Davutoğlu FOX'a koştu! İşte yeni partinin binası

Sittin sene iktidara gelemeyecek, sadece AK Parti'nin oylarını azaltmakla mükellef olan eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun yeni parti binası, Amerikan-Yahudi kanalı FOX tarafından görüntülendi.

16 Ağustos 2019 Cuma 09:55

 yeniakit.com.tr  İktidara gelme kaygısı değil, AK Parti’yi devirme çabası olan eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, yeni partisi için Ankara’da bina tuttu. Binanın içinde basın toplantısı için gerekli bir salon da düzenleten Davutoğlu, Amerikan-Yahudi kanalı FOX’u çağırdı, binasının tanıtımını yaptırdı. Davutoğlu’nun bu hareketi, “Ana akım medya bize yer vermiyor”edebiyatı yapmak için FOX’u çağırdığı yorumlarına neden oldu. Bazı sosyal medya kullanıcıları, FOX’un Davutoğlu’nu destekler nitelikteki haberiyle ilgili, “AK Parti düşmanlarını kimler destekliyor, görün!” yorumunu yaptı.

FOX’a koştu!

Davutoğlu, Ankara Beysukent’te 3 katlı bir karargah tuttu. Buranın tanıtımı için Davutoğlu, Amerikan-Yahudi sermayesiyle Türkiye’de yayın yapan FOX’a koştu. FOX, Davutoğlu’nun parti binasınının görüntülerini yayınlarken, başbakan olduğu dönemde halkın arasındaki görüntüleriyle süsleyerek sundu. Bina görüntülerinin arasında, Davutoğlu’nun başbakanken halkın arasında çekilmiş görüntülerini de yayınlayan FOX, şu an halkın Davutoğlu’nu desteklediği yönünde algı oluşturmaya çalıştı.

Posterleri asıldı

Görüntülerde binanın yoğun güvenlik kameralarıyla izlendiği görülürken, binanın duvarlarında bulunan Ahmet Davutoğlu posterleri de dikkat çekti.

“Ana akım bize yer vermiyor” edebiyatı

Başta Akit TV sunucusu Fatin Dağıstanlı olmak üzere sağ medya, AK Parti içinden çıkan muhaliflere yayın çağrısı yapıyor. Buna rağmen bu isimler, sol medyaları tercih ediyor. Bu durum hem, “Ana akım bize yer vermiyor” şeklinde mağdur edebiyatı yapabilmek için bu kanallara koştukları iddialarına neden oldu, hem de sosyal medyada, “AK Parti’yi devirmek isteyenler, kimlere birlikte... Görün!” yorumları yapıldı.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 16 Ağustos 2019 Cuma 09:55

