CHP'de şok istifa! Resmen duyurdu

CHP'nin Söke İlçe Başkanı Hüseyin Akkaya, sosyal medya hesabından yaptığı yazılı açıklama ile istifasını kamuoyuna duyurdu.

20 Nisan 2019 Cumartesi 12:28
CHP'de şok istifa! Resmen duyurdu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Söke İlçe Başkanı Hüseyin Akkaya görevinden istifa etti.

CHP'li Başkan Hüseyin Akkaya sosyal medya hesabından yaptığı yazılı açıklama ile istifasını kamuoyuna duyurdu.

Akkaya açıklamasında, “Kamuoyuna. Büyüklerim istedi geldim. Çünkü ben CHP’liyim. Atatürk’ün partisine gönülden bağlıyım. Sözümde durdum. Seçimi alırım dedim, aldım. 3 ay sonra yokum dedim. İlçe başkanlığı görevinden bugün itibarıyla ayrıldım. Vefa sadece Vefa Lisesi'nin adı değildir. Emekte çok çaba harcanan yüce bir değerdir. İkisi de altından kıymetlidir kıymet bilene, bir de parti kültürü vardır. Partimin ve bazı değerlerin yıpranmaması, ayrıca gençlerin önünü açmak adına geri çekilmek gerekir. İlçe başkanlığım süresince yanımda durana, birlikte yürüyene, CHP kültürünü önemseyene, emeği geçene, katkısı olana ve birleştirici olup kıymet bilene çok çok teşekkür eder, minnettarlığımı ifade etmek isterim" ifadelerine yer verdi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 20 Nisan 2019 Cumartesi 12:28

YORUM YAZ

  • Recep GülerRecep Güler29 gün önce
    KİMİN ARTİSİYMİŞ KİMİN???ATATÜRK DÜŞMANLARI TAŞNAK-YUNAN-RUM-FETÖ-PKK-İNGİLİZİN PART-PURT-AŞİRRETTİ OLMUŞ CH-KK ATATÜRKÜ SÖMÜREN AŞİRETTİR!

Günün Özeti

Günün Karikatürü

19 Mayıs 2019