Cumhur İttifakı, mitingi İstanbul’da yapacak

24 Haziran seçimleri için yoğun çalışma mesaisinde olan MHP’de Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin miting rotası belirleniyor.

18 Mayıs 2018 Cuma 08:22
Cumhur İttifakı, mitingi İstanbul’da yapacak

Bahçeli’nin İstanbul, Manisa, Osmaniye, Adana ve Ankara’da miting yapacağı ifade ediliyor. Cumhur İttifakı mitingine her iki partide sıcak bakarken, bu mitingin İstanbul Yenikapı’da yapılabileceği değerlendiriliyor. MHP, 26 Mayıs’ta Ankara Arena Spor Salonu’nda yapılacak seçim beyannamesi ve aday tanıtım toplantısının ardından sahaya inmeye hazırlanıyor. MHP, seçimin yakın bir tarihte olması nedeniyle hızlı ve etkili bir seçim çalışması yürütecek. MHP lideri Devlet Bahçeli mitinglerde Cumhur İttifakı ve parti için oy isteyecek. Cumhur İttifakı’nın ülkenin bekası için gerekli olduğuna vurgu yapacak. Cumhur İttifakı’nın temellerinin atılmasını sağlayan “Yenikapı Ruhu”, aynı meydanda yapılacak bu mitingle daha da canlandırılacak.  Bahçeli’nin talimatıyla milletvekilleri ve MYK üyeleri de alana inerek seçim çalışmalarına başlayacak.

 

 


(Türkiye)

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 18 Mayıs 2018 Cuma 08:22

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    20 Ocak 2019