• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Diriliş Ertuğrul 73. bölüm

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul dün akşam 73. bölümü ile ekranlara geldi. İzleyenlere heyecan dolu dakikalar yaşatan Diriliş Ertuğrul son bölümü ile büyük beğeni topladı.

Yeniakit Publisher
2017-01-19 23:59:00 - 2019-01-31 14:22:24
Diriliş Ertuğrul 73. bölüm

Çarşamba akşamlarını en çok izlenen dizisi Diriliş Ertuğrul dün akşam yine heyecan dolu anlar yaşattı. Diriliş Ertuğrul 73. son bölümünü izleyen vatandaşlar gelecek bölümüde merakla bekliyorlar. Öte yandan Diriliş Ertuğrul 73. bölümü izleyemeyenler ve yeniden istemek isteyenler doğru adresteler. Yeni bölümü kaçıran izleyiciler için Diriliş Ertuğrul 73. bölümün tamamını izleme yolunu bu başlık altında derledik. Diriliş'in bu bölümünde neler yaşandı? Ertuğrul Bey Tekfur'un kurduğu pusudan kurtuldu mu? Tüm sorularınızın cevabı Diriliş Ertuğrul'un 73. bölümünde...

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 74.BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Diriliş Ertuğrul 74.bölümünde Vasilyus Ertuğrul bey için hain planını devreye sokar. Ertuğrul bey ise yine olabilecek tuzaklara karşı çare bulmak için Artuk Bey'le fikir alışverişi yapar. Ertuğrul bey ile Tekfur'un anlaşması Emir Saadettin'in canını sıkar ve hana gelip ortaya fitne atmaya çalışır. Aslıhan Hatun Saadettin Köpek ile evlenmek istemediği için ağlar ama ailesine karşı gelemez. Vasilyus ise Ertuğrul Bey'e savaş açma hazırlığı içine girer.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMLERDE NELER YAŞANDI?

Diriliş Ertuğrul 73. son bölümünde Büyük bir oyun içerisine düşmüş Ertuğrul Bey ve alpları kalede mahsur kalmıştır. Düştükleri tuzaktan habersizdirler. Sultanın sulhu tesis etmekle görevlendirdiği Ertuğrul Bey şimdi savaş çıkarmakla suçlanmaktadır. Kaleden alplarıyla birlikte nasıl sağ çıkacaktır? Bu durumu haber alan Candar, Köpek ve Ural ne şekilde davranacaktır?

Her türlü tuzağı zekasıyla ve bileğinin gücüyle def etmeyi başaran Ertuğrul sultana verdiği söz gereği kılıcını kullanmamaktadır fakat düşman saldırılarını arttırmaktadır. Ertuğrul'un bu saldırılara karşı yeni stratejisi ne olacaktır?

Candar Bey'in evinde misafir olan Sadettin Köpek, Aslıhan'a karşı duygusal bir yönelim içerisindedir. Bunu farkeden Ural, Sadettin Köpek'i evliliğe teşvik eder. Saadettin Köpek ne yapacaktır?

Aşka susamış olan Bamsı'nın gönlü mucize şekilde karşısına çıkmış Helena'ya kaynar. Helena ise Bamsı'yı kendilerinin kervanına saldıran kişi olarak bilmektedir. Helena gerçeği öğrenecek midir? Bamsı'nın duyguları karşılık bulacak mıdır?

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı