• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

CHP Yalova İl Başkan Yardımcısı Mehmet Samet Balgız istifa edip MHP'ye katıldı

CHP Yalova İl Başkan Yardımcısı Mehmet Samet Balgız partisinden istifasını, "Bugünden itibaren devletimizin bekasını her durumda savunan, Atatürk'ün yolundan ayrılmayan, önce ülkem ve milletim sonra partim ve ben diyen vatan sevdalısı MHP Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet Bahçeli'nin izinde olarak MHP teşkilatına katılmaktan büyük onur duymaktayım" sözleriyle duyurdu.

Yeniakit Publisher
2022-05-28 10:11:00 -
CHP Yalova İl Başkan Yardımcısı Mehmet Samet Balgız istifa edip MHP'ye katıldı

CHP Yalova İl Başkan Yardımcısı Mehmet Samet Balgız, partisinden istifa ederek MHP'ye katıldı.

MHP İl Başkanı Namık Öz, partiye katılan Balgız'ın üyelik işlemlerini gerçekleştirdi. İl binasında açıklama yapan Balgız, istifa nedeninin CHP'nin kuruluş felsefesinden tamamen uzaklaşarak Atatürk'ün çizgisinden çıkması olarak niteledi.

Görev süresince yaşananları yakından gözlemlendiğini belirten Balgız, "Bugünden itibaren devletimizin bekasını her durumda savunan, Atatürk'ün yolundan ayrılmayan, önce ülkem ve milletim sonra partim ve ben diyen vatan sevdalısı MHP Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet Bahçeli'nin izinde olarak MHP teşkilatına katılmaktan büyük onur duymaktayım" dedi.

İl Başkanı Öz, parti üyeliğinin Balgız'a ve MHP'ye hayırlar getirmesini diledi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

recep

Bu istifa edenlere dikkat etmek lazım.Seçim arefesi herşey beklenir bunlardan.Bunların sadece Allah bir dediğine inanacaksın.

Vatandaş

Güzel haber hayırlı olsun
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23