CHP seçmeninin Kılıçdaroğlu ile imtihanı! Ne dediğini anlayana aşk olsun

İzmir'in Torbalı ilçesinde seçim otobüsünün üzerinden seçmene hitap eden CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, AK Parti'yi eleştirirken bir an konuşmanın devamını getirmekte zorlandı.

17 Mart 2019 Pazar 07:56

İzmir'in Torbalı ilçesinde seçim otobüsünün üzerinden vatandaşlara hitap eden Kılıçdaroğlu, AK Parti'yi eleştirirken bir an konuşmanın devamını getirmekte zorlandı.

Ne dediğini kimse anlamadı

"Yarın ne olacağını kimse bilmiyor" diyen Kılıçdaroğlu, bu cümlenin ardından sözlerinin devamını getiremedi ve "neyin... planı yapıldı. Neler yapıldı? Kimsenin haberi bile yok. Nedir, nerede, ne ya, nerede neler yapıldı kimse bilmiyor" şeklinde tuhaf ifadeler kullandı.

Konuşmasının o bölümün güçlükle toparlayan Kılıçdaroğlu daha sonra "efendim, akşam oldu biliyorum, keyifli bir sohbet mi yaptık, onu da bilmiyorum ama..." şeklinde sözlerini sürdürdü.

Kılıçdaroğlu'nun Trakya faciası

Geçtiğimiz günlerde Kılıçdaroğlu, Kırklareli Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen mitingde yaptığı konuşmada, kurduğu cümleyi bir türlü toparlayamamış ve anlamsız cümleleri ardı ardına sıralamıştı.

Kılıçdaroğlu'ndan Trakya gafı;

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 17 Mart 2019 Pazar 07:56

YORUM YAZ

 • BHBHBHBH1 ay önce
  GG
 • ABAB1 ay önce
  BU ADAM SON YOLCUGLUNA UGRAMIS MANTIK 0 KAFA SIFIR YENI DOGAN COCUK BILE BUNDAN ZEKI
 • mert memet mert memet 1 ay önce
  bunda ki hafıza balıklarda yok :))
 • UlakUlak1 ay önce
  Seçimlerde çok fazla araç konvoyu yapılıyor, benzin ucuzmu, halkın büyük çoğunluğu araç konvoyu istemiyor, derhal araç konvoyu yasaklansın.
 • mlymmlym1 ay önce
  Seni adam yerine koyup ta oy verenlere Allah şifa versin.
 • Karamanlı Karamanlı 1 ay önce
  Gafları sadece güldürür, başkalarının konuşupta icraat gafları milleti ülkeyi ağlatıyor. FETÖ hoca sanıp darbeye neden ol, açılım saçmalığı ile şehitler, işsizlik 13,5 diğerlerini saymayım, bunları alkışlayın siz..
 • DoğrucuDoğrucu1 ay önce
  Alzeimer oldu galiba...
 • MelikeMelike1 ay önce
  Trakyalının birşey anlamasını beklemiyoruz niye oraya zahmet etmişki onlar gözü kapalı zaten CHP li inanın gözleri kapalı hiç eleştiri bile yapmazlar örneğin pkk ile ne işimiz olabilir umurlarında değil gözleri ve şuurları körleşmiş bir topluluk.
 • SalihSalih1 ay önce
  Kk,derhal siyeti bırak git evineB12 vitaminini içyat uyu ...
 • AhmetAhmet1 ay önce
  Hadi abd nin ab nin ingilizin israilin köpekliğini yapıyorsun, bu dünyada belki birşeylere sahip olacan da ya sonra? yaşın 70 küsur. lan geberip gidecen hangi camiden kaldıracaklar leşini? öteki tarafta azap var azap. geçtim partisini siyasetini. dini islama bu kadar zarar veren adamın peşinden gidenler? Acımıyorum hiçbirine. cayır cayır yansınlar. bende kevser şarabımı içip izlicem sizi :D İnşallah cennete gideriz de bunlarla yanmak bile işkence.
 • AHMEDAHMED1 ay önce
  CHP li bir komşumla Y. Zelanda olayını konuşuyorduk. CHP li ama Müslümanlığa ve Türkiyeye toz kondurmuyor. Tartışırken, o andaT.V de kılıçtaroğlunun "İslam dünyasında yükselen terör"dediğiniduyduk. Arkadaşın yüzüne baktım. Yüzü pancar gibi kızardı. Ter bastı ve gidip bir bardak su içti. Sonra da "K.Kılıçtaroğlu başka- CHP başka " deyip güya kendini kurtardı. Neticede gidip CHP ye oy verecek.
 • OmerOmer1 ay önce
  Birileri de sin sin sinli kaf kaf kaflı bişiler uydurmuştu. Gülüp geçmiştik......
 • AHMEDAHMED1 ay önce
  Adama acıyorum ya. Bir yandan PKK asılıyor. Diğer yandan, Pensilvanya, HDPve ,bilumum şizofrenik kişiler. Adam ne yapsın. Hasta oldu çıktı.
 • 1 ay önce
 • ayşe gülayşe gül1 ay önce
  gündüz kü konuşması da bundan daha az beter değildi, dinlerken çok güldüm.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

25 Nisan 2019