• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Dün yanında uslu uslu oturduğu Erdoğan'a bugün racon kesiyor

Melih Altınok, Sabah gazetesindeki yazısında, şimdilerde FOX Ana Haber'i sunan Selçuk Tepeli'nin geçmişte nasıl silik bir isim olduğunu hatırlattı. Gazetecilerin katıldığı seyahatlerde bir köşede tek başına otururken gördüğü Tepeli'nin sesini bile anımsamadığını ifade eden Altınok, dün yanında sevimli gülücükler saçarak uslu uslu oturduğu Tayyip Erdoğan'a bugünlerde sanki rakibiymiş gibi racon kesmeye kalkışan isme sert tepki gösterdi. Tepeli için "Anlaşılan o ki değişmez patronu ve yeni sahipleri, seçimler yaklaşırken gaza yüklenmesini istemişler. O da yıllar sonra biraz ünlü olmanın verdiği sarhoşlukla kantarın topunu ayarlayamıyor" ifadelerini kullanan Altınok, "Kanalda peşinden koştuğu Fatih'in hayaletini tepelemek için daha birçok Washington portakalı yemesi lazım" dedi.

Yeniakit Publisher
2022-01-22 15:03:00 -
Dün yanında uslu uslu oturduğu Erdoğan'a bugün racon kesiyor

Melih Altınok, Sabah gazetesindeki yazısında, şimdilerde FOX Ana Haber'i sunan Selçuk Tepeli'nin geçmişte nasıl silik bir isim olduğunu hatırlattı. Gazetecilerin katıldığı seyahatlerde bir köşede tek başına otururken gördüğü Tepeli'nin sesini bile anımsamadığını ifade eden Altınok, dün yanında sevimli gülücükler saçarak uslu uslu oturduğu Tayyip Erdoğan'a bugünlerde sanki rakibiymiş gibi racon kesmeye kalkışan isme sert tepki gösterdi. Tepeli için "Anlaşılan o ki değişmez patronu ve yeni sahipleri, seçimler yaklaşırken gaza yüklenmesini istemişler. O da yıllar sonra biraz ünlü olmanın verdiği sarhoşlukla kantarın topunu ayarlayamıyor" ifadelerini kullanan Altınok, "Kanalda peşinden koştuğu Fatih'in hayaletini tepelemek için daha birçok Washington portakalı yemesi lazım" dedi. İşte Altınok'un "hormonlu portakal" olarak nitelendirdiği FOX Ana Haber spikeri Selçuk Tepeli ile ilgili yazdığı o bomba yazı:

"Fatih Portakal "oldum" havalarına girip FOX Ana Haber'den erken emekliliğini istediğinde yerine İsmail Küçükkaya'yı yakıştıranlar çoğunluktaydı.

Ancak Turgay Ciner'in yöneticisi Selçuk Tepeli ismini kimse tahmin etmiyordu.

Zira rakibi ana haberlerin ancak magazin yaparak reytingine yaklaşabildiği Portakal, köpeksiz köyde değneksiz gezmenin konforuyla yandaşlığın dibine vuruyordu. Tepeli gibi adını yalnızca gazetecilerin bildiği silik bir isim yerini nasıl dolduracaktı?

Yerinde bir soruydu...

Ben de gazetecilerin katıldığı seyahatlerde gruptan, tartışmalardan uzak, bir köşede tek başına otururken gördüğüm Tepeli'nin sesini bile hatırlamıyordum...

Selam verildiğinde bile mırıldanarak karşılık verdiği halde, uçaktaki röportajlarda Cumhurbaşkanı'nı görünce aniden canlanıp depar atar, ta dibine kadar sokulurdu.

Ne var ki gariptir, sürekli rölantide çalışan bu arkadaş patinaj yapıp fırladığı halde soru da sormazdı...

Zaten, sadık, patronuna sormadan tuvalete gitmeyen her medya bürokratından beklenilen de ertesi gün gazetelere basılacak röportaj fotoğrafında grubu temsil edecek "iyi bir" pozdan fazlası değildi.

Tepeli'nin, geçen gün sosyal medyada dolaşan videosunu görünce gözlerime inanamadım...

Söyledikleri yüzünden değil...

Hâli, tavrı, üstünde birkaç beden büyük duran "Hayır nedir yani" şeklinde diklenmeleri... Dün yanında sevimli gülücükler saçarak uslu uslu oturduğu bir siyasetçiye sanki rakibiymiş gibi racon kesmeye kalkışması falan...

Anlaşılan o ki değişmez patronu ve yeni sahipleri, seçimler yaklaşırken gaza yüklenmesini istemişler.

O da yıllar sonra biraz ünlü olmanın verdiği sarhoşlukla kantarın topunu ayarlayamıyor.

RTÜK'ün sunucu hakkında "hükümete yönelik sözlerinin tarafsızlık ilkesinin ihlali olduğu" gerekçesiyle başlattığı inceleme şüphesiz ki yelkenini biraz şişirir.

O da "ayağına gelen bu fırsatın" farkında olmalı ki, dün sosyal medyada RTÜK Başkanı'na şahsi dalıyordu...

Ama yetmez...

Kanalda peşinden koştuğu Fatih'in hayaletini tepelemek için daha birçok Washington portakalı yemesi lazım.

Tabii bu arada yandaşlığın dozajını ayarlayamayıp bir çuval inciri berbat etmezse."

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

ali

reyting kaygisi...RTE ile yuz yuze gelsin o yine yavru kediye doner!!!

Milli görüş

Bütün doğru haberleri ve izahları fox TV den izliyorum. Fikirlerini paylaşmıyorum, aynı ideolojiden değilim ama sabırsızlıkla haberlerini beklerim.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23