Ekrem İmamoğlu'na sapkın ziyaret

Toplum yapısını dinamitleyen ve İstanbul Sözleşmesi kapsamında ülkemize de sokulmak istenen Toplumsal Cinsiyet Eşitliğini’nin Norveç’teki temsilcisi olan Norveç Kültür ve Cinsiyet Eşitliği Bakanı Trine Skei, LGBTİ hayranı İmamoğlu’nu ziyaret etti.

10 Temmuz 2019 Çarşamba 12:28
Ekrem İmamoğlu'na sapkın ziyaret

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu seçim sürecinde hararetle destekleyen Batı ülkelerinden ilginç temsilciler ziyaret etmeye devam ediyor... AB ile varılan İstanbul Sözleşmesi gereği ülkemize de sokulmak istenen ve eşcinselliğin önünü açan Toplumsal Cinsiyet Eşitliği’nin Norveç’teki temsilcisi olan Norveç Kültür ve Cinsiyet Eşitliği Bakanı Trine Skei, LGBTİ hayranı İmamoğlu’nu ziyaret etti. Konuk Bakanı kapıda karşılayan İmamoğlu misafirine hediye de takdim etti. Bakan Skei, belediyenin anı defterine, “İstanbul ile kültür ve eşitlik alanlarındaki ilişkilerimizin daha da gelişmesini dört gözle bekliyoruz” yazarak, defteri imzaladı. Ardından başkanlık makamına geçen Skei, İmamoğlu ile bir süre baş başa görüştü.

CHP’li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu ayrıca Hollanda’nın İstanbul Başkonsolosu Bart Van Bolhuis, Belarus İstanbul Başkonsolosu Aleksai Shved ve Center For American Progress yöneticileri Michael Werz ile Max Hoffman de ziyaret etti.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 10 Temmuz 2019 Çarşamba 12:28

