• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Dertleri insanoğlu! Klaus Schwab'ın danışmanı: En büyük meselemiz, bu işe yaramaz insanlar ne olacak

Yeniakit Publisher
2022-04-18 00:23:00 - 2022-04-18 00:26:05

Davos’taki Dünya Ekonomik Forumu eski Başkanı Dr. Klaus Schwab'ın danışmanı İsrailli Yuval Noah Harari, dünya nüfusunun fazlalığından yakınarak "Bu kadar işe yaramaz insan ne olacak" ifadesiyle şoke etti.

 yeniakit.com.tr 

Davos’taki Dünya Ekonomik Forumu eski Başkanı Dr. Klaus Schwab'ın danışmanı İsrailli Yuval Noah Harari'nin bir konuşmasında söyledi sözler şoke etti. 

"En büyük meselemiz bu işe yaramaz insanlar ne olacak"

Nerede konuştuğu bilinmeyen ve Avukat Aymet Yıldız tarafından sosyal medya hesabından paylaşılan videoda Harari, yeni yapılacak devrimle ürünün insan olduğunu ve dünya nüfusunun büyük çoğunluğunun işe yaramaz olduğunu söylüyor.

"Bu seferki devrime ayak uyduramayanlar yok olacak" diye konuşan Harari, "Önümüzdeki on yıllarda siyaset ve ekonominin en büyük meselesinin bu işe yaramaz insanlarla ne yapılacağı olacak diye düşünüyorum. Ben buna uygun ekonomik modelimiz olduğuna inanmıyorum." dedi.

"Diğer insanları nasıl gördüklerini izleyin"

Harari'ye tepki gösteren Yıldız, "Şeytanî yeni dünya düzeninin en büyük maşası Klaus Schwab'ın danışmanı ve transhümanizmi Dünya'ya belâ etmek isteyenlerden biri olan Yuval Harari'nin endüstri devrimi ile neler üretileceğine,diğer insanları nasıl gördüklerine ve bunlar için ne çözüm düşündüklerini buyrun izleyin." ifadelerinde bulundu.
ÖNE ÇIKAN VİDEO

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

AKINCI.

Ilk once senden ve senin gibi pisliklerinden temizlemeye baslayim tertemiz bir Dunyayi icin zavalli Cehennemin odunlari bilseydin ne bekliyor sizi eyvah eyvah bre lanetin usaklari!

ercan

O zaman dünyada temizlige ise yaramaz insanlar olarak ilk önce siyonist yahudilerden baslayalim ki,diger insanlar onlarin lanetinden etkilenmesinler.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23