• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

CHP Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin'den terörden alınan Cihan Yavuz'a destek

Şişli Belediye Başkan Yardımcısı Cihan Yavuz'un da bulunduğu 19 şüpheli gözaltına alındı. Terör operasyonunun ardından Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, gözaltına alınan Yardımcısı Cihan Yavuz'a destek paylaşımında bulundu.

Yeniakit Publisher
2020-11-26 17:53:00 - 2020-11-26 17:54:35
CHP Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin'den terörden alınan Cihan Yavuz'a destek

Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, Başkan Yardımcısı Cihan Yavuz'un terör operasyonunda gözaltına alınmasıyla ilgili açıklamada bulundu. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Keskin, süreci yakından takip ettiğini belirterek 'masumiyet karinesi' vurgusu yaptı.

Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, Şişli Belediye Başkan Yardımcısı Cihan Yavuz'un İstanbul'da gerçekleştirilen 'terör oeprasyonu'nda gözaltına alınması hakkında açıklama yaptı.

Terörden alınan yardımcısına sahip çıktı

Keskin, "Bilinmelidir ki; masumiyet karinesi esastır ve sürecin yakinen takipçisiyim. Eşit hizmet-temiz siyaset ve toplumcu belediyecilik anlayışımız ve çizgimizden sapmadan ben ve tüm belediye çalışanlarım Şişli'li komşularımıza hizmet götürmeye devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

Muammer Keskin'in açıklaması şöyle oldu:

"Dün akşam saatlerinde gözaltına alınan sayın Cihan Yavuz; belediyemizle ilgili üzerinde bulunan görev ve sorumlulukları eşit hizmet anlayışıyla sürdüren başkan yardımcımızdır.

Toplumcu belediyecilik çizgisinden önemli işlere imza atan Şişli Belediyesi yönetimi ve çalışanları bu yönde sürdürmeye devam etmektedir.
Bilinmelidir ki; masumiyet karinesi esastır ve sürecin yakinen takipçisiyim. Eşit hizmet-temiz siyaset ve toplumcu belediyecilik anlayışımız ve çizgimizden sapmadan ben ve tüm beleiye çalışanlarım Şişli'li komşularımıza hizmet götürmeye devam edeceğiz. "

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Güney Doğulu

Eskide birisi Devlet tarafından tutuklandığında sabırla beklenir, hukuka saygı duyulurdu, böylelerinde olsa olsa deve derisi olmalı yüzlerinde ne kızarıyor ne de utanıyor. Hemen Devlete saldırıyorlar hemde belefiye başkanı rutbesiyle. Tutuklama terorist PKK örgütü ile alakalı, belediye başkanı yardımcısı değil ne olursa olsun. 
 • Yanıtla

Süleyman Sırrı Dinçer

Belediyeler hep PKK ları ,hırsızları eş dost alkolikleri,fuhuşçuları doldurun sonra utanmadan yaptığınızı savunun Yuh be.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23