• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Çocuğuna aldığı jelibonun içinden çıkan şey şok etti

İskoçya'da bir babanın kızına aldığı jelibonun içerisinden çıkan madde, akıllara durgunluk verdi.

2020-02-18 15:21:00 - 2020-02-18 15:22:36
Çocuğuna aldığı jelibonun içinden çıkan şey şok etti

Birleşik Krallık ülkesi İskoçya'da dünyaca ünlü bir şekerleme markasının ürettiği jelibonda çıkan madde dehşete düşürdü.

Özellikle çocukların sıklıkla tükettiği jelibonlarla ilgili İskoçya'da akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Bir baba, çocuğuna aldığı paket şekerlemenin içinden çıkan tırnağı görünce gözlerine inanamadı.

Glasgow'da yaşayan Craig Ryan, üç yaşındaki kızı için marketten paketli jelibonlardan satın aldı. Eve döndüğünde paketi açan Ryan, şekerlemelerden birinde bir tuhaflık fark etti. Şekerlemeyi yakından inceleyen Ryan, içerisinde bir insana ait tırnak olduğunu gördüğünde gözlerine inanamadı.

"Hem mide bulandırıcı hem tehlikeli"

Şekerlemeyi üreten Haribo şirketine sosyal medyadan mesaj gönderen Ryan, "Şansımız var ki kızım Charley'den önce durumu ben fark ettim. Tırnak neredeyse tamamen içine batmıştı. Bu sadece mide bulandırıcı değil aynı zaman da tehlikeli. Kolayca yutup boğulabilirdi." dedi.

Şirket özür diledi

Daily Star'ın haberine göre Ryan'ın paylaşımının ardından şirketten bir açıklama yapıldı. Tüm şikayetlerin büyük bir ciddiyetle dikkate alındığı belirtilen açıklamada, "Ürünlerimizin güvenliği ve kalitesi bizim için çok önemli. Yaşanan olayın sebebinin araştırıldığını belirterek özür dileriz" denildi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

meşe

özür dilemek yeterli deyildir , cocuk yemiş olsaydı dışkı ile atabilirse atılırdı belkide atılmaz mideyi deler iç kanama gecirirdi tırnak büyür belkide bagırsaklarına zarar verebilir di yani cocuk yemiş olsaydı cocuga ne olacagı belirsizdi cok tehlikeli , bu tırnak kime ait ise o kişi iştencıkarılması gerekir ,
 • Yanıtla

müslüman

hiçbir yabancı marka ürün almayın.zaten büyük kısmı yahudi markası.tırnak çıkmasa ne olur ki.içlerinde her menem şey maddesi var.domuz yağı alkol dahil birçok üründe
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı