaltırsınız ama yavrularınızın fıtratında olan ve sökülüp atılması mümkün olmayan tapınma ihtiyacının meşru yollardan tatmini için hiç veya gereği gibi gayret göstermezsiniz çocuklarımıza çok küçük yaşlarda allahu tealanın onların en yakın sizden bile daha yakın arkadaşı dostu ve sırdaşı olduğunu öğretmelisiniz çocuklarımızın bir arkadaşı da allah olmalı allahı arkadaş edinen bir çocuk artık ondan gayrısıyla tatmin olamaz öyle bir kulu da allah şeytan eline terketmez allaha emanet olun

Günün Özeti

Günün Karikatürü

17 Ağustos 2019