YORUM YAZ

 • hercaihercai1 ay önce
  Fox degil Tilki desek? Ha, Davudoglu da bir tilki, hemde yahudisinden! Sahte musluman, donme bozmasi bir yaratik yani, Fetocu, hemde en buyuk Fetoculardan!
 • muzaffer ÇETİNmuzaffer ÇETİN1 ay önce
  türkiyede bugunkü şartlarda yabancıların sözcüsü medyacısiyasetçiterör yoluyla veya siyaset yaparak memleketi yabancılara peşkek çekmek isteyenleraçık açık ben buradayım diye mesajlar verirken biz vatandaş olarak halen hiç düşünmeden bu niyetli lere destekvermemeliyiz . davutoglununda kuracagı partininde amacı ak partiyi zayıflatıp emirleri dışarıdan alan partileri iktidara getirmektir diyebiliyorum
 • veliveli1 ay önce
  Davutoğlu'na yanlış yapıldığına ben de inanıyorum. Ancak yüzlerce örnekte olduğu gibi kaybettirmekten başka gerçek misyonu olmayanlar, eğer adamsa kime, kimin için kaybettireceğine bakar. Buna bakmadan ümmetin meselesinde şahsi hesap peşinde koşuyorsa,yazıklar olsun!!!, yazıklar olsun!!!,
 • Cihat Cihat 1 ay önce
  2001 de RTE içinde "sittin(altmış) sene iktidar olamaz" demişlerdi ama sitte(altı) ayda iktidar oldu. Allahın dediği olur
 • DallıDallı1 ay önce
  FOKS CİLALIYORSA VE DE SAHİBİ EMRİ İLE YAPILIYORSA BİRİLERİ IYI PARTİDEN UMUDU KESTİ BU OLUŞUMA GAZ VERMEYE BAŞLADI DEMEK.DERTLERİ CAHAPA YA KAPILARI ARALAMAK.İSTANBUDA Kİ GİBİ.TÜRKİYE DEKİ GELİŞMELER ONLARIN NEYİNE.TABİ ESAS OLAN BÜTÜN OLAN BİTENLER KİMLERE HİZMET İÇİN.
 • ahmet mücahitahmet mücahit1 ay önce
  DAVUTOĞLU AKPARTİDEYKEN ÇOK İYİ ADAM AKPARTİDEN AYRILDIĞI ANDAN İTİBAREN KÜÇÜK ENİŞTE OYLEMİ AMA BİLİRSİNİZ KÜÇÜK ENİŞTELERDE İYİ İŞ YAPAR KİME SORARSANIZ SORUN ...:::::::::::::::::::) HEM İKTİDARI SİZ Mİ VERİYORSUNUZ Kİ SİTTİN SENE GİBİ AĞZA ALINMAYACAK ARGOLUK LAKAYITLIK NEDİR BU BÖYLE FOXA YAHUDİ ABD DİYORSUNUZDA SİZİN YAPTIĞIN IZ HABERİN KALİTESİ BU MUDUR YAZIK ÇOK YAZIK
 • Emrullah DursunEmrullah Dursun1 ay önce
  ... Davutoğlu'nu bu üslup ile eleştirmeniz bir İmamoğlu daha ortaya çıkarır
 • TokmakTokmak1 ay önce
  Memur zammı yeterli fazla verilmesin birazda işçiler gorulsun teklif üstüne cikilmamali bence
 • NusretNusret1 ay önce
  Sana yer veren akıma ................
 • cehabeli vadan hayinicehabeli vadan hayini1 ay önce
  Küçük enişte FOX'a konuştu? Hahahah güldürmeyin bizi tabiki de amaç iktidarın oylarını bölmek olacak bunda ters olan ne var ki? Adı adalet ve kalkınma patrisi olan malum parti İmamoğlu ile bitti, İstanbul ve Ankara ki Türkiye'nin kalbidir güzel Ankara'm gidince bütün gelirleri rantından eser kalmadı ^^ say goodbye akp members and supporters :)
 • ömerömer1 ay önce
  küçük enişte sizden olunca sıkıntı yok karsıya geçince hemen laf güldüm
 • KazımKazım1 ay önce
  Adam kendince haklı bu bir siyasettir masum arayan yanılır kimse sütten çıkmış ak kaşık değil herkes kendine çekidüzen verecek elbette kimse vazgeçilmez değil Vazgeçilmez Cenab-ı haktır Tayyip veya başkası
 • İbrahimİbrahim1 ay önce
  Ak parti nasıl kurulmuştu, kuranlar uzaydan mı gelmişti, yoksa bir yerlerden mi kopmuşlardı pek hatırlayamadım da
 • Leyla Leyla 1 ay önce
  Günler evvelden biz bunların ne mal olduğunu defalarca yazdık. Iştemalınkalitesi ortaya çıktıdemekki boşa yazmamisik .foks haberi cümle alembiliyor .ALLAHIN ADELETI BU ISTE .eli ayağı ilk günde dolaşmaya başladı. Dahası çok gelecek.feto bundan da verim alamayacak. Haram para .bo.....kla yapılan si.......ille yıkılır ata sözü..yarın obur gün göreceğiz kem kümbaslar .aynı bozuk pılak gibi.dul karı gibi dedi kodu yapar .göreceğiz.
 • KanunîKanunî1 ay önce
  Çok parlatıyorsunuz çooooook. Herkes layiğini bulur. Bizi aptal zannetmeyin.... Bugün benim okuduğum üçüncü resimli fotoğraf. Sözüm ona hükümet den yanasınız ha ! ...sizi gidiler siziiiiii.
 • IsmailIsmail1 ay önce
  Yahu su sadettin kopegi haber yapmayin artik! Zira bunun ne buyuk bir munafik oldugunu, perde arkasindan batinin ve dolayisiyla yahudinin tr deki usagi oldugunu cumle alem biliyor zaten!
 • Ayşegül'e cevap.Ayşegül'e cevap.1 ay önce
  AKP'liler de Fox'a çıktığı halde, neden ozaman hala AKP'ye oy veriyor ve AKP'yi savunuyorsunuz? Mantıksal tutarlılığınız var mı? Milleti salak mı sanıyorsunuz?