YORUM YAZ

 • FALKONFALKON2 ay önce
  DÜNYA SEX- PORNO PAZARININ ANA ÜRETİCİSİ HOLLANDA, YANINDA PROJE İMAMIN OĞLU... MİLLETE İYİ DERS VERECEK BU İMAMINOĞLU.. YOKSA PAPAZIN OĞLU MU?
 • OterOter2 ay önce
  Dinimizde cezası olan 4 tane en büyük günah bir müslüman asla bunları yapmaz 1 cana kıymak 2. iftira atmak 3. Zina tecavüz 4. Yalan... Hepiniz güzel insanlarsınız ya hayatınızı bir dorgulayın bu dünya kimseye kalmaz birbirimize iyi davranalım Allah da bizden bunu ister..
 • nene hatunnene hatun2 ay önce
  ÇOCUKLARINEŞİNDE KAYIT OLSUN BUNLARA.....YAKIŞIR SANA PAŞAM....
 • mahoagamahoaga2 ay önce
  İpne derneklerini göstere-göstere destekleyen Proje Ekrem'de ipne mi yoksa lan?
 • AlparslanAlparslan2 ay önce
  Gördüğüm şu ki; İnançsızlığınızın dindarlığında kadim olan tek olgu; Yavşaklığınız. Zira, Recep Tayyip Erdoğan'ı da bir sürü ne üdüğü belirsiz zevat ziyaret etmekte ve siz o zaman onları alkışlamaktasınız. Madem ki eleştiriniz ziyaret edenden ötürü ziyaret edilen. o zaman Recep efendi hakkında ne söylemiştiniz, öğrenmek isterim.
 • Kemal YılmazKemal Yılmaz2 ay önce
  Esas sapık olan Hüseyin Üzmez, Nurettin Yıldırım gibi yol arkadaşlarınızdır!
 • İHSD Başkanı ALİ AKBAŞİHSD Başkanı ALİ AKBAŞ2 ay önce
  İ.neler ve destekçileri için yaşasın cehennem
 • ZügelZügel2 ay önce
  Bunların pedo destekçisi olduğu malum da... hani herşey güzel olacaktı? Ne halt değişti?
 • vatandaşvatandaş2 ay önce
  Aynı haberi Cinsiyet eşitliği altında toplantılar yapan Ak Partili Milletvekili ve Cinsiyet eşitliği teknik yardımı için ihaleye çıkan aile, çalışma ve sosyal hizmetler bakanı içinde yapmanızı bekliyoruz.
 • VatandaşVatandaş2 ay önce
  Sanki İstanbul anlaşmasını koşa koşa bu hükümet imzalamamış,sanki nikahsız yaşayan birileri partnerinden dayak yiyince sözüm ona müslüman aile bakanı geçmiş olsun diye telefon açarak nikahsızlığına destek olmamış,sanki televizyonda sapık ilişkiler haber yapıla yapıla,bir de bunları bulup deşifre ettiler diye devletin tepesinden o program yapımcısına teşekkür edilmemiş,sanki devletin polisi,jandarması yok. Sapık aile cinayetlerini bulmak yapımcıya düşüyor.Sen her türlü ahlaksızlığın önünü aç,destek ol,başka birine tebrike o senin desteklediğini ahlaksızlığın bakanı tebrike gelmiş diye olmadık laf et.Desteklediğim için değil ama bu hükümetin her yaptığı çok yanlış da olsa doğru görüldüğü için ahlaksızlık aldı başını gidiyor.Ondan sonra da karşı tarafı suçluyoruz.Uyanın artık.Bakın Akit yazarları bile İstanbul anlaşmasını, Kademin uygulamalarını milli eğitimin cinsiyet eşitliği uygulamasını yanlış buluyor,güya muhafazakarlar tarafından yönetiliyoruz.Sırf Avrupa topluluğuna gideceğiz diye,kendi aile yaoımızla bağdaşmayan çok şeyi kabul ettik ve AB ye de giremedik.Sonucun böyle olacağını kestiremeyecekkadar ileriyi göremeyenlerin kimseye birşey demeye hakkı yok.Önce iğneyi kendimize batıralım.Dindarım demekle ahlak korunmuyor.Ortalık dindar ahlaksızdan geçilmez oldu.İnsanları dinden soğuttular.Artık dindarlık değil,dürüstlük önemli.Şimdiye kadardini kullanarak iyi aldatıldık,YETER ARTIK...
 • misafirmisafir2 ay önce
  ekremin tüm türk düşmanları ile arası çok iyi buna rağmen millet oy verdi niye bunu sorgulamak gerekli alternatif arıyor millet siyasette temiz çalışmak gerkiyor liyakat esas alınmalı aileler çak fazla işe karıştırılmamalı geçmişte örenekleri var siyasetçinin ailesi işe karıştığı an kayıplar başlıyor millet alternatif arıyor
 • Emel Emel 2 ay önce
  Siyonist ekremin peşini bırakmayın akit gazetesi bu adam oluruna bırakılacak bir yaratık değil
 • Rabia Zafer Rabia Zafer 2 ay önce
  İmamoğlu nun, Destekcileri Bir Bir Ziyarete Gelmeye Başlamış. Daha Kimler Gelecek Göreceğiz.
 • delicidelici2 ay önce
  O GELMEDEN ÖNCE YUNANİDİS MAKARİYODİS ALLAHIN YARATTIĞI GÜZELİM KIRLANGICI BİLE KENDİLERİN BENZETTİLER
 • Hans MollaogluHans Mollaoglu2 ay önce
  Allah bele falan vermez, herkes kendi belasini yasayarak buliur, Allah bela verseydi ona buna, isi epey zor olurdu...
 • iskenderiskender2 ay önce
  Bu rum,ermeni dinsizlerin nerenin vatandaşı olduğı hiç önemli deyil hepsi boyalı kafalı 120 kiloluk pis mahluklar!!!Derhal tutuklanıp sorgulanmalı ve ülkemizi karıştırmaya matuf bu girişimden dolayı cezalandırıp sınır dışı edilmeli, yetmez birde ülkemize ebedi giriş yasağı konmalı...
 • ErenEren2 ay önce
  İkisinde aynı inançtan.Normal karşılamak lazım
 • SalihSalih2 ay önce
  Birde şu dikkatimi çekti bundan önce ibb başkanı seçilen ak parti lilerin yabancı ülkelerden kimse ziyaret etmezdi hayırdır neden böyle harekete gectiler sizce çünkü kendi adamlari da ondan beklentileri büyük bence
 • SalihSalih2 ay önce
  Yuh artık yani bu imamoglu bütünKaradenizliler in yüzünü yere eğdi yok lg tb liler yok hdp lilerin işbirliği dindarim diyerek bunları yapacaksın bir anönce rüyada uyanıp aslı vazifesi olan halka hizmete dönsün öyle boş boş konuşup halkı kandırmak la nereye kadar
 • Reis HürdolaşReis Hürdolaş2 ay önce
  iz gediklerimiz ve ahlak ve maneviyat politikalarımız değiştirip Akpartilisorumlularınkibir ve ego kanserini yenersek bu gavurlar önümüzde duramaz. Ha,hala İmaoğlu adına kanarak onu islam dairesindegören fasıklarasözümüz var. Ya mescid-i tevhid gelirsiniz ya da gittiğinizin mescidi zırarlarda şeytanlarıntuvalet kağıdı olursunuz.
 • YILDIZ YILDIZ YILDIZ YILDIZ 2 ay önce
  Söyle arkadaşını söyleyeyim kim olduğunu.
 • HASANHASAN2 ay önce
  Cinsiyetler eşit olmasın mı yoka kadınların sizinle hak eşitliğine mi neye karşısınız?
 • Çukurova fatih'i Çukurova fatih'i 2 ay önce
  Allah hepsinin belası nı versin inşallah

Günün Özeti

Günün Karikatürü

21 Eylül 2019