Doğan Medya'nın satışı iptal edildi iddiası

Doğan Medya'nın Demirören Grubu'yla satış konusunda ön protokolü imzaladığı haberlerinin ardından son dakikada bir pürüz çıktığı iddia edildi.

30 Mart 2018 Cuma 14:48
Doğan Medya'nın satışı iptal edildi iddiası

Medyaradar'ın haberine göre, Aydın Doğan'ın Demirören Grubu ile ön protokolü imzalayıp el sıkışmasının ardından bugün devir teslim yapılması bekleniyordu. Ancak Doğan Medya Grubu'ndan gelen haberler işlerin pek de yolunda gitmediğini gösterdi.

Habere göre, bu sabah vedalaşma töreni için Doğan TV Center ile Hürriyet Dünyası'nda hazırlık yapıldı. Aydın Doğan ile kızı Arzuhan Yalçındağ'ın gelip çalışanlarla vedalaşması bekleniyordu ancak tören son anda pazartesi gününe ertelendi.

Medya binası içinde yönetimden çalışanlara net bir açıklama yapılmaması da kafalarda soru işareti bıraktı. Çalışanlar arasında ‘satışın iptal edilebileceği' yönünde çıkan söylenti kısa sürede hızla yayıldı.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 30 Mart 2018 Cuma 14:48

YORUM YAZ

  • ahmet ceylanahmet ceylan1 yıl önce
    Cenabı Allah bu memleketi sömüren canavarların dişini kırsın ve kendi etiyle beslesin. Amin
  • abdoabdo1 yıl önce
    aydın doğanın sol göğüsündeki put rozetine dikkat edin. yahudi bu.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

13 Ekim 2019