 • DemirDemir1 ay önce
  Davutoğlu 1kasim seçimlerinde %49 oyla Ak Parti'ye kazandirdiginda da küçük enişte diye sifatlamistiniz .Cizginizi korumanizdan dolayı tebrik ederim sizi
 • Ömer Ömer 1 ay önce
  Amaçları o kadar açık ki yüzde üç beş ak partiyi böl CHP yi iktidara taşı yani nasıl bu işe alet oluyorlar anlamak zor böyle kritik dönemde. Yazık lütfen birlik olun yeter artık
 • ihsanihsan1 ay önce
  o binayı kiralıyanda bu Yahudi kanalı sirf akp yi bölsün
 • teomanteoman1 ay önce
  En öngörüsüz bakan ve başbakan...Bu mu memleket yönetecek.. Geçmişten ders almayı bilmeyen mi?.. Danışmanlık yaptığı adamı, hizmet ettiği partiyi ve dostlarını satan biri kendini başka ülkeye ve basına mı satmayacak?..
 • ayşe gülayşe gül1 ay önce
  onlara bu nankörlüklerini sorsanız;biz ıslah ediciyiz ayetini referans gösteririler. nefslerine daha uygun olanı yani. ama ,bölünmeyin, sonra rüzgarınız kesilir ayetini de görmezler. neden? çünkü nefslerine şeytan karışmıştır.
 • Kocasolak Kocasolak 1 ay önce
  Safdan ayrılıp yalnız namaza durulmaz.
 • BEKİRBEKİR1 ay önce
  Arkasında yahudi ve evangelistler olanlar asla iflah olmazlar....
 • yasunyasun1 ay önce
  DAVUTOGLU DENILEN IBLIZ seninde ...
 • ŞahinŞahin1 ay önce
  Hakkı Bey, davutoğlu başbakan olunca ne düşünüyordunuz? Bilsem, ben de sizin dönme hızınızla ilgili kanaat bildirebilirdim.
 • ayşe gülayşe gül1 ay önce
  vicdan yorumcusu; konuşma. sayın yıldırım fox a çıktığın da herkes eleştirdi. yalan konuşma. zaten artık bundan sonra hiç bir AK partiliyi fox da görmek istemiyoruz. orası sözcü gibi bir yer. ne işimiz var orda?
 • hamido hamido 1 ay önce
  Allah cc adımlarınızı boşa çıkarsın, perişan ve rezil rüsva eylesin inşallah.
 • ömöm1 ay önce
  fox kapatılsın yapılan hiçbir hizmetlerden memnun değiller daima milleti isyana teşvik canından bezdiren aynı şekil usandıran haberler alenen suç haberi yapıyorlar
 • YAŞASIN ZALİMLERİÇİN CEHENEMYAŞASIN ZALİMLERİÇİN CEHENEM1 ay önce
  ALLAHIN EMRİ PEYGABERİNEMRİ KURANIN EMRİ BİROLUN BÖLÜNMEYİN SONRA HÜSRANA UĞRARSINIZ AYET HADİSLERİ HİÇ DUYMADIMI BU
 • istanbulluistanbullu1 ay önce
  işte tarafsız habercilik işte akit. akiti böyle tarafsız haberlerinden dolayı tebrik ediyorum. insan içine birazcık da yorum katar ama yok hem tarafsız hem yorumsuz habercilikte çığır açıyorsunuz.
 • koraykoray1 ay önce
  Suriye'yi bu hale getiren yegane adamdır.. Clintonla çak yaparken herşey belliydi..Düzgün bir mualefet gelmeyecek bu ülkeye..
 • Ali YILDIRIMAli YILDIRIM1 ay önce
  Dünün kemalist/ulusalcıları gibisiniz...üslupta seviye yerlerde..."Eleştirilere akılcı ve inandırıcı bir izah getirmeyince alay et..."Hücurat suresinden hiç mi ders almadınız...Ayrıca Ak Partiyi Davutoğlu değil, içindeki rüşvetçiler, liyakatsizler, aile şirketine çevirenler, hak etmediği halde, oğluna, gelinine, damadına, yeğenine, kardeşine vs makam mevki dağıtan, devlet imkanlarını haksız yere kullandıranlar ile trolleşen medyası devirdi...
 • HakkiHakki1 ay önce
  Simdi kucuk eniste oldu. eskiden buyuk bir akademisyen, tercubeli bir politikaciydi. donme hiziniz inanilmaz.
 • BenBen1 ay önce
  Ak parti nin oyu zaten buna ait. En az %65oyu var. Partiyi hemen kursun. İlk seçim de başkan olur. Bu gaz seni götürür.
 • AliAli1 ay önce
  Demek ki Ahmet DAVİTFOXLU yeni parti kurdu.
 • IsmailIsmail1 ay önce
  Bunlar ingiliz kraliyet kolonileridir.kim kimi destekliyorsa o da onlardandır gönül isterdiki fox tv bunları kötüleseydi o zaman doğru yolda oldukları belli ederdi.buna benzer tv ler babamı desteklese babama çizgi çekerim.yahudi mourdok tv sinin planları sadece erdoğanı zayıflamak için yayın yapar bir zamanlar erbakan a karşı ali kırca vardı 28 şubatı unutmadık.
 • VicdanVicdan1 ay önce
  Amerikan-Yahudi kanalı FOX'a Binali YILDIRIM çıkıp afra tafra yaparken hele hele moderatör olarak FOX habercisini seçerken sesi çıkmayanlar; Ahmet DAVUTOĞLUhiç o kanala çıktı mı?Sizi gidi troller sizi!...
 • hülyahülya1 ay önce
  sittin sene kaç sene yapar?merak ettim de.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

21 Eylül 2019