• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

CHP'li Tanju Özcan'la ilgili bomba iddia! Yer yerinden oynayacak

Eski CHP Milletvekili Barış Yarkadaş, CHP’li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'la ilgili bomba bir iddiayı ortaya attı.

Yeniakit Publisher
2022-05-14 08:05:00 -
CHP'li Tanju Özcan'la ilgili bomba iddia! Yer yerinden oynayacak

Eski CHP Milletvekili Barış Yarkadaş, CHP’li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'la ilgili bomba bir iddiayı ortaya attı. Yarkadaş, Korkusuz gazetesindeki yazısında, faşist çıkışlarıyla bilinen Özcan'ın, bir başka faşist Ümit Özdağ'ın genel başkanlığını yaptığı Zafer Partisi'ne katılabileceğini ileri sürdü. İşte o dikkat çekici yazının ilgili bölümü:

"Zafer Partisi, göçmen ve sığınmacılar üzerinden yaptığı çıkışı, ‘ekonomi alanında sunacağı parti programı’yla güçlendirmeyi düşünüyor. Partilerine yönelik dile getirilen “Göçmen karşıtlığı dışında bir politikaları yok” söylemini boşa çıkarmak isteyen kurmaylar, kendi deyimleriyle ‘esaslı bir program’ üzerinde çalışıyor.

Genel Başkan Ümit Özdağ’ın önümüzdeki günlerde bu programı açıklayacağı ve farklı kesimlere ulaşmaya çalışacağı belirtiliyor. Zafer Partisi bu arada yeni kadroları bünyesine katma çalışması yürütüyor. Öncelikli olarak istedikleri ilk siyasetçi ise CHP’li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan… Özcan’ın söylemleri ile tam uyum içinde olduklarını söyleyen Zafer Partililer, CHP’li Özcan’ın da kendilerine sıcak yaklaştığını ve partilerinin saflarına katılmasını beklediklerini söylüyorlar.

Bu tür söylemler dile getiriliyorsa, belli ki bazı temaslar da olmuştur… Bu temasların nereye evrileceğini hep birlikte göreceğiz…"

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

ersan

ulkemi sevmek ulkem adina endise etmek fasislikse bende fasist im

Nur

Neresi bomba nazi partisi kurarlar milletten alırlar boy ölçülerini bu da göçmen o ümit denen adamda neyi kimi savunacaklar türkiye zaten türklerin pkk zaten içlerinde, kürtler, suriyeli roman, laz ,gürcü, ermeni ,rum, boşnak bulgar çerkez abaza süryani sabatist yahudi vs o kadar çok varki say bitmez hedefleri hangileri olacak merâk ettik kendileri de çakma olan bu adamların pkk ya dhkpcye efelik yapamayan bu fütursuz insanları görecez millet size paye vermez türk olmadığınız için islamla barışık olmadığınız için anlayamazsınız müslüman türk milleti olan osmanlı torunları ırkçı değildir burada falso veriyorsunuz ya uyun bu millete yada defolun ait olduğunuz topraklarınıza kardeşlerimize zulüm yapmayın onları sonuna kadar destekleyecez diyen RTE nın yanındayız
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23