• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

CHP ve HDP'li vekillerin de aralarında bulunduğu azgın sapkınların yürüyüşüne polis geçit vermedi!

LGBTİ'li eşcinsel sapkınlar, günler öncesinden yapacaklarını duyurdukları yürüyüşlerinde polis müdahalesi ile karşılaştı. Yaşananların yaygarasını koparmak da solak paçavralara kaldı.

Yeniakit Publisher
2019-06-30 22:33:00 -
CHP ve HDP'li vekillerin de aralarında bulunduğu azgın sapkınların yürüyüşüne polis geçit vermedi!

 Taha Emre Özdemir  yeniakit.com.tr 

İstanbul Taksim Meydanı'ndaki Mis Sokak'ta bir araya gelen LGBTİ'li azgınlar, polisten izin alarak basın açıklamalarını okudu. Lut Kavmi'nin torunları, basın açıklamasını okuduktan sonra, valilik tarafından yasaklanan yürüyüşü yapmakta direnince emniyet güçlerinin müdahalesi ile karşılaştı. Günlerdir solak medyanın da desteği ile yürüyüş yapacaklarını duyuran azgınlara yapılan müdahaleye en çok paçavralar sevinerek yaygara kopardı.

Aralarında CHP ve HDP'li vekiller de vardı

CHP İstanbul Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, birçok CHP'li belediye, il başkanı Canan Kaftancıoğlu ve Avrupa Birliği ile solak medyanın desteğini arkasına alan ibneler, beklenen yürüyüşü Taksim Meydanı'nda gerçekleştirmeye teşebbüs etti.

PKK sevici HDP'nin İstanbul Milletvekili Ahmet Şık ve Cumhuriyet Halk Partisi İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Gökçe Gökçen, emniyet güçlerine karşı dokunulmazlıklarını kullanarak meydan okumaya çalışsa da polis yürüyüşe geçit vermedi.

Paçavralar iş başında

Yaşanan arbede solak paçavralar tarafından yaygara koparma niyeti ile kullanıldı. Sözcü, Cumhuriyet, T24, Birgün gibi başı çeken paçavralar, yaşanan süreci, valiliğin yasağını göz ardı ederek insan haklarından dem vurdu. Sapkın ibnelere yasak gereği izin vermeyen polisi, zor kullanmakla suçladı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Ayna Gözüne!

Bademlemeciler yol versin polis!
 • Yanıtla

İnsan hakları diyen kişi bunlara izin vermez

Chp zihniyetinin ne kadar beyinsiz olduğunun göstergesi
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23