• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Dürüst şoförün Google isyanı: Salak şoför yazınca ben çıkıyorum

Antalya’da İranlı bir turistin otobüste unuttuğu ve içerisinde 30 bin lirayı aşkın döviz bulunan cüzdanı bulup sahibine teslim eden şoför Barış Özer, yine bir duyarlı harekete imza atarken sosyal medyada hakkında çıkan yorumlara tepki gösterdi.

Yeniakit Publisher
2019-11-01 19:18:00 -
Dürüst şoförün Google isyanı: Salak şoför yazınca ben çıkıyorum

Otobüste İranlı turistin unuttuğu ve içerisinde 30 bin liralık dövizin bulunduğu cüzdanı sahibine teslim eden şoför Barış Özer, bu sefer de özel güvenlik görevlisinin unuttuğu cüzdanı buldu.

Antalya’da İranlı bir turistin otobüste unuttuğu ve içerisinde 30 bin lirayı aşkın döviz bulunan cüzdanı bulup sahibine teslim eden şoför Barış Özer, bu sefer de özel güvenlik görevlisinin unuttuğu cüzdanı bulup sahibine teslim etti.

İhlas Haber Ajansı'nın (İHA) aktardığına göre güvenlik görevlisinin kendisine teşekkür ettiğini ifade eden Özer, vatandaşların sadece eşyalarını unutmadığına dikkat çekti.

Karısını unutan bile denk geldi

Özer, “Karısını unutan bile denk geldi. Yaşlı bir amca karısını unutmuş, kapıya vurarak durmamı istedi. ‘Ne oldu amca’ deyince, karısını unuttuğunu söyledi. Her türlü olayla karşılaşıyoruz." dedi.

Google’a ‘Salak şoför’ yazınca ben çıkıyorum

Sosyal medyada hakkında yapılan yorumlara da tepki gösteren Özer, "Yapılan yorumlardan dolayı Google’a ‘Salak şoför’ yazınca ben çıkıyorum. Biz dürüstlük yapıyoruz ama salak şoför olarak Google gibi bir arama motorunda çıkmamız üzücü. Şimdi yine cüzdan buldum, olumsuz yorum yapmazlar diye düşünüyorum” diye konuştu.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Malatya

Insanlar artık haramı helali bilmez oldu Yani kendi kazanmasa bile başkasının kazandığını yiyecek kadar 
 • Yanıtla

Ali BULUT

Salağın kim olduğunu öteki tarafta gösterirler abiciğim biz müslümanlar dinimizin emrettiği gibi helalinden kazanıp yeriz, salağın büyüğü onlar
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23