CHP'li Başkan, İmamoğlu'nu ti'ye alınca ortalık karıştı! Apar topar kaldırdılar

CHP'li Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, "Biz tatil yapmadık, yaz boyunca 100 bin Çankayalıyı açık hava sineması ve yaz konserleriyle buluşturduk" yönünde afiş astırdı. Sürekli tatil yapan CHP'li İBB Başkanı İmamoğlu'na gönderme olarak algılanan afiş, ilçedeki reklam panolarından kaldırıldı.

15 Eylül 2019 Pazar 14:58
CHP'li Başkan, İmamoğlu'nu ti'ye alınca ortalık karıştı! Apar topar kaldırdılar

Ankara'da CHP'nin kalesi olarak bilinen ilçelerinden Çankaya'da Belediye Başkanı Alper Taşdelen'in bir afişi gündem oldu. Taşdelen'in "Biz tatil yapmadık, yaz boyunca 100 bin Çankayalıyı açık hava sineması ve yaz konserleriyle buluşturduk" başlığıyla dikkat çeken afişte yaz boyunca 100 bin Çankayalının açık hava sineması ve yaz konserleriyle buluşturulduğu belirtiliyordu.

İmamoğlu'na gönderme...

Afiş, seçimlerden bir süre sonra yaptığı Bodrum tatili ve İstanbul'u vuran sel felaketi sırasında tatilde olması eleştiri konusu olan İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'na gönderme olarak yorumlandı.

Apar topar kaldırıldı

Taşdelen'in afişi bu nedenle manidar bulundu. Belediye kaynakları İmamoğlu'na bir gönderme olmadığını bildirse de afişle ilgili tartışmaların önünü kesemedi. Giderek alevlenen tartışmaların ardından afişle ilgili bugün yeni bir gelişme oldu. Söz konusu afiş, ilçedeki reklam panolarından apar topar kaldırıldı.

İmamoğlu'nun tatilleri

CHP'li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, göreve gelir gelmez Anıtkabir bahanesiyle Ankara'ya gitti. Daha sonra Edirne'ye gidip yağlı güreş izleyen İmamoğlu, ardından yıllık izne çıkarak Bodrum'a gitti. Mazbatayı aldıktan 3 hafta sonra yıllık izne çıkan İmamooğlu, Bodrum'dan geldikten sonra da Nevşehir'e gitti, oradan tekrar yıllık izne çıkarak skandala imza attı. Bu sırada İstanbul'da sel felaketi oldu, CHP'li başkan 1 gün sonra şehre geldi, birkaç saat sonra Bodrum'a döndü. 

Ekrem'e tatiller bitmiyor! İstanbul canıyla uğraşırken İmamoğlu yine yıllık izne çıktı

Ekrem İmamoğlu duyurdu... Yıllık izne çıktı! Ekrem’i İstanbul’da bulana aşk olsun

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 15 Eylül 2019 Pazar 14:58

YORUM YAZ

 • Tayfun saranTayfun saran1 ay önce
  Ayıp hemde çok ayıp, anladık yandaşsiniz ülkede huzur kalmadı, ne olur sanki birbirinizin gözünü oymasaniz, bu ülkeyi gerginlikten kurtaracak topluma barış getirecek sizler gazetecilersiniz.
 • Ercüment AlkanErcüment Alkan1 ay önce
  CHP belediyelerinin yaptığı en iyi hizmetler gösteri ve konserler yollar ve kaldırımlar vb işler mütahitlere para kazandırdığı için ilgi alanlarının dışında kalır Allah ıslah etsin
 • Hakan barbarosHakan barbaros1 ay önce
  Böyle hic bir afiş asılmadı Çankaya ilçesinde bu kadar alçalmayın haberiniz yalanböyle bir afiş çankayada hic zaman görülmedi
 • MalatyalıMalatyalı1 ay önce
  4 sene sonra kompile tatil
 • BALAMBALAM1 ay önce
  Çankayayı iyi bilirim bunlar sadece Yazın değil Kışında eğlenir. İnanmayanKızılaya gidip bakabilir.Bunların Soğan, Patatesle hiç mi hiç işi olmaz fakat Soğan, patates pahalı diye eylem yapar bizimkiler de onların peşine takılır.
 • Dadaş Dadaş 1 ay önce
  Sanki çok şey yapmış Bir kişiyidecamiye götürseydin
 • VatandaşVatandaş1 ay önce
  Tatil ekoya yakışıyor,keşke hep tatil yapsa.
 • fetösavarfetösavar1 ay önce
  istanbul istanbul olalı böyle abuk bir başkan görmedi.. pabucumun başkanı.... olsa olsa ortacı olur bundan.
 • PutsavarPutsavar1 ay önce
  bunlara bakal emanet edilmez.
 • türk vatandaşıtürk vatandaşı1 ay önce
  sürekli tatil yapan imamoğlu yaw he he.. dilinize ne kadar doladınız noldu sizin bu kaliteli duruşunuz valla gelip yorumlarda size sallayasım bile gelmiyor artık :)
 • GerçekGerçek1 ay önce
  Trabzon lu Lawrence.
 • KeskinliKeskinli1 ay önce
  Yandaş sanatçılarla yandaşlarla eğlendiler
 • yiyinyiyin1 ay önce
  Yiyin biri birinizi.
 • Aziz MetinAziz Metin1 ay önce
  Bunlar Ak Parti'li olsaydı, afişi asan hainlikle suçlanır, ihracı istenirdi. Maalesef gelinen durum, 12 Eyliül öncesinden beş beter. Ya her icraatını şakşaklarsın, veyahut kapı dışarı edilirsin. 
 • İdo1 İdo1 1 ay önce
  Maşallah ne hizmetmilleti uyutmanın göz boyamanın en güzel yolu biraz sinema biraz müzik eğlencebirde bir heykel diktinmi amma ne belediyecilik ne hizmet yapsa yapsa CHP yapar.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

19 Ekim 2019