• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Davutoğlu ve Babacan'a hiç beklemediği yerden tokat! Resmen şok olacaklar

Ahmet Davutoğlu'nun basın bülteni gibi yayın yapan Karar gazetesinin yazarı Hakan Albayrak bile "Davutoğlu ve Babacan'dan bir cacık olmayacağını" itiraf etmek zorunda kaldı.

Yeniakit Publisher
2022-05-17 10:35:00 -
Davutoğlu ve Babacan'a hiç beklemediği yerden tokat! Resmen şok olacaklar

Ahmet Davutoğlu'nun basın bülteni gibi yayın yapan Karar gazetesinin yazarı Hakan Albayrak bile "Davutoğlu ve Babacan'dan bir cacık olmayacağını" itiraf etmek zorunda kaldı. "Altılı masanın altılı ittifaka dönüşmesi halinde bu ittifaktan müşterek bir hükümetin çıkacağını ummak fazla hayalcilik olur" diyen Albayrak, özetle şunları kaydetti:

"Millet İttifakı liderleri ile Gelecek Partisi ve DEVA Partisi liderlerini buluşturan altılı masa, farklı siyasi gruplar arasında ünsiyet kurulmasına ve bazı önyargıların aşılmasına hizmet edebilecek olması bakımından ümit verici.

Altılı masanın altılı ittifaka dönüşmesi halinde bu ittifaktan müşterek bir hükümetin çıkacağını ummak ise fazla hayalcilik olur; hele Gelecek Partisi ve DEVA Partisi’nin bu ittifak içinde alacakları oyların azlığına rağmen o hükümette hatırı sayılır bir şekilde temsil edileceklerini ummak…

Altılı masanın bir ortak hükümet formülü geliştirebileceği de şüpheli zaten."

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Dallı

YETÜ BUNLARDAN UMUTLU DEĞİLMİYDİ.ABD Lİ BAŞKAN MUHALEFETİ DESDEKLEMELİYİZ DEMEMİŞMİYDİ.

Mahmut Tekin

Gidiyor gitmekte olan, geliyor gelmekte olan. ..
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23